Lampy ostrzegawcze LED

Lepsza widoczność dzięki produktom LEDguardian

Trójkąt ostrzegawczy i samochód na poboczu

Światła ostrzegawcze OSRAM LEDguardian są idealnymi akcesoriami LED dla kierowców, którzy chcą być przygotowani na każdą ewentualność na drodze. Dzięki wysokim parametrom, białemu światłu LED, produkty te można stosować jako latarki do użytku podczas prac kontrolnych i konserwacyjnych przy samochodzie. Silne, kolorowe światło ostrzegawcze emitowane przez światła LEDguardian zapewnia widoczność w niebezpiecznych miejscach i przyciąga uwagę innych użytkowników drogi.

Odkryj portfolio lamp ostrzegawczych LED OSRAM: wysokie parametry i solidna konstrukcja lampy LEDguardian, światło awaryjne Road Flare i wielofunkcyjna latarka LEDguardian Saver Light Plus. Jasne światło LED do wykonywania mniejszych prac na samochodzie, praktyczna obsługa w trasie, oraz lampa ostrzegawcza do niebezpiecznych sytuacji – dwa źródła światła, które powinieneś zabrać ze sobą w podróż.

LEDguardian ROAD FLARE

LEDguardian ROAD FLARE – kompaktowa i solidna lampa ostrzegawcza, która oferuje trzy różne tryby pracy: miganie, stałe światło lub funkcja latarki. Wyposażona w 16 trwałych źródeł LED, jest widoczna z dużej odległości i może dostarczać ważnych informacji na temat zagrożenia w razie niebezpieczeństwa.

Produkt i dodatkowe informacje będą dostępne wkrótce.

Katalog produktów: LEDguardian ROAD FLARE

LEDguardian SAVER LIGHT PLUS

Lampa LEDguardian SAVER LIGHT PLUS to praktyczny i uniwersalny produkt. Zawiera latarkę, lampę ostrzegawczą i światło robocze, wszystko w jednym produkcie! Dzięki silnemu światłu LED oraz dodatkowym elementom jak młotek ratunkowy i nóż do cięcia pasów bezpieczeństwa, lampa LEDguardian SAVER LIGHT PLUS jest idealnym towarzyszem podróży.

Produkt i dodatkowe informacje będą dostępne wkrótce.

Katalog produktów: LEDguardian SAVER LIGHT PLUS