OSRAM LEDriving Retrofit

Perfekcyjna modernizacja

Retrofity OSRAM LEDriving

Chcesz zmodernizować swoje oświetlenie samochodowe?

OSRAM proponuje innowacyjną technologię LED. W naszym portfolio retrofitów LED znajdziesz szeroką gamę produktów do różnorodnych zastosowań, między innymi do świateł mijania i drogowych, świateł przeciwmgłowych, sygnalizacyjnych i oświetlenia wewnętrznego.

Odkryj zalety zamienników OSRAM LEDriving i ciesz się znakomitym oświetleniem samochodowym!

Skorzystaj z naszego kompletnego portfolio

  • OSRAM LEDriving HL do świateł drogowych i mijania
  • OSRAM LEDriving FL do świateł przeciwmgłowych
  • OSRAM LEDriving PREMIUM SL i SL do przednich i tylnych lamp sygnalizacyjnych
  • OSRAM LEDriving PREMIUM SL i SL do wykorzystania wewnątrz pojazdu

Dowiedz się, z którymi modelami samochodów nasze lampy LEDriving HL są kompatybilne

LEDriving HL lista kompatybilnych pojazdów

Widzieć i być widzianym

Z lampami OSRAM LEDriving HL do świateł mijania i drogowych

Imponujące pod względem wyglądu oraz wydajności, zamienniki LED do świateł mijania i drogowych OSRAM LEDriving HL są idealne dla kierowców zainteresowanych innowacjami, którzy chcą unowocześnić wygląd pojazdu oraz zwiększyć bezpieczeństwo. Lampy te poprawiają widoczność dzięki wyjątkowej jasności, a ich jasna i nowoczesna barwa światła dodaje stylu pojazdom.

OSRAM LEDriving HL (na dole) vs. Standardowa żarówka halogenowa

OSRAM LEDriving HL (na dole) vs. Standardowa żarówka halogenowa

Wysoka wydajność

Widzisz dalej, reagujesz szybciej

Retrofity OSRAM LEDriving są wyjątkowo wydajne niezależnie od ich zastosowania. Osiągając niezwykły poziom jasności, OSRAM LEDriving HL zapewniają optymalną widoczność, dzięki czemu kierowcy są w stanie rozpoznawać znaki, przeszkody i niebezpieczeństwa wcześniej niż ze standardowym źródłem światła. Co więcej, OSRAM LEDriving HL redukują efekt olśnienia dzięki jednorodnej dystrybucji światła.

Przyjrzyj się bliżej lampom LEDriving HL

Światło dzienne w środku nocy

Połączenie innowacji i stylu

Z barwą zbliżoną do światła dziennego o temperaturze 6 000 K, OSRAM LEDriving HL zapewniają lepszy kontrast i dzięki temu, poprawiają widoczność. Wysoka temperatura barwowa dodatkowo tworzy charakterystyczną chłodno białą barwę światła, która nadaje reflektorom nowoczesny wygląd. Co jeszcze? OSRAM LEDriving HL są niezwykle trwałe, energooszczędne i są objęte 5-letnią gwarancją (więcej informacji na stronie: www.osram.pl/am-gwarancje).

Przyjrzyj się bliżej lampom LEDriving HL
OSRAM LEDriving HL (po prawej) vs. Standardowa żarówka halogenowa

OSRAM LEDriving HL (po prawej) vs. Standardowa żarówka halogenowa

OSRAM LEDriving HL (po prawej) vs. Standardowa żarówka halogenowa

OSRAM LEDriving HL (po prawej) vs. Standardowa żarówka halogenowa

Spraw, aby samochód przyciągał wzrok

Przełącz się na najnowsze rozwiązanie w mgnieniu oka

Montaż OSRAM LEDriving HL przy pomocy adaptera jest bardzo prosty. Najwyższej jakości zamienniki LED są wyposażone w najnowszą technologię i w bardzo trwałe komponenty, które zapewniają maksymalną odporność na wstrząsy i wibracje. Dzięki kompaktowym wymiarom są kompatybilne z szeroką gamą modeli samochodów.

Przyjrzyj się bliżej lampom LEDriving HL

Idealne do wielu zastosowań: Kompletne portfolio zamienników LEDriving

Będąc nr 1 w branży oświetlenia samochodowego, OSRAM jest idealnym partnerem przy modernizacji Twojego samochodu oferującym innowacyjne zamienniki LED. Od świateł mijania i drogowych poprzez przeciwmgłowe, do oświetlenia sygnalizacyjnego i oświetlenia wnętrza - zawsze znajdziesz łatwe rozwiązania do modyfikacji istniejącego systemu chłodno białym światłem LED o imponującym wyglądzie i wyjątkowej wydajności.

Produkty te nie posiadają homologacji ECE. Oznacza to, że nie mogą być wykorzystywane w żadnych zastosowaniach zewnętrznych w pojazdach poruszających się po drogach publicznych. Wykorzystanie na drogach publicznych może być podstawą do zatrzymania dowodu rejestracyjnego lub utraty ochrony ubezpieczeniowej. W niektórych krajach sprzedaż i używanie tych źródeł światła jest zakazane. Prosimy o kontakt z lokalnym dystrybutorem w celu ustalenia dostępności w danym kraju

LEDriving CANBUS CONTROL UNIT pozwala uniknąć komunikatów o błędach podczas używania oświetlenia LED w zastosowaniach 5W, 21W lub 50W.

Doskonałość LED od OSRAM