Proces gwarancyjny na lampy ksenonowe XENARC ORIGINAL

Firma OSRAM zapewnia najwyższą jakość lamp ksenonowych XENARC ORIGINAL. Dlatego oferuje na te źródła światła cztery lata gwarancji.

Lampy ksenonowe są produkowane z myślą o długiej eksploatacji, oszczędzaniu czasu i pieniędzy kierowcy potrzebnej na wymianę i konserwację. Charakteryzują się trwałą konstrukcją i zostały poddane gruntownym testom pod kątem odporności na temperaturę, wibracje i wodę.

4 lata gwarancji
  • Lampy XENARC ORIGINAL

Poniżej opisujemy sposób realizacji gwarancji

Lampy OSRAM XENARC ORIGINAL, które przestają prawidłowo działać w wyniku wady produktu w zastosowaniach niekomercyjnych w okresie określonym powyżej, są objęte gwarancją OSRAM. Pamiętaj: Gwarancja obejmuje źródła światła zakupione na rynku detalicznym, tylko w krajach z adresami biur obsługi klienta wyszczególnionych na liście krajów.

Do pobrania: Proces reklamacji, wysyłanie etykiety i formularza roszczenia gwarancyjnego Roszczenie gwarancyjne: Instrukcje krok po kroku: Serwis OSRAM: Lista krajów dla gwarancji

Aby uzyskać produkt zamienny, należy wysłać wadliwy produkt w bezpiecznym opakowaniu wraz z dowodem zakupu / paragonem i opłacić koszty wysyłki na adres kontaktowy OSRAM w naszym rejonie. Prawa dotyczące nieuszkodzonych produktów pozostają bez zmian.