Jasno, jaśniej, NIGHT<nobr> BREAKER.</nobr>

Jasno, jaśniej, NIGHT BREAKER.

Najjaśniejsze produkty OSRAM

Produkty z rodziny PERFORMANCE to wyjątkowo jasne światło, daleki zasięg reflektora, biała barwa światła, najwyższa jakość i precyzja wykonania. NIGHT BREAKER od ponad czternastu lat zapewnia kierowcom najwyższy standard oświetlenia i dzięki poprawie widoczności zwiększa ich bezpieczeństwo na drodze. Od żarówek halogenowych poprzez lampy ksenonowe aż po nowoczesne retrofity LED - każdy kierowca znajdzie tu produkt dla siebie.

Najjaśniejsza żarówka halogenowa w historii OSRAM.
NIGHT BREAKER 220

Jakość źródeł światła odgrywa ważną rolę i ma duże znaczenie jeśli chodzi o bezpieczeństwo na drogach - wyraźne oświetlone pole widzenia i dobra widoczność mogą znacznie poprawić zdolność prowadzenia pojazdu nocą. Dzięki do 220% jaśniejszemu światłu1, nowy NIGHT BREAKER 220 jest zdecydowanie najjaśniejszą żarówką halogenową w naszej ofercie.

To wyjątkowo jasne źródło światła zapewnia najwyższą wydajność w każdej sytuacji. Nawet do 20% bielsze światło1 i daleki zasięg świecenia nawet do 150 metrów zawsze zapewniają imponującą widoczność na drogę, co pozwala szybciej reagować na znaki i przeszkody. Łączy w sobie wysoką jasność z niskim olśnieniem, dzięki czemu inni kierowcy, rowerzyści i piesi mogą z łatwością i z dużym wyprzedzeniem zauważyć, że jedziesz. NIGHT BREAKER 220 wyróżnia się złotą główką bańki o nowoczesnym wyglądzie i jest dostępny w typach H4, H7 i H11 - w tradycyjnie najlepszej jakości firmy OSRAM.

Firma OSRAM stara się pomagać wszystkim kierowcom w zachowaniu bezpieczeństwa za kierownicą. Dlatego stale ulepszamy całe nasze portfolio produktów.

Wraz z wprowadzeniem NIGHT BREAKER 220 miliony kierowców, którzy mają samochody wyposażone w reflektory halogenowe, mogą cieszyć się lepszą widocznością i lepszym komfortem jazdy.

Portfolio żarówek halogenowych OSRAM Performance:

Do 220% jaśniejsze światło2 - także do reflektorów ksenonowych:

XENARC NIGHT BREAKER 220

Do 220% jaśniejsze światło2

XENARC NIGHT BREAKER 220 to najjaśniejsza lampa ksenonowa OSRAM zapewniająca doskonałe oświetlenie drogi. Lepsza widoczność i daleki zasięg reflektora to więcej czasu na reakcję.

Więcej

OSRAM Vehicle Lamp Finder
Chcesz się dowiedzieć jakiego typu żarówki potrzebujesz do swojego samochodu?

Why choosing NIGHT BREAKER performance lamps?

  • More light allows to see farther and therefore react sooner
  • Better visibility
  • Signs, obstacles and hazards can be recognized sooner
  • Premium quality made in Germany/USA
  • Original Spare Part Quality that exceeds all ECE minimum standards

1 Halogen (200%/150%/100%): W porównaniu z minimalnymi wymaganiami ECE R112 / R37.
2 W porównaniu z minimalnymi wymaganiami ECE R98.