OSRAM ROADsight

Przednie i tylne kamery samochodowe o wysokiej rozdzielczości

Czasami podczas jazdy zdarza się, że wszystko dzieje się bardzo szybko i dochodzi do nieuniknionego wypadku. Po fakcie pamiętamy tylko część tego, co się wydarzyło. Aby kierowca mógł skoncentrować się na jeździe, wysokiej rozdzielczości i szerokokątne kamery samochodowe rejestrują to, co dzieje się także poza polem widzenia. Czujnik G-Shock w urządzeniu zapewnia rozpoczęcie procesu nagrywania przez kamery nawet wtedy, gdy pojazd jest zaparkowany. Kamery samochodowe zapewniają komfort i poczucie, że potencjalnie ważne materiały wideo są zabezpieczone i dostępne do późniejszej analizy, jeśli zajdzie taka potrzeba.1 Również w ciemności prawie żaden szczegół nie zostanie pominięty.

Przegląd kamer samochodowych OSRAM ROADsight

Więcej informacji w katalogu

Cechy produktu

ROADsight 20 | Odkryj więcej

ROADsight 30 | Odkryj więcej

ROADsight 50 | Odkryj więcej

ROADsight REAR 10 | Odkryj więcej

Rozdzielczość wideo @ 30fps1080p1080p1440p1080p
Kąt widzenia120°130°140°130°
Ekran 2''2''XX
GPSXXX
Wi-fiXX
Tryb parkingowyXX
Pojemność pamięci3do 32GBdo 32GBdo 128GBX
Podłączenie kamery tylnejXX-
OSRAMconnectXX
Gwarancja OSRAM42 lata2 lata2 lata2 ylata
UwagaDziała tylko w połączeniu z przednią kamerą ROADsight 50

Instalacja aplikacji jest konieczna do obsługi kamery

Kamery samochodowe OSRAM ROADsight w akcji:

Twój dyskretny towarzysz podróży
Kamery samochodowe OSRAM ROADsight są zaprojektowane w dyskretnych ciemnych szarościach. Dzięki niewielkim wymiarom zewnętrznym kompaktowe, małe kamery dyskretnie wtapiają się we wnętrze samochodu i są prawie niewidoczne z zewnątrz. Umieszczone za lusterkiem wstecznym są ledwo zauważalne i kierowca może w pełni skoncentrować się na ruchu ulicznym.

Dostęp przez aplikację
Aplikacja OSRAMconnect, którą można pobrać ze sklepu Apple App Store lub Google PlayStore, ułatwia obsługę kamer.2 W mgnieniu oka można przenieść i zapisać w smartfonie obrazy i nagrania z kamer samochodowych ROADsight 30 lub ROADsight 50 (w tym ROADsight REAR 10, jeśli dotyczy).1

Łatwa instalacja
Każda kamera samochodowa ROADsight jest dostarczana z narzędziem do montażu kabli za tapicerką pojazdu. Pozwala to na prawie niewidoczny montaż kabla zasilającego w samochodzie. Dzięki gniazdu USB na wtyczce 12V możliwe jest również zasilanie innych urządzeń np. telefonu lub tabletu. Do szyby montuje się na stałe wspornik z zasilaniem, natomiast kamerę doczepia się do niego za pomocą złącza magnetycznego. Jej położenie można wyregulować do żądanej pozycji nagrywania.

Kamera przeznaczona do rejestrowania drogi z tyłu pojazdu
Przyklejona do tylnej szyby, kamera ROADsight REAR 10 może rejestrować zarówno wnętrze pojazdu, jak i drogę za nim. W obu przypadkach kamera tylna musi być podłączona kablem do kamery ROADsight 50."

OSRAMconnect –
łączy telefon z samochodem

Łatwy dostęp do zdjęć i filmów

Aplikacja OSRAMconnect łączy Cię z kamerą samochodową OSRAM ROADsight 30 lub ROADsight 50 i ułatwia dostęp do zarejestrowanych materiałów. Filmy i zdjęcia zrobione kamerą można obejrzeć bezpośrednio na smartfonie i je tam zapisać. A w razie wypadku lub kolizji zdjęcia i nagrania są szybko dostępne i można je od razu wykorzystać w celu ustalenia przebiegu zdarzenia.1

Aplikacji OSRAMconnect można także użyć aby za pomocą smartfona dostosować ustawienia kamery samochodowej.2

Download the OSRAMconnect app here:

Google PlayStore

Apple App Store

1 Uwaga: należy przestrzegać indywidualnych, specjalnych wymagań i przepisów obowiązujących w poszczególnych krajach, w szczególności dotyczących czasu trwania zapisów / użytkowania i przesyłania danych. Zapoznaj się z przepisami dotyczącymi ochrony danych w Twoim kraju i upewnij się, że ich przestrzegasz. Prosimy również o zapoznanie się i przestrzeganie odpowiednich praw i przepisów dotyczących użytkowania i własności kamer samochodowych w Twoim kraju.
2 Kamery samochodowe ROADsight są dostarczane z oprogramowaniem sprzętowym w 11 różnych językach: CZ, DE, EN, ES, FR, IT, NL, PL, RO, RU, SE. Aplikacja OSRAMconnect dostępna jest w 7 językach: DE, EN, ES, FR, IT, NL, PL.
3 Gniazdo na kartę micro-SD. Karta nie jest zawarta w zestawie.
4 Szczegółowe warunki są dostępne na naszych stronach gwarancyjnych.

Odkryj inne akcesoria samochodowe OSRAM: