Akcesoria dla motoryzacji

Mobilne, praktyczne i stylowe źródła światła

Mobilne narzędzia pomocnicze o silnym świetle

A może by tak zajrzeć pod maskę? Lub poczytać książkę w podczas nocnej podróży? Lub skorzystać z tego światła do codziennego majsterkowania? Umożliwia to bogata gama akcesoriów LED firmy OSRAM. Akcesoria uprzyjemniają również podróż w samochodach osobowych i poprawiają bezpieczeństwo oraz okazują się bardzo użyteczne jako narzędzia do oświetlania rutynowych czynności. Korzystaj z silnego źródła światła: w swoim garażu, w domu lub w podróży.

Praktyczne rzeczy mogą też być atrakcyjne, zapewniając w każdych warunkach pomocne źródło światła.

Akcesoria LED firmy OSRAM obejmują zestaw fascynujących produktów, które robią wrażenie. Są to bardzo praktyczne, przenośne i ekonomiczne źródła światła oparte na solidnej technologii LED, uzupełnione o poręczny, ergonomiczny, a nawet elegancki design.

Lampy warsztatowe LED do użytku profesjonalnego i osobistego

Różne oferty spełniające różne wymagania

Lampy warsztatowe LED do użytku profesjonalnego

LEDinspect PRO to kompletna linia lamp warsztatowych premium opracowanych szczególnie do codziennej pracy w warsztatach.

Odkryj całą gamę profesjonalnych lamp LEDinspect PRO

Lampy warsztatowe LED do użytku osobistego

Lampy warsztatowe LEDinspect do użytku osobistego są niezbędne w każdym zestawie narzędzi do majsterkowania. Różne oprawy o różnych funkcjach zmienią pracę przy samochodzie w zabawę.

Dowiedz się więcej o gamie produktów LEDinspect

Lampy ostrzegawcze LED

Przygotuj się na poważne sytuacje

LEDguardian ROAD FLARE & SAVER LIGHT PLUS

Światła ostrzegawcze OSRAM LEDguardian są idealnymi akcesoriami LED dla kierowców, którzy chcą być przygotowani na każdą ewentualność podczas podróży. Dzięki wysokim parametrom, białemu światłu LED, produkty te można stosować jako latarki do użytku podczas prac kontrolnych i konserwacyjnych przy samochodzie.

Wszytko o naszych światłach ostrzegawczych LED

Lampa do czytania LED

Dobre oświetlenie dla przyjemnej podróży

ONYX COPILOT

Dzięki eleganckiemu i elastycznemu wykonaniu, lampa do czytania ONYX COPILOT LED bezproblemowo wpasowuje się we wnętrza samochodów. Lampa emituje delikatne, przyjemnie, nieoślepiające światło o ciepłej barwie.

Więcej informacji o lampach do czytania LED