Dla naszych klientów biznesowych z branży motoryzacyjnej

Informacje i materiały do pobrania

Strefa klienta biznesowego

Sektor handlu potrzebuje maksymalnego zwrotu – z rozwiązaniem przychodzi firma OSRAM. Udostępniliśmy odpowiednie informacje i materiały do pobrania na temat oświetlenia dla motoryzacji w zwięzłej postaci w naszej strefie obsługi klienta.

Jako światowy lider oświetlenia dla motoryzacji, OSRAM dysponuje dziesiątkami lat doświadczeń i wyróżnia się dzięki bardzo skutecznym strategiom marketingowym, dojrzałej logistyce sprzedaży i niezawodnej obsłudze dostaw.

Zapewniamy wsparcie sektora handlu i warsztatów dostarczając atrakcyjne materiały dla punktów sprzedaży, organizując szkolenia i kampanie reklamowe. To z kolei tworzy dobrą podstawę do dyskusji konsultacyjnych, umożliwiając osiąganie wyższych wyników sprzedaży.

Kliknij pozycje naszej strefy klienta biznesowego i odkryj fascynujące narzędzia wsparcia sprzedaży, interesujące materiały marketingowe i broszury produktów, które można bezpośrednio pobrać oraz wysoce użyteczne informacje na temat współpracy i partnerów.

Wsparcie sprzedaży i punktów sprzedaży (POS)

Atrakcyjne rozwiązania sprzedażowe promujące wzrost obrotów

Porady ekspertów dla klientów biznesowych

Nasi eksperci motoryzacyjni chętnie pomogą w odpowiedzi na pytania dotyczące produktów i usług OSRAM.

Nasza infolinia udziela odpowiedzi na pytania dotyczące oświetlenie dla motoryzacji przez e-mail: automotive-service@osram.com.

Czym możemy jeszcze służyć?

Skontaktuj się z osobą kontaktową z firmy OSRAM korzystając z posiadanych danych kontaktowych lub też skontaktuj się z automotive-service@osram.com.