LEDinspect lampy inspekcyjne LED

Przenośne, praktyczne i jasne:
Dwie rodziny lamp inspekcyjnych

LED inspection lights

Idealne wsparcie do standardowych prac w garażu lub warsztacie:
Lampy inspekcyjne LEDinspect

LEDinspect: Lampy warsztatowe LED do standardowego użytku
Lampy inspekcyjne zasilane z akumulatora lub baterii sprawdzą sie jako idelane narzędzie wspierające prace w garażu lub warsztacie. Wyposażone w trwałe, silne diody zapewniają optymalne oświetlenie nawet w bardzo ciasnych i trudno dostępnych miejscach. Dodatkową zaletą lamp warsztatowych OSRAM jest ich solidna budowai łatwa do uchwycenia, odporna na zabrudzenia powierzchnia. Wszystkie lampy inspekcyjne LEDinspect są objęte 2-letnią gwarancją.

Szczególnie praktyczne
Wszystkie lampy warsztatowe LEDinspect OSRAM są bezprzewodowe, dlatego pozwalają na komfortową pracę w każdych warunkach . Większość lamp można po prostu zamocować w odpowiednim miejscu dzięki kombinacji haczyka i magnesu. Prace, które trwają dłużej nie stanowią problemu dzięki wydajnemu akumulatorowi. Dlatego lampy te stanowią idealne narzędzie do prac konserwacyjnych i naprawczych przy pojeździe.

Przegląd rodziny OSRAM LEDinspect

Więcej informacji w katalogu

Nasze lampy inspekcyjne LEDinspect w akcji:

Więcej informacji
LEDinspect lampy inspekcyjne LED

Profesjonalne wsparcie w warsztacie:
Lampy inspekcyjne LEDinspect PRO

Lampy inspekcyjne LED do codziennego użytku
Nowe lampy inspekcyjne LEDinspect PRO zostały opracowane specjalnie do kompleksowych prac konserwacyjnych i napraw, które wykonywane są każdego dnia w garażu lub warsztacie. Technologia LEDinspect PRO poprawia widoczność dzięki zaawansowanym diodom, które zapewniają wyjątkową jasność: intensywne białe światło o temperaturze barwowej do 6000 K. Każda unikalna konstrukcja lampy odzwierciedla zrozumienie zastosowań profesjonalnych i dostarcza światło dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz. Wszystkie lampy inspekcyjne LEDinspect PRO są objęte 3-letnią gwarancją.

Zalety, które pomagają w pracy
Szczególnie praktyczne: prawie wszystkie lampy są wyposażone w trwały akumulator, który pozwala na beproblemową pracę przez dłuższy czas. Dodatkowo, produkty LEDinspect PRO łatwo jest utrzymać w ręku, gdyż mają powierzchnie odporne na zabrudzenie. Są też wodoodporne (zgodnie z danym typem ochrony). Wiele lamp wyposażono w takie elementy jak magnesy, klipsy, haki i latarki, aby ułatwić pracę w warsztacie.

Przegląd rodziny OSRAM LEDinspect PRO

Więcej informacji w katalogu

Nasze lampy inspekcyjne LEDinspect PRO w akcji:

Więcej informacji
LEDinspect PRO lampy inspekcyjne LED

Przydatne akcesoria dla wygody i bezpieczeństwa: