Odkryj 5 nowych kategorii produktów, dzięki którym będziesz gotowy do drogi

Bądź gotowy do drogi

Pewność dzięki nowej gamie produktów

Od ponad 110 lat nasze motoryzacyjne źródła światła i produkty oświetleniowe są doceniane przez kierowców poruszających się po drogach w najróżniejszych warunkach. Obecnie, dzięki nowej gamie produktów, oferujemy coś więcej niż światło. Nowe akcesoria samochodowe są zaprojektowane tak, aby wyruszyć w drogę niezależnie od napotkanych przeszkód.

Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym entuzjastą motoryzacji, który uwielbia brudzić sobie ręce, czy po prostu chcesz zadbać o swój pojazd, w naszym portfolio znajdziesz to, czego potrzebujesz. Od podstawowych rozwiązań po profesjonalne narzędzia i urządzenia - każdy produkt jest zbudowany z jakością, której można oczekiwać od firmy OSRAM.
Gdziekolwiek jesteś, dokądkolwiek się wybierasz - bądź gotowy do drogi.

4 nowe kategorie produktów pomogą przygotować się do drogi:

Akcesoria do opon

Ciśnienie w oponach pod kontrolą

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z przyjaciółmi po bezdrożach, dojeżdżasz na rodzinne wakacje, czy po prostu jedziesz z punktu A do punktu B - odpowiednie ciśnienie w oponach pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo na drodze. Zbyt wielu kierowców ignoruje ryzyko jazdy ze słabo napompowanymi oponami. W rzeczywistości zbyt niskie ciśnienie powoduje szybsze zużycie i przegrzewanie bieżnika, a zbyt duża ilość powietrza zmniejsza przyczepność. W obu przypadkach szanse na kłopoty na drodze są znacznie większe.

Nie pozwól, aby przebita opona zepsuła Ci przyjemność podróżowania. Dzięki naszej nowej gamie kompresorów i uszczelniaczy odpowiednio zadbasz o opony, nawet w trudnych warunkach. Sprawdzaj, pompuj i uszczelniaj opony, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Ciesz się optymalnym prowadzeniem pojazdu, mniejszym zużyciem paliwa i dłuższą żywotnością bieżnika. Cokolwiek Cię czeka, bądź gotowy do drogi.

Lampy inspekcyjne

Doskonała jasność

Nie pozwól, aby słaba widoczność utrudniała Ci zadania. Niezależnie od tego, czy zmieniasz koło, uzupełniasz olej lub wodę, czy po prostu wykonujesz rutynową kontrolę - nasza gama lamp inspekcyjnych LED pomoże zrealizować każde zadanie nawet w nocy. Wydajne, trwałe diody wytwarzają jasne, chłodno białe światło o temperaturze barwowej do 6000K, zapewniając intensywne światło nawet w najciemniejszych zakamarkach.

Lampy inspekcyjne są dostępne w różnych rozmiarach i stylach. Używają ich profesjonaliści motoryzacyjni oraz kierowcy na całym świecie. Teraz każdy może być wyposażony jak profesjonalista. Cokolwiek przyniesie noc, jedna z naszych lamp inspekcyjnych pomoże rozjaśnić sytuację.

Jump startery, kable rozruchowe, inteligentne ładowarki do akumulatorów i kable do ładowania pojazdów elektrycznych

Moc, która poradzi sobie w wielu sytuacjach

Jest zimno, już jesteś spóźniony, a samochód nie chce się uruchomić - dla większości kierowców to aż nazbyt znajoma sytuacja. Niezależnie od tego, czy jest to spowodowane mrozem, postojem przez dłuższy czas czy pozostawieniem włączonych świateł, rozładowany akumulator zawsze powoduje frustrację. Nie pozwól, aby to zepsuło Ci dzień. Nasza nowa gama akcesoriów do akumulatorów da Ci pełną niezależność, unikniesz zaskoczenia i sam szybko rozwiążesz swój problem.
Jump startery: Te potężne i przenośne rozruszniki oferują szybki sposób na uruchomienie rozładowanego akumulatora - bez pomocy z zewnątrz!
Kable rozruchowe: Masz drugie auto lub pomoc jest na miejscu? Szybko uruchom samochód z rozładowanym akumulatorem dzięki kablom rozruchowym w różnych wariantach.

Inteligentne ładowarki: Akumulatory samochodowe wymagają regularnej konserwacji. Dotyczy to szczególnie samochodów, które nie jeżdżą codziennie lub stoją na parkingu przez dłuższy czas – szczególnie w chłodne zimowe miesiące. Wykonywanie rutynowych przeglądów co najmniej raz w miesiącu może pomóc wydłużyć okres eksploatacji i zapewnić stałą gotowość do drogi. Utrzymuj optymalny poziom naładowania akumulatora dzięki naszej gamie najwyższej jakości inteligentnych urządzeń do ładowania i konserwacji.
Kable do ładowania pojazdów elektrycznych: Kable OSRAM do ładowania mogą być używane zarówno w hybrydach typu plug-in, jak i w samochodach całkowicie elektrycznych. Łatwe ładowanie na prawie każdej stacji ładującej: w podróży, w pracy, podczas zakupów, czy też w domu ze stacji ładowania lub nawet konwencjonalnego gniazdka!

Elektronika samochodowa

Kamery samochodowe i inwertery do użytku profesjonalnego i prywatnego

Życie jest pełne niespodzianek. Nie da się przewidzieć zdarzeń drogowych i wypadków, ale można być gotowym, gdy do nich dojdzie. Kamery samochodowe i inwertery OSRAM znajdują swoje zastosowanie w wielu różnych sytuacjach.

Inwertery falowe z sinusoidą czystą i modyfikowaną firmy OSRAM zapewniają źródło prądu stałego w sytuacjach bez dostępu do sieci.

Inwertery z sinusoidą czystą umożliwiają profesjonalnym monterom i mobilnym wykonawcom korzystanie ze wszystkich narzędzi zasilanych z sieci przy pełnej mocy, aby wykonać pracę lub przywrócić innych na drogę.
Inwertery z sinusoidą modyfikowaną sprawdzą się idealnie na kempingu bez dostępu do sieci, zapewniając połączenie do prądu urządzeniom takim jak laptop, mikrofalówka, lodówka czy suszarka do włosów.

1 Zweryfikowane przez niezależne testy laboratoryjne zgodnie z GB / T 18801-2015
2 Dostępne dla niektórych produktów z gamy
3 Uwaga: należy przestrzegać indywidualnych, specjalnych wymagań i przepisów obowiązujących w poszczególnych krajach, zwłaszcza dotyczących czasu trwania zapisów / użytkowania i przesyłania danych. Zapoznaj się z przepisami dotyczącymi ochrony danych w Twoim kraju i upewnij się, że ich przestrzegasz. Prosimy również o zapoznanie się i przestrzeganie odpowiednich praw i przepisów dotyczących użytkowania i własności kamer samochodowych w Twoim kraju.