Oświetlenie LED dla Twojego samochodu.

Oświetlenie LED dla Twojego samochodu.

Źródła światła i oprawy nadające mocny wygląd.

Piękne, stylowo zaprojektowane lampy LED dla motoryzacji nadadzą samochodowi niezapomniany, nowoczesny wygląd. Rzucające się w oczy światła przekształcą pojazd w obiekt naprawdę przykuwający uwagę, przyciągając spojrzenia osób dookoła i wyrażając użytkownika bez wypowiadania słów.

Siła przyciągania samochodu i magia gry świateł LED współgrają ze sobą.

Ale tylko odpowiednie światła uzupełnią design samochodu w pełni. Daj się zaskoczyć produktami LED od firmy OSRAM

Do pobrania: Gama świateł samochodowych – Katalog 2016/17 (PDF)

Nadaj wygląd: Nowoczesne oświetlenie zewnętrzne

Zarówno z homologacją ECE jak i do stosowania poza drogami publicznymi: Oświetlenie zewnętrzne LED sprawi, że Twój samochód zacznie błyszczeć

Źródła zamienne LED

Źródła LED Retrofit

Źródła zamienne LEDriving

W produktach Retrofit LED, wygląd i estetyka produktów również mają znaczenie. Radiatory produktów OSRAM LEDriving zaprojektowano tak, aby wspierały atrakcyjny i nowoczesny wygląd, a także odczucia zapewniane przez produkt. Dzięki temu produkty OSRAM LEDriving poprawią styl Twojego samochodu.

Światła mijania i drogowe LED dla samochodów i ciężarówek Światła przeciwmgielne LED dla samochodów Światła sygnalizacyjne LED dla samochodów Światła sygnalizacyjne LED dla ciężarówek Porównanie źródeł światła LED i tradycyjnych
Światła przeciwmgielne LED

Światła przeciwmgielne LED

Światła przeciwmgielne LEDriving

Modele z serii świateł przeciwmgielnych LEDriving OSRAM pozwalają przestawić się na nowe światła przeciwmgielne LED łatwiej niż kiedykolwiek przedtem. Dostarczane z szeroką gamą dodatkowych wsporników mocujących, światła przeciwmgielne można skonfigurować tak, aby pasowały do niemal wszystkich typów pojazdów. Wszystkie światła przeciwmgielne LEDriving są produktami o wysokich parametrach: oferują nowoczesną technologię LED poprawiającą styl, dającą jasne światło, zapewniając lepszy rozsył światła i wyższą trwałość.

.

Światła przeciwmgielne LED
App-based LED exterior lighting

LEDriving:
wersja dla VW Golf VII

Trzy style, które rozświetlą Twój styl życia

Reflektory LEDriving zapewniają wyróżniający się wygląd samochodom VW Golf VII, Golf VI I Ford Focus 3. Reflektory, które firma OSRAM zaprojektowała z myślą o rynku wtórnym, pozwalają na modernizację z oświetlenia halogenowego w najnowocześniejszą technologię LED.

Reflektory LEDriving dla Golf VII od firmy OSRAM zostały nagrodzone Nagrodą Innowacji Automechanika. Wyposażone w najnowszą technologię LED dla świateł mijania, drogowych, dziennych, pozycyjnych oraz kierunkowskazów tworzą niepowtarzalny wygląd.

Trailer LEDriving Golf VII

Trailer LEDriving Xenarc Ford Focus 3

Reflektory LEDriving
Lampy robocze i drogowe LEDriving

Światło dla dedykowanych zastosowań

Lampy robocze i drogowe LEDriving

Lampy robocze i drogowe LEDriving od firmy OSRAM oferują niezwykłą technologię LED i elektryzujący design. Są dostępne w trzech kategoriach (funkcyjna, wielofunkcyjna i slim), a każda z nich zapewnia inną wydajność, kształt i wzór o różnorodnych profilach świecenia - punktowe i mieszane. Produkty dostępne dla zastosowań 12V i 24V.

Lampy robocze i drogowe LEDriving
Oparte na aplikacji oświetlenie zewnętrzne LED

Rodzina LEDambient CONNECT

Dekorujące światła LED sterowane aplikacją

Spersonalizuj wygląd swojego pojazdu, stosując produkty LEDambient CONNECT. Po prostu zamontuj i używaj! Te innowacyjne produkty LED wykorzystują technologię Bluetooth.

Po sparowaniu z bezpłatną aplikacją LEDambient CONNECT można zsynchronizować muzykę z maksymalnie 10 systemami LEDambient CONNECT, aby pulsowały w tym samym rytmie. Można też skonfigurować niestandardowe ustawienia kolorów z wieloma kolorami do wyboru i sterować nimi jednym urządzeniem.

Oświetlenie zewnętrzne LED oparte na aplikacji

Indywidualna stylizacja samochodów za pomocą świateł

Nowoczesne akcenty świetlne spełniające Twoje potrzeby

Stylowe oświetlenie LED wnętrza

Oświetlenie LED wnętrza

Dekoracyjne światła LED

Oświetlenie LED w samochodach jest odświeżające, atrakcyjne i przyjemne oraz ma wyraźny, współczesny styl.

Światło indywidualnie dopasowane do Ciebie jako kierowcy samochodu. Spersonalizuj wygląd swojego pojazdu, stosując sterowane aplikacją listwy świetlne rodziny LEDambient CONNECT: dzięki światłom LED każdy może stworzyć indywidualną atmosferę w swoim samochodzie.

Dekoracyjne światła LED

Akcesoria LED dopasowane do każdej sytuacji:
lampy warsztatowe LEDinspection, lampy do czytania i lampy bezpieczeństwa

Mobilne narzędzia pomocnicze o silnym świetle

Akcesoria LED

Akcesoria LED

Akcesoria dla motoryzacji: Praktyczne oświetlenie

Akcesoria LED firmy OSRAM obejmują zestaw fascynujących produktów, które robią wrażenie. Są to bardzo praktyczne, przenośne i ekonomiczne źródła światła oparte na solidnej technologii LED, uzupełnione o poręczny, ergonomiczny a przy tym elegancki design, przeznaczone do użytku profesjonalnego i prywatnego. Lampy LED do czytania uprzyjemniają podróż w samochodach osobowych, natomiast lampy ostrzegawcze LED poprawiają bezpieczeństwo i okazują się bardzo użyteczne jako narzędzia do oświetlania rutynowych czynności.

Akcesoria LED
Różne samochody o różnych reflektorach

Jaki jest Twój wybór?

Jeszcze więcej światła na drodze, stylowy wygląd czy rzadsza wymiana żarówek

Żarówki samochodowe OSRAM spełniają wiele wymagań Czego oczekujesz od żarówek pojazdu? Znajdź odpowiednią dla Ciebie i Twojego samochodu.

Dowiedz się

Serwis

Infolinia Automotive LED (PL)
pon.–pt.od 9:00 do 17:00
(czas CET)