Odkryj 5 nowych kategorii produktów, dzięki którym będziesz gotowy do drogi

Bądź gotowy do drogi

Pewność dzięki nowej gamie produktów

Od ponad 110 lat nasze motoryzacyjne źródła światła i produkty oświetleniowe są doceniane przez kierowców poruszających się po drogach w najróżniejszych warunkach. Obecnie, dzięki nowej gamie produktów, oferujemy coś więcej niż światło. Nowe akcesoria samochodowe są zaprojektowane tak, aby wyruszyć w drogę niezależnie od napotkanych przeszkód.

Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym entuzjastą motoryzacji, który uwielbia brudzić sobie ręce, czy po prostu chcesz zadbać o swój pojazd, w naszym portfolio znajdziesz to, czego potrzebujesz. Od podstawowych rozwiązań po profesjonalne narzędzia i urządzenia - każdy produkt jest zbudowany z jakością, której można oczekiwać od firmy OSRAM.
Gdziekolwiek jesteś, dokądkolwiek się wybierasz - bądź gotowy do drogi.

5 nowych kategorii produktów pomoże przygotować się do drogi:

Akcesoria do opon

Ciśnienie w oponach pod kontrolą

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z przyjaciółmi po bezdrożach, dojeżdżasz na rodzinne wakacje, czy po prostu jedziesz z punktu A do punktu B - odpowiednie ciśnienie w oponach pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo na drodze. Zbyt wielu kierowców ignoruje ryzyko jazdy ze słabo napompowanymi oponami. W rzeczywistości zbyt niskie ciśnienie powoduje szybsze zużycie i przegrzewanie bieżnika, a zbyt duża ilość powietrza zmniejsza przyczepność. W obu przypadkach szanse na kłopoty na drodze są znacznie większe.

Nie pozwól, aby przebita opona zepsuła Ci przyjemność podróżowania. Dzięki naszej nowej gamie kompresorów i uszczelniaczy odpowiednio zadbasz o opony, nawet w trudnych warunkach. Sprawdzaj, pompuj i uszczelniaj opony, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Ciesz się optymalnym prowadzeniem pojazdu, mniejszym zużyciem paliwa i dłuższą żywotnością bieżnika. Cokolwiek Cię czeka, bądź gotowy do drogi.

Oczyszczacz powietrza

Powiew świeżego powietrza w samochodzie

Gotowość do drogi oznacza, że jest się przygotowanym na każde wyzwanie, nawet te niewidoczne. Chociaż jakość powietrza nie jest pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, gdy mówimy o bezpieczeństwie na drogach, z pewnością warto się nad tym zastanowić. Bakterie, wirusy i alergeny są stale obecnym zagrożeniem, także podczas jazdy. Bakterie wywołujące choroby dostają się przez systemy klimatyzacji i szybko się rozprzestrzeniają. Ryzyko przeniesienia wirusa takiego jak SARS-CoV-2 (koronawirus) z człowieka na człowieka jest znacznie wyższe w zamkniętych przestrzeniach. Nasze kompaktowe urządzenie pomoże oczyścić powietrze w samochodzie.

"Chroń siebie i swoich pasażerów przed niewidocznymi zagrożeniami dzięki nowemu oczyszczaczowi powietrza AirZing Mini. To efektywne i stylowe urządzenie eliminuje do 99,9% wirusów i bakterii z powietrza1, jednocześnie usuwając alergeny i zanieczyszczenia - idealne do pozbycia się nieprzyjemnych zapachów spowodowanych dymem lub podczas transportu zwierząt. Jego system filtracji łączy zaawansowane promieniowanie UV-A LED z wydajnym filtrem TiO2, zapewniając świeższe i bardziej higieniczne środowisko jazdy. Gdziekolwiek jedziesz, oddychaj swobodnie.

Lampy inspekcyjne

Doskonała jasność

Nie pozwól, aby słaba widoczność utrudniała Ci zadania. Niezależnie od tego, czy zmieniasz koło, uzupełniasz olej lub wodę, czy po prostu wykonujesz rutynową kontrolę - nasza gama lamp inspekcyjnych LED pomoże zrealizować każde zadanie nawet w nocy. Wydajne, trwałe diody wytwarzają jasne, chłodno białe światło o temperaturze barwowej do 6000K, zapewniając intensywne światło nawet w najciemniejszych zakamarkach.

