Lampy warsztatowe LEDinspect

Doskonały partner do majsterkowania

LEDinspect: Lampy warsztatowe LED do użytku osobistego

Lampy warsztowe zasilane z akumulatora lub baterii sprawdzą sie jako idelane narzędzie do użytku w domu. Wyposażone w trwałe, silne diody zapewniają optymalne oświetlenie nawet w bardzo ciasnych i trudno dostępnych miejscach. Dodatkową zaletą lamp warsztatowych OSRAM jest ich solidna budowa, wygodny uchwyt i odporna na zabrudzenie powierzchnia.

Szczególnie praktyczne

Wszystkie lampy warsztatowe LEDinspect OSRAM są bezprzewodowe, dlatego pozwalają na komfortową pracę w każdych warunkach . Większość lamp można po prostu zamocować w odpowiednim miejscu dzięki kombinacji haczyka i magnesu. Prace, które trwają dłużej nie stanowią problemu dzięki wydajnemu akumulatorowi. Dlatego lampy te stanowią idealne narzędzie do prac konserwacyjnych i naprawczych przy pojeździe.

Download: LEDinspect brochure (pdf)

LEDinspect HEADLAMP 300

Zarówno pod samochodem, na motocyklu lub na narciarskim stoku, latarka czołowa HEADLAMP 300 o regulowanym ukierowaniu wiązki światła, kącie rozsyłu światła i jasności dostarcza idealne, niezawodne światło, o strumieniu świetlnym od 60 do 300 lumenów. Ta wodoodporna lampa oferuje tryb migania i tryb czerwonego ostrzegawczego światła oraz płynne przejście kąta rozsyłu światła od wiązki szerokiej do skupionej. Miękkie nakładki na głowę i uprząż umożliwią komfortowe użytkowanie przez długie godziny.

Produkt i dodatkowe informacje będą dostępne wkrótce.

LEDinspect HEADLAMP 300
LEDinspect PROFESSIONAL 150

LEDinspect PROFESSIONAL 150

Nigdy więcej nie zgubisz swojej lampy roboczej. Dedykowana, kolorowa rączka PROFESSIONAL 150 zapewni gotowość do pracy w Twoim garażu. Lampa posiada dwa ustawienia światła – światło główne o strumieniu świetlnym do 150 lumenów i światło latarki o strumieniu świetlnym do 70 lumenów – łatwy do trzymania uchwyt i odporną na brud powierzchnię.

Produkt i dodatkowe informacje będą dostępne wkrótce.

LEDinspect SLIMLINE 250

SLIMLINE 250 jest idealnym światłem roboczym do oświetlania trudno dostępnych miejsc, odpowiedni dla wszystkich typów prac w garażu i przy samochodzie. Oferuje dwa ustawienia światła – światło główne o strumieniu świetlnym do 250 lumenów i światło latarki o strumieniu świetlnym do 30 lumenów – oraz łatwy do trzymania uchwyt i odporną na brud powierzchnię.

Produkt i dodatkowe informacje będą dostępne wkrótce.

LEDinspect SLIMLINE 250
LEDinspect POCKET 160

LEDinspect POCKET 160

Bez względu na miejsce lub projekt, LEDinspect POCKET 160 wykonuje swoje zadanie tak, abyś ty mógł robić swoje. Ta przyjazna dla użytkownika kompaktowa lampa ma dwa ustawienia – światło główne o strumieniu świetlnym do 160 lumenów i światło latarki o strumieniu świetlnym do 75 lumenów – oraz mechanizm stojaka o kącie obrotu 180 stopni i obrotowy hak.

Produkt i dodatkowe informacje będą dostępne wkrótce.

LEDinspect FLASHLIGHT 15

Zaprojektowana tak, aby pasować, ta kompaktowa i mocna latarka dostarcza światło kiedy i gdzie tego potrzebujesz. Ładowanie latarki LEDinspect FLASHLIGHT 15 możliwe za pomocą gniazda zapalniczki 12 V.

Produkt i dodatkowe informacje będą dostępne wkrótce.

LEDinspect FLASHLIGHT 15

LEDinspect PENLIGHT 80

Praktyczna latarka LEDinspect PENLIGHT 80 pomaga przy wykonywaniu prac przy samochodzie. Wyposażona w osiem bardzo wydajnych i trwałych diod, ta poręczna lampa warsztatowa jest idealnym narzędziem pomocniczym.

Katalog produktów OSRAM: LEDinspect PENLIGHT 80

LEDinspect MINI 125

Lampa LEDinspect MINI 125 jest najbardziej kompaktową wersją lamp warsztatowych OSRAM LED. Oprawa może być montowana elastycznie i emituje silne światło LED tam, gdzie jest ono potrzebne. Lampa LEDinspect MINI 125 pozwala na wygodną i precyzyjną pracę.

Katalog produktów OSRAM: LEDinspect MINI 125

LEDinspect FOLDABLE 80

LEDinspect FOLDABLE 80 – kompaktowa lampa warsztatowa LED marki OSRAM robi szczególne wrażenie ze względu na jej elastyczny design. Elastyczne i solidne materiały oznaczają, że oprawa stanowi idealne narzędzie do wszystkich prac przy samochodzie i wokół domu.

Katalog produktów OSRAM: LEDinspect FOLDABLE 80

Serwis

Infolinia LED Hotline (PL)
pon.–pt. od 9:00 do 17:00 (czas CET)