Jasno, jaśniej, NIGHT<nobr> BREAKER.</nobr>

Jasno, jaśniej, NIGHT BREAKER.

Nowości w rodzinie NIGHT BREAKER.
Do 200% jaśniejsze światło1.

Produkty z rodziny PERFORMANCE to wyjątkowo jasne światło, daleki zasięg reflektora, biała barwa światła, najwyższa jakość i precyzja wykonania. NIGHT BREAKER od ponad dekady zapewnia kierowcom najwyższy standard oświetlenia i dzięki poprawie widoczności zwiększa ich bezpieczeństwo na drodze. Od żarówek halogenowych po lampy ksenonowe - każdy kierowca znajdzie tu produkt dla siebie.

Najjaśniejsza żarówka halogenowa w historii OSRAM.
NIGHT BREAKER 200

NIGHT BREAKER 200

Dostępne typy: H4 i H7

Obejrzyj film i odkryj wszystkie cechy i zalety produktu

Jakość źródeł światła odgrywa ważną rolę i ma duże znaczenie jeśli chodzi o bezpieczeństwo na drogach - wyraźne oświetlone pole widzenia i dobra widoczność mogą znacznie poprawić zdolność prowadzenia pojazdu nocą. Dzięki do 200% jaśniejszemu światłu1, nowy NIGHT BREAKER 200 jest zdecydowanie najjaśniejszą żarówką halogenową w naszej ofercie.
To wyjątkowo jasne źródło światła zapewnia najwyższą wydajność w każdej sytuacji. Nawet do 20% bielsze światło1 i daleki zasięg świecenia nawet do 150 metrów zawsze zapewniają imponującą widoczność na drogę, co pozwala szybciej reagować na znaki i przeszkody. Łączy w sobie wysoką jasność z niskim olśnieniem, dzięki czemu inni kierowcy, rowerzyści i piesi mogą z łatwością i z dużym wyprzedzeniem zauważyć, że jedziesz. NIGHT BREAKER 200 wyróżnia się lustrzaną chromowaną główką bańki o nowoczesnym wyglądzie i jest dostępny w typach H4 i H7 - w tradycyjnie najlepszej jakości firmy OSRAM.

Firma OSRAM stara się pomagać wszystkim kierowcom w zachowaniu bezpieczeństwa za kierownicą. Dlatego stale ulepszamy całe nasze portfolio produktów.

Wraz z wprowadzeniem NIGHT BREAKER 200 miliony kierowców, którzy mają samochody wyposażone w reflektory halogenowe, mogą cieszyć się lepszą widocznością i lepszym komfortem jazdy.

Portfolio żarówek halogenowych OSRAM Performance:

Do 200% jaśniejsze światło2 - także do reflektorów ksenonowych:

XENARC NIGHT BREAKER LASER

Do 200% jaśniejsze światło2

XENARC NIGHT BREAKER LASER to najjaśniejsza lampa ksenonowa OSRAM zapewniająca doskonałe oświetlenie drogi. Lepsza widoczność i daleki zasięg reflektora to więcej czasu na reakcję.

Więcej

OSRAM Vehicle Lamp Finder
Chcesz się dowiedzieć jakiego typu żarówki potrzebujesz do swojego samochodu?

Źródła światła Performance

Dlaczego warto wybrać źródła światła NIGHT BREAKER?

  • Lepsza widoczność - więcej światła i daleki zasięg reflektora
  • Widzisz lepiej i dalej dlatego masz więcej czasu na reakcję
  • Znaki, przeszkody i niebezpieczeństwa spostrzegasz wcześniej
  • Najwyższa jakość wyprodukowana w Niemczech / USA
  • Oryginalne części zamienne, których jakość przekracza wszystkie minimalne standardy określone w normach ECE

1 Halogen (200%/150%/100%): W porównaniu z minimalnymi wymaganiami ECE R112 / R37.
2 Ksenon (200%): W porównaniu z minimalnymi wymaganiami ECE R98.