Lampy inspekcyjne są dostępne w różnych rozmiarach i stylach. Używają ich profesjonaliści motoryzacyjni oraz kierowcy na całym świecie. Teraz każdy może być wyposażony jak profesjonalista. Cokolwiek przyniesie noc, jedna z naszych lamp inspekcyjnych pomoże rozjaśnić sytuację.

Rozruszniki i ładowarki do akumulatorów

Moc, która poradzi sobie w wielu sytuacjach

Rozruszniki do akumulatorów: jest zimno, już jesteś spóźniony, a samochód nie chce się uruchomić - dla większości kierowców to aż nazbyt znajoma sytuacja. Niezależnie od tego, czy jest to spowodowane mrozem, postojem przez dłuższy czas czy pozostawieniem włączonych świateł, rozładowany akumulator zawsze powoduje frustrację. Nie pozwól, aby to zepsuło Ci dzień. Nasza nowa gama jump starterów da Ci pełną niezależność, unikniesz zaskoczenia i sam szybko rozwiążesz swój problem.

Ładowarki do akumulatorów: akumulatory samochodowe wymagają regularnej konserwacji. Jest to szczególnie ważne w przypadku samochodów, które jeżdżą rzadko lub stoją zaparkowane przez długi czas. Akumulator traci energię i sprawność. A nawet podczas jazdy urządzenia elektryczne, takie jak klimatyzacja, wycieraczki, reflektory, oświetlenie wewnętrzne i radio samochodowe, dodatkowo obciążają akumulator - szczególnie w mroźne zimowe miesiące. Przeprowadzanie rutynowej kontroli i konserwacji raz w miesiącu może pomóc w wydłużeniu żywotności akumulatora. Sprawi, że zawsze będziesz gotowy do drogi. Nie daj się pokonać mroźnej zimie. Utrzymuj naładowanie akumulatora na optymalnym poziomie dzięki naszej nowej gamie inteligentnych urządzeń do ładowania i konserwacji.

Kamery samochodowe

Uchwyć rzeczy, które możesz przegapić

Życie jest pełne niespodzianek. Nie możesz przewidzieć, kiedy może wydarzyć się wypadek lub inny incydent na drodze, ale możesz być na to przygotowany. Nasza nowa gama kamer samochodowych pozwala uchwycić nieoczekiwane szczegóły i zdarzenia w krystalicznie czystym obrazie. Możesz więc się zrelaksować i cieszyć jazdą. Kamery z szerokokątnym obiektywem o wysokiej rozdzielczości rejestrują aktywność poza polem widzenia kierowcy, pozwalając mu skupić się na drodze. Nasze inteligentne czujniki G-Shock inicjują nagrywanie w przypadku wykrycia ruchu lub uderzenia - nawet gdy pojazd jest zaparkowany.

A dzięki funkcji nagrywania w nocy2 z wysokim kontrastem w czarno-białych kolorach niczego nie przegapisz, nawet w ciemności. Ciesz się większym spokojem, wiedząc, że bez względu na to, co się wydarzy, będziesz mógł to odtworzyć. Monitoruj i oceniaj swoją jazdę, rozstrzygaj spory i roszczenia3 oraz rejestruj wszystkie magiczne wspomnienia z podróży w rozdzielczości Full HD. Przygotuj się na nieprzewidywalne, przygotuj się do drogi.

1 Zweryfikowane przez niezależne testy laboratoryjne zgodnie z GB / T 18801-2015
2 Dostępne dla niektórych produktów z gamy
3 Uwaga: należy przestrzegać indywidualnych, specjalnych wymagań i przepisów obowiązujących w poszczególnych krajach, zwłaszcza dotyczących czasu trwania zapisów / użytkowania i przesyłania danych. Zapoznaj się z przepisami dotyczącymi ochrony danych w Twoim kraju i upewnij się, że ich przestrzegasz. Prosimy również o zapoznanie się i przestrzeganie odpowiednich praw i przepisów dotyczących użytkowania i własności kamer samochodowych w Twoim kraju.