Kampanie OSRAM Automotive

Ważne zagadnienia, nowości produktowe i innowacyjne rozwiązania oświetleniowe dla motoryzacji są tematami przewodnimi kampanii OSRAM. Zobacz kilka ostatnich z nich!

NIGHT BREAKER

Nowa generacja kultowej serii

Produkty z rodziny PERFORMANCE to wyjątkowo jasne światło, daleki zasięg reflektora, biała barwa światła, najwyższa jakość i precyzja wykonania. NIGHT BREAKER od ponad dziesięciu lat zapewnia kierowcom najwyższy standard oświetlenia i dzięki poprawie widoczności zwiększa ich bezpieczeństwo na drodze.

Od żarówek halogenowych po lampy ksenonowe - każdy kierowca znajdzie tu produkt dla siebie.

Poznaj nową generację NIGHT BREAKER

Bądź gotowy do drogi

Akcesoria samochodowe OSRAM

Od ponad 110 lat nasze motoryzacyjne źródła światła i produkty oświetleniowe są doceniane przez kierowców poruszających się po drogach w najróżniejszych warunkach. Obecnie, dzięki nowej gamie produktów, oferujemy coś więcej niż światło. Nowe akcesoria samochodowe są zaprojektowane tak, aby wyruszyć w drogę niezależnie od napotkanych przeszkód.

Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym entuzjastą motoryzacji, który uwielbia brudzić sobie ręce, czy po prostu chcesz zadbać o swój pojazd, w naszym portfolio znajdziesz to, czego potrzebujesz. Od podstawowych rozwiązań po profesjonalne narzędzia i urządzenia - każdy produkt jest zbudowany z jakością, której można oczekiwać od firmy OSRAM.
Gdziekolwiek jesteś, dokądkolwiek się wybierasz - bądź gotowy do drogi.

Zobacz więcej

Wprowadź światło w swoje życie

OSRAM - nr 1 w oświetleniu motoryzacyjnym

Zobacz życie w zupełnie innym świetle. Dzięki produktom OSRAM możesz na nowo zdefiniować wymagania dotyczące oświetlenia w swoim pojeździe. Bo z myślą o naszych Klientach stworzyliśmy źródła światła i kompletne rozwiązania o najwyższej jakości. Świecą jaśniej, dalej i nadają wyjątkowy wygląd. Teraz noc nie jest już wyzwaniem.

Zobacz więcej

OSRAM LEDriving

Światła robocze i drogowe

OSRAM na nowo pisze zasady, czego powinnieneś oczekiwać od oświetlenia w swoim samochodzie. Teraz szeroki zakres oferowanych rozwiązań w tym osiąganych zasięgów świecenia, wymiarów produktów oraz rozsyłów światła pozwolą na doświetlenie intensywnie białym światłem LED ciemnych przestrzeni przed pojazdem. Istnieją trzy rodzaje lamp do wyboru: wielofunkcyjna, funkcyjna i slim.

Wprowadź światło w swoje życie on- i off-road!

Zobacz więcej

Perfekcyjna modernizacja

Lampy LED - retrofity LEDriving

Chcesz zmodernizować swoje oświetlenie samochodowe?

OSRAM proponuje innowacyjną technologię LED. W naszym portfolio retrofitów LED znajdziesz szeroką gamę produktów do różnorodnych zastosowań, między innymi do świateł mijania i drogowych, świateł przeciwmgłowych, sygnalizacyjnych i oświetlenia wewnętrznego.

Odkryj zalety zamienników OSRAM LEDriving i ciesz się znakomitym oświetleniem samochodowym!

Więcej o retrofitach LEDriving

E-mail dla Klientów

Jeśli masz pytania dotyczące gwarancji lub naszych produktów skontaktuj się z nami.
(PL / EN / DE)