OSRAM BATTERYstart urządzenie rozruchowe

Kompaktowe i wydajne rozruszniki - dla domu lub warsztatu

Inteligentne rozruszniki do akumulatorów firmy OSRAM

Prawie każdy kierowca zaczyna się trochę niepokoić, gdy słyszy nierówną pracę rozrusznika. Słaby lub wręcz całkowicie rozładowany akumulator powoduje frustrację i zmienia nasze plany . Zwłaszcza w zimie akumulatory samochodowe są wystawione na ciężką próbę, mają ograniczone funkcje lub szybciej się rozładowują. Niewyłączone urządzenia, takie jak radio lub oświetlenie wnętrza samochodu zużywają energię - szczególnie w starszych samochodach bez automatycznego wyłączania. Jeśli w pobliżu nie ma sąsiada z przewodami do rozruchu pojazdu, a dodatkowo czas ucieka, poręczne i wydajne urządzenia do awaryjnego rozruchu mogą pomóc w błyskawicznym uruchomieniu pojazdu.

Przegląd rozruszników OSRAM BATTERYstart

Więcej informacji w naszym katalogu

Cechy produktu

BATTERYstart 200 | Odkryj więcej

BATTERYstart 300 | Odkryj więcej

BATTERYstart 400 | Odkryj więcej

Pojemność akumulatora6 000 mAh13 000 mAh16 800 mAh
Zalecana pojemność silnika benzynowego (do)3l6l8l
Zalecana wielkość silnika Diesla (do)-3l4l
Prąd rozruchowy150A300A400A
Prąd szczytowy500A1500A2000A
Czas ładowania2 godziny3 godziny3 godziny
Liczba gniazd USB 2.1A122
Podłączenie gniazda zasilania 12V--
Funkcja powerbanku
Funkcja latarki LED
Pokrowiec do przechowywania
Gwarancja firmy OSRAM2 lata*2 lata*2 lata*

* Szczegółowe warunki można znaleźć na naszej stronie dotyczącej gwarancji

Rozruszniki do akumulatorów firmy OSRAM w akcji:

Pomocnik w nagłych wypadkach
Już nie musisz być zależny od pomocy innych: rozwiązanie BATTERYstart firmy OSRAM oparte na technologii litowo-kobaltowej pozwoli Ci szybko wrócić na drogę. Po prostu wybierz produkt pasujący do pojemności silnika. Dzięki kompaktowej budowie wszystkie trzy rozruszniki można łatwo przechowywać w schowku samochodowym, a więc w razie potrzeby są zawsze gotowe do użycia.

Mały, ale mocny
Kompaktowe wymiary i - w zależności od modelu – waga od 300 g do 700 g: rozruszniki BATTERYstart są poręczne i efektywne. Co najważniejsze, dzięki gniazdom USB działają również jako powerbanki i mogą ładować urządzenia mobilne, takie jak smartfony, aparaty fotograficzne, tablety i inne. Ponadto BATTERYstart 300 i BATTERYstart 400 są wyposażone w jasne światło LED, które pomaga podłączyć ładowarkę w nocy lub w ciemnych miejscach. Wbudowane zabezpieczenia zapobiegają uszkodzeniom spowodowanym, na przykład, odwróceniem polaryzacji, przegrzaniem lub zwarciem .

Jeden przycisk i gotowe!
Bezpośrednio po zakupie należy uważnie przeczytać instrukcję obsługi produktu BATTERYstart, dzięki czemu będziemy wiedzieć, jakie czynności trzeba wykonać w nagłych wypadkach. Aby szybko uruchomić pojazd, należy podłączyć oba przewody rozruchowe do akumulatora samochodowego zgodnie z ich biegunami. Prawidłowa kolejność podłączania i odłączania jest opisana w instrukcji. Po naciśnięciu przycisku produkty BATTERYstart wyzwalają impuls umożliwiający rozruch akumulatora – a to oznacza, że znowu można uruchomić silnik. Należy pamiętać o całkowitym naładowaniu urządzenia, aby było gotowe do ponownego użycia.

Znajdź odpowiedni produkt do swojego pojazdu
Rodzina produktów BATTERYstart obejmuje urządzenia zarówno do rozruchu silników benzynowych o pojemności od 3 l do 8 l, jak i silników wysokoprężnych o pojemności 4 l. Za pomocą odpowiedniego urządzenia można uruchamiać samochody o mniejszej pojemności i motocykle, a także pojazdy SUV, samochody dostawcze i furgonetki. Produkt BATTERYstart 400 jest również wyposażone w gniazdo 12 V, dzięki czemu może zasilać urządzenia z wtyczką 12 V na zewnątrz pojazdu, takie jak chłodnice, wentylatory czy przenośne kompresory do opon.

Urządzenie rozruchowe dla warsztatów: BATTERYstart PRO

Ładuje się ponownie w ciągu 60 sekund

Odkryj inne akcesoria samochodowe OSRAM: