Oświetlenie samochodów ciężarowych

Oświetlenie samochodów ciężarowych

Solidne i niezawodne profesjonalne źródła światła do samochodów ciężarowych

Oświetlenie do samochodów ciężarowych musi wytrzymać ogromne obciążenia, być niezwykle niezawodne i zapewniać doskonałe oświetlenie aż do zakończenia każdej podróży. Codzienna profesjonalna eksploatacja wystawia samochód ciężarowy i źródła światła na ekstremalne próby. Rozwiązania o wysokich parametrach i niezwykle wysokiej trwałości zapewniają doskonałe oświetlenie drogi. Poprawia to komfort jazdy oraz bezpieczeństwo – zmniejszając przestoje i koszty utrzymania.

OSRAM oferuje kierowcom samochodów ciężarowym i menedżerom flot szeroką gamę źródeł światła o wysokich parametrach do samochodów ciężarowych. Tym samym, wszystkie rozwiązania oświetleniowe nie tylko spełniają najwyższe wymagania producentów pojazdów komercyjnych oferując jakość OEM, ale również przekraczają normy europejskie.

Do pobrania: Gama świateł samochodowych – Katalog 2016/17 (PDF)

Uwaga: Unikaj produktów niskiej jakości i nieznanego pochodzenia. Z biegiem czasu takie produkty emitują coraz mniej światła, co zmniejsza widoczność kierowcy w nocy. Aby w pełni wykorzystać zalety reflektorów, wymieniaj żarówki parami.

Halogenowe źródła światła dla ciężarówek

Samochód ciężarowy z żarówkami TRUCKSTAR PRO

Imponująca jasność i większa trwałość

TRUCKSTAR PRO

Wypróbuj żarówki halogenowe do samochodów ciężarowych o wysokich parametrach emitujące do 100% więcej światła i o ponad dwukrotnie wyższej trwałości niż standardowe żarówki. Żarówki TRUCKSTAR PRO nadają się do stosowania w trudnych warunkach dzięki wysokiej odporności na wibracje.

Katalog produktów: TRUCKSTAR PRO
Samochód ciężarowy z żarówkami ORIGINAL jedzie po zakurzonej drodze

Oryginalne części zamienne

ORIGINAL LINE

Postaw na żarówki do samochodów ciężarowych o jakości OEM. Te oryginalne części zamienne oferują doskonały stosunek ceny do jakości.

Katalog produktów: ORIGINAL LINE

Żarówki sygnalizacyjne

Dla samochodów ciężarowych i pojazdów komercyjnych

OSRAM oferuje szeroką gamę dodatkowego oświetlenia dla pojazdów komercyjnych. Źródła światła spełniają wysokie wymagania jakościowe firmy OSRAM, stanowiąc doskonałe dopełnienie oświetlenia samochodu ciężarowego.

Wszystkie lampy sygnalizacyjne dla pojazdów użytkowych:

Jeszcze więcej możliwości oświetlenia dla samochodów ciężarowych

Światła przeciwmgielne, oświetlenie wnętrza i poręczne zestawy żarówek zapasowych