Proces gwarancyjny źródeł LED Retrofit i akcesoriów

Źródła LED Retrofit OSRAM zastępują konwencjonalne żarówki pojazdu zarówno wewnątrz samochodu oraz jako światła podświetlenia deski rozdzielczej lub bagażnika.

Uwaga: Produkty te nie posiadają homologacji ECE dlatego ich stosowanie nie jest dozwolone w pojazdach poruszających się po drogach publicznych.

Na te trwałe źródła i akcesoria OSRAM udziela następującej gwarancji:

6 years of guarantee
  • LEDriving PREMIUM SL
5 years of guarantee
  • LEDriving SL
4 lata gwarancji
  • LEDriving HL
3 lata gwarancji
  • LEDriving XTR
  • LEDriving CANBUS CONTROL UNIT

Poniżej opisujemy sposób realizacji gwarancji

Źródła LED Retrofit i akcesoria LED, które przestają prawidłowo działać w wyniku wady produktu w zastosowaniach niekomercyjnych w wyżej wymienionym okresie są objęte gwarancją OSRAM. Pamiętaj: Gwarancja dotyczy krajów z adresami biur obsługi klienta wyszczególnionymi na liście krajów.

Do pobrania: Proces reklamacji, wysyłanie etykiety i formularza roszczenia gwarancyjnego Roszczenie gwarancyjne: Instrukcje krok po kroku: Serwis OSRAM: Lista krajów dla gwarancji

Aby uzyskać produkt zamienny, należy wysłać wadliwy produkt w bezpiecznym opakowaniu wraz z dowodem zakupu / paragonem, opłacając koszty wysyłki, na adres kontaktowy OSRAM. Prawa dotyczące nieuszkodzonych produktów pozostają bez zmian.

Produkty powinny być eksploatowane zgodnie z przeznaczeniem i informacjami zawartymi na opakowaniu. Reklamacji nie podlegają produkty:

  • Uszkodzone mechanicznie.
  • Eksploatowane niezgodnie z przeznaczeniem i informacjami zawartymi na opakowaniu
  • Eksploatowane dłużej niż okres deklarowanej trwałości.

Gwarancja polega na wymianie produktu w punkcie sprzedaży. W celu dokonania wymiany, należy udać się z wadliwym produktem w zabezpieczonym pudełku oraz dowodem jego zakupu do punktu, gdzie zakup miał miejsce.

Firma OSRAM zastrzega sobie prawo do podjęcia ostatecznej decyzji o zakwalifikowaniu roszczeń z tytułu gwarancji.