Światła drogowe i robocze OSRAM LEDriving

Noc nie ma szans!

Światła robocze i drogowe OSRAM LEDriving

OSRAM na nowo pisze zasady, czego powinnieneś oczekiwać od oświetlenia w swoim samochodzie. Teraz szeroki zakres oferowanych rozwiązań w tym osiąganych zasięgów świecenia, wymiarów produktów oraz rozsyłów światła pozwolą na doświetlenie intensywnie białym światłem LED ciemnych przestrzeni przed pojazdem. Istnieją trzy rodzaje lamp do wyboru: wielofunkcyjna, funkcyjna i slim. Z OSRAM światło jest wyzwalające - na drodze, off-road i wszędzie pomiędzy

Wprowadź światło w swoje życie on- i off-road

On-road

Światła drogowe LEDriving

Niezależnie od tego, czy chcesz cieszyć się stylowym światłem akcentującym aby poprawić wygląd swojego pojazdu w dzień, czy uwolnić całą moc światła drogowego o najwyższej jakości w nocy, światła LED firmy OSRAM są oczywistym wyborem. Solidne i kompaktowe lampy łączą niezwykle wysoką wydajność optyczną z jednorodną dystrybucją światła i konstrukcją odbłyśnika zapobiegającą olśnieniu.

Światła drogowe LEDriving posiadają certyfikat ECE i można ich używać na drogach publicznych. Charakteryzują się nie tylko wyjątkowym designem, ale także niezwykłym strumieniem świetlnym.

Off-road

Lampy robocze LEDriving

Mocne i wytrzymałe - te solidne i kompaktowe światła zostały zaprojektowane tak, aby sprostać najbardziej wymagającym zastosowaniom. Produkcja nie spadnie po zapadnięciu zmroku dzięki intensywnie białym światłom LED z niezwykle wysoką sprawnością optyczną i zaawansowanym zarządzaniem termicznym. Dzięki silnej wiązce światła i przenikającemu dalekiemu lub bliskiemu oświetleniu obszaru wokół pojazdu, produkty będą doskonałym wsparciem podczas ciężkich nocnych prac.

Z lampami roboczymi OSRAM LEDriving możesz kontynuować pracę także w nocy. Uwaga: Lampy robocze OSRAM LEDriving nie posiadają homologacji i nie mogą być wykorzystywane na drogach publicznych.

Widzisz dalej, jedziesz bezpieczniej

Spraw by Twój samochód był bardziej nowoczesny, dzięki białemu światłu LED, które jest bardzo łatwe w montażu. Rozszerz widoczny obszar drogi przed sobą dzięki równomiernemu rozsyłowi światła, od krawędzi do krawędzi.

Włącz tryb przygody

Lampy LED firmy OSRAM są zaprojektowane by wkroczyć do akcji, kiedy droga staje się trudna i wyboista. Teraz możesz zostawić asfalt z tyłu i wyraźnie zobaczyć, co pojawia się przed tobą. Te wytrzymałe i stylowe lampy punktowe w kształcie litery X lub pasków zwiększą widoczność bliskich i dalekich obszarów równocześnie podnosząc wydajność jazdy nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Popraw swoje bezpieczeństwo - w dzień i w nocy.

Lepsza widoczność dzięki OSRAM. Podczas dnia funkcja świateł pozycyjnych naszej serii wielofunkcyjnej poinformuje innych użytkowników drogi o twojej obecności. W nocy, dodatkowe oświetlenie drogowe oświetli drogę daleko przed pojazdem.

Dobre oświetlenie to większe bezpieczeństwo pracy

KoDzieki jasnemu oświetleniu LED możesz pracować także po zmierzchu. A dobrze oświetlone miejsce pracy, to także większe bezpieczeństwo i komfort. Nie ryzykuj, wybierz lampy drogowe i robocze LEDriving!

Spraw, by twoja praca była łatwiejsza

Dzięki jasnemu i trwałemu oświetleniu LED nie musisz przerywać pracy wraz z nadejściem zmierzchu. Lampy robocze i drogowe LEDriving zapewnią wystarczająco dużo światła, aby dalej pracować mimo zapadajacego zmroku. Nasze lampy LEDriving emitują wyjątkowo mocny strumień świetlny i zapewniają oświetlenie zarówno blisko, jaki i daleko przed pojazdem.

Przegląd portfolio

Wszystkie produkty w skrócie

Tu znajdziesz przegląd wszystkich lamp drogowych i roboczych LEDriving
wraz z ich numerami zamówieniowymi

Zobacz nasze produkty w akcji

Polegaj na marce OSRAM - nr 1 w oświetleniu motoryzacyjnym

Produkty OSRAM oświetlą Ci drogę dzięki jasnym lampom o bliskim lub dalekim zasiegu światła, sięgającemu nawet do 635 m przed pojazdem.

OSRAM zapewnia moc i elastyczność potrzebną do wykonania każdego zadania dzięki oprawom o różnych kątach rozsyłu światła: wąskim, szerokim oraz mieszanym.

Jednorodna dystrybucja światła i zredukowany efekt olśnienia nawet podczas dnia - LEDriving firmy OSRAM zapewniają bezpieczeństwo użytkowania.

*Dotyczy tylko homologowanych lamp drogowych

Z niezwykle wytrzymałą soczewką z poliwęglanu i wieloma zabezpieczeniami napięciowymi, OSRAM LEDriving gwarantują poczucie pewności w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Wszystkie światła drogowe i robocze OSRAM LEDriving zostały przetestowane w naszych laboratoriach. Dlatego dajemy na nasze produkty 5-letnią gwarancją lub 2-letnią gwarancją (seria Value).

Wyposażone w wydajne LEDy

Połączyliśmy technologię LED o wysokiej efektywności z najnowszą innowacją w oświetleniu bezpośrednim. OSRAM zaprojektował zakrzywiony reflektor w technologii free-form, który zapewnia lepszą sprawność optyczną, przekierowując światło LED na zewnątrz, aby zmniejszyć olśnienie i poprawić widoczność.

Wypróbowane i przetestowane

Wszystkie światła drogowe i robocze OSRAM LEDriving przechodzą różnorodne testy w naszym Laboratorium Symulacji Środowiskowej. Przetestowane w najbardziej ekstremalnych warunkach środowiskowych, zapewniają najwyższą jakość.

Więcej informacji