Kampanie OSRAM Automotive

Ważne zagadnienia, nowości produktowe i innowacyjne rozwiązania oświetleniowe dla motoryzacji są tematami przewodnimi kampanii OSRAM. Zobacz kilka ostatnich z nich!

Bądź gotowy na to, co czeka Cię
tej zimy

Twój przewodnik po zimowej gotowości

Bądź gotowy na "ciemną porę roku". Przygotuj się na nadchodzącą zimę dzięki naszym wskazówkom dotyczącym bezpieczeństwa na drodze oraz najwyższej jakości produktom oświetleniowym, akcesoriom i wyposażeniu, które zapewnią, że będziesz przygotowany na każde wyzwanie tej zimy.

Przeczytaj więcej

NIGHT BREAKER

Kultowa seria najjaśniajszych produktów OSRAM

Produkty z rodziny PERFORMANCE to wyjątkowo jasne światło, daleki zasięg reflektora, biała barwa światła, najwyższa jakość i precyzja wykonania. NIGHT BREAKER od ponad czternastu lat zapewnia kierowcom najwyższy standard oświetlenia i dzięki poprawie widoczności zwiększa ich bezpieczeństwo na drodze.

Od żarówek halogenowych poprzez lampy ksenonowe a skończywszy na retrofitach LED - każdy kierowca znajdzie tu produkt dla siebie.

Poznaj kultową serię NIGHT BREAKER

Bądź gotowy do drogi

Akcesoria samochodowe OSRAM

Od ponad 110 lat nasze motoryzacyjne źródła światła i produkty oświetleniowe są doceniane przez kierowców poruszających się po drogach w najróżniejszych warunkach. Obecnie, dzięki nowej gamie produktów, oferujemy coś więcej niż światło. Nowe akcesoria samochodowe są zaprojektowane tak, aby wyruszyć w drogę niezależnie od napotkanych przeszkód.

Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym entuzjastą motoryzacji, który uwielbia brudzić sobie ręce, czy po prostu chcesz zadbać o swój pojazd, w naszym portfolio znajdziesz to, czego potrzebujesz. Od podstawowych rozwiązań po profesjonalne narzędzia i urządzenia - każdy produkt jest zbudowany z jakością, której można oczekiwać od firmy OSRAM.
Gdziekolwiek jesteś, dokądkolwiek się wybierasz - bądź gotowy do drogi.

Zobacz więcej

Wprowadź światło w swoje życie

OSRAM - nr 1 w oświetleniu motoryzacyjnym

Zobacz życie w zupełnie innym świetle. Dzięki produktom OSRAM możesz na nowo zdefiniować wymagania dotyczące oświetlenia w swoim pojeździe. Bo z myślą o naszych Klientach stworzyliśmy źródła światła i kompletne rozwiązania o najwyższej jakości. Świecą jaśniej, dalej i nadają wyjątkowy wygląd. Teraz noc nie jest już wyzwaniem.

Zobacz więcej

OSRAM LEDriving

Światła robocze i drogowe

OSRAM na nowo pisze zasady, czego powinnieneś oczekiwać od oświetlenia w swoim samochodzie. Teraz szeroki zakres oferowanych rozwiązań w tym osiąganych zasięgów świecenia, wymiarów produktów oraz rozsyłów światła pozwolą na doświetlenie intensywnie białym światłem LED ciemnych przestrzeni przed pojazdem. Istnieją trzy rodzaje lamp do wyboru: wielofunkcyjna, funkcyjna i slim.

Wprowadź światło w swoje życie on- i off-road!

Zobacz więcej

Perfekcyjna modernizacja

Lampy LED - retrofity LEDriving

Chcesz zmodernizować swoje oświetlenie samochodowe?

OSRAM proponuje innowacyjną technologię LED. W naszym portfolio retrofitów LED znajdziesz szeroką gamę produktów do różnorodnych zastosowań, między innymi do świateł mijania i drogowych, świateł przeciwmgłowych, sygnalizacyjnych i oświetlenia wewnętrznego.

Odkryj zalety zamienników OSRAM LEDriving i ciesz się znakomitym oświetleniem samochodowym!

Więcej o retrofitach LEDriving

E-mail dla Klientów

Jeśli masz pytania dotyczące gwarancji lub naszych produktów skontaktuj się z nami.
(PL / EN / DE)