Proces gwarancyjny na lampy ksenonowe XENARC ORIGINAL

Firma OSRAM zapewnia najwyższą jakość lamp ksenonowych XENARC ORIGINAL. Dlatego oferuje na te źródła światła cztery lata gwarancji.

Lampy ksenonowe są produkowane z myślą o długiej eksploatacji, oszczędzaniu czasu i pieniędzy kierowcy potrzebnej na wymianę i konserwację. Charakteryzują się trwałą konstrukcją i zostały poddane gruntownym testom pod kątem odporności na temperaturę, wibracje i wodę.

  • Lampy XENARC ORIGINAL

Poniżej opisujemy sposób realizacji gwarancji

Lampy OSRAM XENARC ORIGINAL, które przestają prawidłowo działać w wyniku wady produktu w zastosowaniach niekomercyjnych w okresie określonym powyżej, są objęte gwarancją OSRAM. Pamiętaj: Gwarancja obejmuje źródła światła zakupione na rynku detalicznym, tylko w krajach z adresami biur obsługi klienta wyszczególnionych na liście krajów.

Do pobrania: Proces reklamacji, wysyłanie etykiety i formularza roszczenia gwarancyjnego Roszczenie gwarancyjne: Instrukcje krok po kroku: Serwis OSRAM: Lista krajów dla gwarancji

Aby uzyskać produkt zamienny, należy wysłać wadliwy produkt w bezpiecznym opakowaniu wraz z dowodem zakupu / paragonem, opłacając koszty wysyłki, na adres kontaktowy OSRAM. Prawa dotyczące nieuszkodzonych produktów pozostają bez zmian.

Produkty powinny być eksploatowane zgodnie z przeznaczeniem i informacjami zawartymi na opakowaniu. Reklamacji nie podlegają produkty:

  • Uszkodzone mechanicznie.
  • Eksploatowane niezgodnie z przeznaczeniem i informacjami zawartymi na opakowaniu
  • Eksploatowane dłużej niż okres deklarowanej trwałości.

Gwarancja polega na wymianie produktu w punkcie sprzedaży. W celu dokonania wymiany, należy udać się z wadliwym produktem w zabezpieczonym pudełku oraz dowodem jego zakupu do punktu, gdzie zakup miał miejsce.

Firma OSRAM zastrzega sobie prawo do podjęcia ostatecznej decyzji o zakwalifikowaniu roszczeń z tytułu gwarancji.