Lampy warsztatowe LEDinspect PRO

Profesjonalny partner dla Twojego warsztatu

Lampy warsztatowe LED do codziennego użytku

Nowe lampy warsztatowe LEDinspect PRO opracowano specjalnie z myślą o skomplikowanych pracach konserwacyjnych i naprawczych, które wykonujemy codziennie w warsztacie. Lampy warsztatowe LEDinspect PRO poprawiają widoczność dzięki diodom generującym białe światło o temperaturze barwowej 6 000 K, które dostarczają wyjątkowo dużo światła do powierzchni oświetlanych. Unikatowa budowa każdej lampy odzwierciedla zrozumienie potrzeb profesjonalnych warsztatów i dostarcza światło dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne.

Zalety, które pomagają w pracy

Szczególnie praktyczne: prawie wszystkie lampy są wyposażone w trwały akumulator, który pozwala na szczególnie przyjemną pracę. Dodatkowo, produkty LEDinspect PRO łatwo jest chwycić, mają powierzchnie odporne na zabrudzenie i są wodoodporne (zgodnie z danym typem ochrony). Wiele lamp wyposażono w takie elementy jak magnesy, klipsy, haki, latarki i przedłużacze, aby ułatwić pracę w warsztacie.

LEDinspect PRO SLIMLINE 500

Z 15 wydajnymi diodami LED i dwoma ustawieniami światła aż do 500 lumenów LEDinspect PRO SLIMLINE 500 jest potężną lampą warsztatową, która ułatwi ci pracę w warsztacie. Poza wytrzymałą aluminiową obudową, trwała lampa jest wyposażona w mechanizm zginania rączki do 150° i posiada magnes. Niepotrzebne są żadne baterie – LEDinspect PRO SLIMLINE 500 może być z łatwością naładowana przez port USB lub połączenie DC, a akumulator starcza na 4.5h pracy.

Product catalog: LEDinspect PRO SLIMLINE 500

LEDinspect PRO SLIMLINE 280

Lampa LEDinspect PRO SLIMLINE 280 poprawia widoczność podczas pracy przy samochodzie. Ta giętka i zasilana akumulatorem lampa warsztatowa pracuje na jednym ładowaniu do czterech godzin. Wysokie parametry, wysoka trwałość LED, które emitują silne światło do wykorzystania w warsztacie. Oprócz światła głównego o strumieniu świetlnym 280 lumenów, ta trwała oprawa ma funkcję latarki, 70 lumenów. Wyposażona jest we wbudowany akumulator i stację dokującą.

Katalog produktów: LEDinspect PRO SLIMLINE 280

LEDinspect PRO BONNET 1400

Lampa LEDinspect PRO BONNET 1400 emituje mocne światło LED o strumieniu do 1400 lumenów. Dzięki ultra cienkiemu i solidnemu designowi oraz regulowanemu, teleskopowemu mocowaniu, ta lampa warsztatowa oświetli każdy silnik lub wewnętrzny przedział obszaru roboczego. Pomaga w pracy dzięki jednorodnemu oświetleniu na długości 1,10 m i z opcjonalnym, przedłużanym wsporniku. Ładowanie jest całkiem łatwe dzięki przewodowi o długości 5 m.

Katalog produktów: LEDinspect PRO BONNET 1400

LEDinspect PRO PENLIGHT 150

LEDinspect PRO PENLIGHT 150 dzięki strumieniu świetlnemu 150 lumenów jest jedną z najjaśniejszych latarek typu długopis o tak małym rozmiarze. Emituje intensywne białe światło o temperaturze barwowej do 6000 K.

Lampa warsztatowa może być elastycznie mocowana dzięki magnesowi i klipsowi tak, aby uwolnić ręce podczas pracy. Baterie nie są potrzebne – lampę można ładować przez port USB, z gniazda prądu stałego lub prądu zmiennego.

Katalog produktów: LEDinspect PRO PENLIGHT 150

LEDinspect PRO PENLIGHT 150 UV-A

Lampa LEDinspect PRO PENLIGHT 150 UV-A emituje światło, tam gdzie go potrzebujesz pracując przy samochodzie. Dzięki trwałym, diodom o wysokich światłościach, ta lampa warsztatowa zapewnia doskonałe oświetlenie. Dodatkowo, jej diody elektroluminescencyjne zoptymalizowano pod kątem światła ultrafioletowego (UV), jest to cecha użyteczna, na przykład podczas pracy na systemach klimatyzacji. Dzięki tej latarce typu długopis wykryjesz nawet najmniejsze wycieki.

Katalog produktów: LEDinspect PRO PENLIGHT 150 UV-A

LEDinspect PRO POCKET 280

LEDinspect PRO POCKET 280 jest zasilaną akumulatorem, wysokiej jakości lampą warsztatową LED w ultra cienkim kieszonkowym rozmiarze. Tę kompaktową, silną lampkę roboczą z funkcją latarki można wykorzystywać na wiele sposobów. Jej poręczny design i jasne światło pozwala na precyzyjną i wygodną pracę. Podczas pracy przy samochodzie, lampę można łatwo zamocować za pomocą klipsa i zintegrowanego uchwytu magnetycznego.

Katalog produktów: LEDinspect PRO POCKET 280

Serwis

Infolinia LED Hotline (DE/EN)
pon.–pt. od 9:00 do 17:00 (czas CET)