OSRAM BATTERYcharge

Inteligentne urządzenia do ładowania i konserwacji akumulatorów w pojazdach od 6V do 24V

BATTERYcharge - inteligentne prostowniki do akumulatorów

W sytuacjach, gdy pojazdy nie są używane codziennie i przez większość czasu stoją na parkingu, konieczne jest konserwowanie akumulatorów. W czasie jazdy prawie zawsze alternator doładowuje do pełna akumulator, jednak podczas dłuższego parkowania akumulator sukcesywnie rozładowuje się. Niezależnie od tego, czy jest to Twój drugi, rzadko używany samochód, pojazd zabytkowy albo kabriolet w stanie zimowej hibernacji - aby zagwarantować niezawodny zapłon po długim okresie postoju, akumulator powinien być regularnie doładowywany.

Przegląd inteligentnych prostowników firmy OSRAM

Więcej informacji w naszym katalogu

Cechy produktu

BATTERYcharge 904 | Odkryj więcej

BATTERcharge 906 | Odkryj więcej

BATTERYcharge 908 | Odkryj więcej

Prąd ładowania (do)4 Amps6 Amps8 Amps
Ładowanie w trybie podtrzymania (do)2 Amps3 Amps4 Amps
Maksymalna wielkość akumulatora do ładowania pojazdów 12V90Ah110Ah150Ah
Maksymalna wielkość akumulatora do ładowania pojazdów 24V----70Ah
Zalecany do użytkuMotocykl, samochód osobowyMotocykl, samochód osobowy, SUV, vanMotocykl, samochód osobowy, SUV, van, mała ciężarówka
Kompatybilne z systemem Start/Stop
Liczba stopni podczas ładowania akumulatorów kwasowo-ołowiowych, AGM, EFB999
Liczba stopni podczas ładowania akumulatora litowego777
Gwarancja OSRAM 2 lata*2 lata*2 lata*

Inteligentne ładowarki do akumulatorów firmy OSRAM w akcji:

Dbaj o swój akumulator tak, jak na to zasługuje

Gama produktów OSRAM BATTERYcharge zapewnia idealne warunki dla akumulatora. Inteligentne prostowniki ładują, chronią i przywracają do właściwego stanu akumulatory. Nawet w niskich temperaturach akumulator będzie chroniony i automatycznie konserwowany do momentu, aż zostanie całkowicie naładowany – i wtedy będziesz mógł ponownie wybrać się samochodem na przejażdżkę. Prostowniki firmy OSRAM mogą zapobiec całkowitemu rozładowaniu akumulatora, a tym samym przedłużyć jego żywotność.

Wiele przydatnych funkcji
Produkty BATTERYcharge z pewnością zachwycą Cię wieloma przydatnymi funkcjami: Wszystkie trzy prostowniki są kompatybilne z pojazdami wyposażonymi w system Start-Stop i chronią akumulator przed całkowitym rozładowaniem w zimie. Akumulatory litowe ładowane są w 7-stopniowym cyklu, podczas gdy najpopularniejsze akumulatory kwasowo-ołowiowe / AGM są ładowane w cyklu 9-stopniowym. Na wszystkie urządzenia BATTERYcharge udzielamy 2-letniej gwarancji firmy OSRAM *, ponieważ jesteśmy przekonani o ich najwyższej jakości.

Łatwa obsługa, niezależna konserwacja
Wszystkie produkty BATTERYcharge są inteligentne i bardzo łatwe w obsłudze. Po naciśnięciu przycisku urządzenia rozpoczynają wielostopniowy cykl ładowania i automatycznie przełączają się w tryb podtrzymania, gdy tylko akumulator zostanie ponownie w pełni naładowany. Duże wyświetlacze LCD z podświetleniem są czytelne nawet w złych warunkach oświetleniowych. Wszystkie prostowniki są wyposażone w zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją i przepięciem, co sprawia, że użycie BATTERYcharge jest proste i nie stwarza zagrożenia.

Idealne dla wielu typów pojazdów
Modele BATTERYcharge 904 i BATTERYcharge 906 mogą być stosowane do pojazdów od 6 V do 12 V, a prostownik BATTERYcharge 908 może również być używany w pojazdach do 24 V. W zależności od produktu urządzenia są idealne dla motocykli, większości samochodów osobowych, dostawczych, a w przypadku BATTERYcharge 908 nawet dla samochodów dostawczych i mniejszych ciężarówek.

* Szczegółowe warunki można znaleźć na stronach dotyczących gwarancji

Odkryj inne akcesoria samochodowe OSRAM: