Proces gwarancyjny na motoryzacyjne źródła światła, reflektory przednie LED, światła do jazdy dziennej i akcesoria LED.

Innowacyjne produkty firmy OSRAM zapewniają wysoką jakość technologiczną, potwierdzoną szczegółowymi testami i nadzorowaną przez system monitoringu zapewniania jakości OSRAM.

W przypadku braku satysfakcji, informacje dotyczące gwarancji mogą Państwo uzyskać wybierając odpowiednią rodzinę produktów.

Proces gwarancyjny NIGHT BREAKER LED

OSRAM NIGHT BREAKER LED to pierwsze retrofity LED dopuszczone do użytku w kilku krajach europejskich. Tu uzyskasz więcej informacji na temat gwarancji.

Gwarancje: Proces gwarancyjny NIGHT BREAKER LED

Proces gwarancyjny dla reflektorów

Dzięki refketorom OSRAM LEDriving możliwa jest łatwa modernizacja reflektorów przednich na reflektory wyposażone w diodowe światła dzienne (DRL) i lampy sygnalizacyjne oraz w zależności od typu ksenonowe lub LEDowe światła mijania i drogowe.. Spersonalizuj swój samochód zyskując nowy stylowy wygląd i światło bielsze w porównaniu do lamp halogenowych – z pełną homologacją ECE. Tu uzyskasz więcej informacji na temat gwarancji.

Gwarancje: Proces gwarancyjny dla reflektrów

Proces gwarancyjny dla lamp LED

Bez względu na to, czy są to światła przeciwmgielne, drogowe, robocze, czy do jazdy dziennej – OSRAM oferuje wiele lamp diodowych dopasowanych do różnych gustów, w różnych zakresach cenowych. Źródła LED nadają się do wykorzystania jako oświetlenie zewnętrzne, ponieważ są trwałe i odporne na wibracje. Dodatkowo są bardzo wydajne i osiągają wysoką jasność przy niskim zużyciu energii. Poniżej prezentujemy sposób realizacji procesu gwarancyjnego na lampy LED.

Gwarancja: Proces gwarancyjny dla lamp LED

Proces gwarancyjny dla akcesoriów LED i dla oświetlenia dekoracyjnego

Podczas jazdy samochodem, ciężarówką lub podczas wycieczki rowerowej rodziny akcesoriów oświetleniowych firmy OSRAM oferują mobilne, energooszczędne i stylowe oświetlenie. Więcej informacji na temat warunków gwarancji znajdziesz tutaj.

Gwarancja: Proces gwarancyjny dla akcesoriów LED

Proces gwarancyjny dla źródeł LED Retrofit

OSRAM oferuje nowoczesne produkty w technologii LED Retrofit do wewnętrznego i zewnętrznego oświetlenia pojazdów. Całkowicie nowy efekt świetlny i do 80% niższe zużycie energii z gwarancją do pięciu lat.

Gwarancja: Proces gwarancyjny dla źródeł LED Retrofit
Proces gwarancyjny dla lamp ksenonowych XENARC NIGHT BREAKER LASER (NEXT GEN)

Proces gwarancyjny dla lamp ksenonowych XENARC NIGHT BREAKER LASER (NEXT GEN)

Lampy ksenonowe zapewniają jaśniejsze światło, lepszą widoczność i oszczędzają zarówno czas kierowcy, jak i pieniądze związane z wymianą i konserwacją. Firma OSRAM oferuje konsumentom czteroletnią gwarancję na lampy ksenonowe XENARC NIGHT BREAKER LASER (NEXT GEN).

Proces gwarancyjny na lampy ksenonowe XENARC NIGHT BREAKER LASER (NEXT GEN)

Proces gwarancyjny dla źródeł światła ULTRA LIFE

Rodzina produktów ULTRA LIFE jest objęta solidnymi gwarancjami na użytkowanie niekomercyjne. Żarówki halogenowe ULTRA LIFE przekonują klientów czteroletnią gwarancją, a lampy ksenonowe XENARC ULTRA LIFE są objęte unikatową aż 10-letnią gwarancją.

Gwarancja: Proces gwarancyjny dla źródeł światła ULTRA LIFE

Proces gwarancyjny dla źródeł światła XENARC ORIGINAL

Lampy ksenonowe dostarczają jaśniejsze światło, szersze pole widzenia i oszczędzają zarówno czas i pieniądze kierowcy potrzebne na wymianę i konserwację. Dla użytkowników końcowych OSRAM oferuje czteroletnią gwarancję na lampy XENARC ORIGINAL. Produkty OEM są wyłączone z planu gwarancyjnego.

Proces gwarancyjny dla lamp ksenonowych XENARC ORIGINAL

Warunki gwarancji dla akcesoriów do opon i akumulatorów

Niezależnie czy w domu czy w podróży: firma OSRAM oferuje wszechstronne akcesoria samochodowe, które sprawiają, że troska o opony czy akumulator staje się bardzo prosta. Te łatwe w obsłudze i użytkowaniu produkty są idealnymi towarzyszami na drodze. Dowiedz się, jak działa gwarancja.

Gwarancja: warunki gwarancji dla akcesoriów do opon i akumulatorów