Światła robocze i drogowe OSRAM LEDriving

Z OSRAM noc nie ma szans!

OSRAM na nowo pisze zasady, czego powinnieneś oczekiwać od oświetlenia w swoim samochodzie. Teraz szeroki zakres oferowanych rozwiązań w tym osiąganych zasięgów świecenia, wymiarów produktów oraz rozsyłów światła pozwolą na doświetlenie intensywnie białym światłem LED ciemnych przestrzeni przed pojazdem. Istnieją trzy rodzaje lamp do wyboru: wielofunkcyjna, funkcyjna i slim.

Wprowadź światło w swoje życie on- i off-road

On-road

Światła drogowe LEDriving

Niezależnie od tego, czy chcesz cieszyć się stylowym światłem akcentującym aby poprawić wygląd swojego pojazdu w dzień, czy uwolnić całą moc światła drogowego o najwyższej jakości w nocy, światła LED firmy OSRAM są oczywistym wyborem. Solidne i kompaktowe lampy łączą niezwykle wysoką wydajność optyczną z jednorodną dystrybucją światła i konstrukcją odbłyśnika zapobiegającą olśnieniu.

Światła drogowe LEDriving posiadają certyfikat ECE i można ich używać na drogach publicznych.

Off-road

Światła robocze LEDriving

Mocne i wytrzymałe - te solidne i kompaktowe światła zostały zaprojektowane tak, aby sprostać najbardziej wymagającym zastosowaniom. Produkcja nie spadnie po zapadnięciu zmroku dzięki intensywnie białym światłom LED z niezwykle wysoką sprawnością optyczną i zaawansowanym zarządzaniem termicznym. Dzięki silnej wiązce światła i przenikającemu dalekiemu lub bliskiemu oświetleniu obszaru wokół pojazdu, produkty będą doskonałym wsparciem podczas ciężkich nocnych prac.

Lampy robocze OSRAM LEDriving nie posiadają homologacji i nie mogą być wykorzystywane na drogach publicznych.

Chciałbyś dowiedziec się gdzie kupić nasze produkty? Odwiedź stronę z wyszukiwarką naszych dystrybutorów lub skorzystaj z dostepnej tam listy certyfikowanych sprzedawców internetowych.

Polegaj na marce OSRAM - nr 1 w oświetleniu motoryzacyjnym

Produkty OSRAM oświetlą Ci drogę dzięki jasnym lampom o bliskim lub dalekim zasiegu światła, sięgającemu nawet 450m przed pojazdem.

OSRAM zapewnia moc i elastyczność potrzebną do wykonania każdego zadania dzięki oprawom o różnych kątach rozsyłu światła: wąskim, szerokim oraz mieszanym.

Jednorodna dystrybucja światła i zredukowany efekt olśnienia nawet podczas dnia - LEDriving firmy OSRAM zapewniają bezpieczeństwo użytkowania.

Z niezwykle wytrzymałą soczewką z poliwęglanu i wieloma zabezpieczeniami napięciowymi, OSRAM LEDriving zapewniają pewność w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Wszystkie światła robocze i drogowe OSRAM LEDriving są objęte 5-letnią gwarancją od OSRAM.

Wyposażone w wydajne LEDy

Połączyliśmy technologię LED o wysokiej efektywności z najnowszą innowacją w oświetleniu bezpośrednim. OSRAM zaprojektował zakrzywiony reflektor w technologii free-form, który zapewnia lepszą sprawność optyczną, przekierowując światło LED na zewnątrz, aby zmniejszyć olśnienie i poprawić widoczność.