Partnerzy i współpracownicy

Silna sieć dla Twojego biznesu oświetleniowego.

Jako światowy lider sektora oświetlenia dla motoryzacji, OSRAM jest zaufanym i rzetelnym partnerem. Ze względu na nasze produkty i usługi, wartość dla nas ma zrównoważony i ciągły rozwój oświetlenia pojazdów. Umożliwia to nam systematycznie obserwować postępy na rynku i śledzić nowe trendy.

OSRAM jest członkiem renomowanych stowarzyszeń sektora motoryzacyjnego i ma silne kontakty z partnerami, zapewniając wsparcie dla kampanii marketingowych.

Verein Freier Ersatzteilemarkt e.V.

VREI – Verein Freier Ersatzteilemarkt e.V.

VREI to stowarzyszenie skupiające zainteresowane strony składające się z 50 znanych, wiodących na rynku producentów komponentów dla motoryzacji. Podstawowym celem VREI i jej członków jest reprezentowanie interesu wszystkich uczestników rynku usług.

Członkowie VREI korzystają z aktywnej współpracy w obrębie stowarzyszenia, tworzącego platformę wymiany pomysłów i doświadczeń. W ramach warsztatów i grup roboczych, stowarzyszenie zajmuje się aktywnie najnowszymi tematami mającymi wpływ na niezależny wtórny rynek motoryzacyjny.

Dodatkowe informacje: Serwis internetowy VREI (w języku niemieckim)

GVA – Gesamtverband Autoteile-Handel e.V.

GVA jest stowarzyszeniem branżowym i jednocześnie politycznym reprezentantem zainteresowanych stron z branży hurtowników komponentów dla motoryzacji w Niemczech. Reprezentuje również około 2000 dilerów części zamiennych do pojazdów. Ponad 150 firm handlowych z ponad 1000 lokalizacji operacyjnych i około 130 producentów komponentów pojazdów jest reprezentowanych w stowarzyszeniu.

Stowarzyszenie Gesamtverband Autoteile-Handel e.V jest zaangażowane w promowanie zdrowej konkurencji na rynku części zamiennych do pojazdów. Praca stowarzyszenia koncentruje się na zapewnieniu i rozszerzaniu wolnego rynku usług dla pojazdów jako rzeczywistej alternatywy napraw dla konsumentów, oraz utrzymywanie równych szans dla dilerów części zamiennych w porównaniu do przemysłu motoryzacyjnego.

Dodatkowe informacje: Serwis internetowy GVA (w języku niemieckim)
Gesamtverband Autoteile-Handel e.V.
European Automotive Supplier Association (Europejskie Stowarzyszenie Dostawców Motoryzacyjnych)

LEPA – European Automotive Supplier Association (Europejskie Stowarzyszenie Dostawców Motoryzacyjnych)

Europejskie Stowarzyszenie Dostawców Motoryzacyjnych CLEPA (Comité de Liaison de la Construction d'Equipements et de Pièces d'Automobiles), z siedzibą w Brukseli, reprezentuje ponad 100 ważnych na świecie dostawców części dla motoryzacji i 25 krajowych stowarzyszeń handlowych i europejskich stowarzyszeń branżowych.

Stowarzyszenie jest zaangażowane w promowanie innowacji i wysoko wykwalifikowanych pracowników w przemyśle motoryzacyjnym. Stowarzyszenie CLEPA jest zainteresowane promowaniem bezpiecznej i ekologicznej mobilności i zrównoważonego rozwoju w branży.

Dodatkowe informacje: Serwis internetowy CLEPA

ZDK: Zentralverband Deutsches Kraftfahrzeuggewerbe

Stowarzyszenie ZDK reprezentuje interesy zawodowe około 40 000 firm serwisujących pojazdy na poziomie krajowym. „Test świateł” jest organizowany co roku jesienią przez Zentralverband Deutsches Kraftfahrzeuggewerbe. Kampania jest wspierana przez wielu uznanych partnerów i tradycyjnie otoczona patronatem Niemieckiego Ministerstwa Transportu.

W ramach kampanii, kierowcy samochodów mogą skorzystać z bezpłatnych usług kontroli oświetlenia pojazdów, uczestnicząc w organizowanych przez organizację warsztatach. W ten sposób, test świateł ma znaczący wkład w bezpieczeństwo na drogach. Co roku OSRAM jest oficjalnym partnerem Tygodnia testu świateł.

Dodatkowe informacje: Serwis internetowy ZDK (w języku niemieckim)
Zentralverband Deutsches Kraftfahrzeuggewerbe