OSRAM AirZing Mini

Oczyszcza powietrze, dzięki czemu możesz swobodnie oddychać

Bakterie, wirusy i alergeny są wszechobecne. Chorobotwórcze mikroorganizmy dostają się do pojazdu przez klimatyzację i mogą łatwiej rozprzestrzeniać się wewnątrz, szczególnie w małych, ciasnych przestrzeniach, takich jak kabina pojazdu. Dlatego zarażenie się pasażera od pasażera jest bardziej prawdopodobne.

Globalna pandemia korona wirusa (Covid-19) uświadomiła wszystkim jak ważna jest odpowiednia higiena w naszym życiu. Poza tym wiele naszych codziennych praktyk takich jak palenie papierosów lub przewóz zwierząt domowych mogą pozostawiać nieprzyjemne zapachy, powodując zaduch i sprawiając, że powietrze jest ciężkie i gęste.

Elastyczny oczyszczacz powietrza OSRAM

Mały i cichy - AirZing Mini

  • Może eliminować do 99%* wszystkich bakterii i niektórych wirusów
  • Łatwy w użyciu dzięki uchwytowi magnetycznemu i kablowi USB
  • Nie ma potrzeby wymiany filtrów, ponieważ można je po prostu umyć czystą wodą
  • Cicha praca, tylko 25 decybeli
Więcej informacji w naszym katalogu online
OSRAM AirZing Mini

OSRAM AirZing Mini

Funkcjonalność OSRAM AirZing Mini

Jak działa AirZing Mini

OSRAM AirZing Mini jest wielkości jabłka. Elegancka, czarna obudowa sprawia, że idealnie komponuje się z wnętrzem pojazdu i być solidnym, ale dyskretnym towarzyszem podróży. Za pomocą magnetycznego uchwytu z klipsem AirZing Mini można łatwo przymocować do kratek wentylacyjnych w pojeździe. Jest zasilany przez złącze USB. Działa cicho (zaledwie 25 decybeli) i stale zasysa powietrze z pojazdu, które jest przepuszczane przez filtr z tlenku tytanu, naświetlany diodami emitującymi światło UV-A. W ten sposób może usunąć do 99%* szkodliwych wirusów i bakterii w samochodzie i wypuścić oczyszczone, zjonizowane powietrze przez górną część obudowy. Może również usuwać do 90%* formaldehydu, TVOC (lotnych związków organicznych) i zapachów.

Dziecko w foteliku samochodowym

Świeża, czysta atmosfera w Twoim samochodzie

Bez względu na to, czy używasz pojazdu do celów prywatnych, czy biznesowych - dzięki OSRAM AirZing Mini zapewnisz lepszą higienę we wnętrzu pojazdu redukując ilość wirusów i bakterii w powietrzu. Całe powietrze w pojeździe jest filtrowane i oczyszczane w około 30 minut. AirZing Mini eliminuje również zapachy i dym.

Zastosowanie oczyszczacza powietrza nie ogranicza się tylko do pojazdów, ponieważ do pracy wymaga jedynie portu USB i może być również używany jako urządzenie wolnostojące w dowolnym miejscu np. na biurku w domu lub biurze.

Instalacja OSRAM AirZing Mini

Łatwa obsługa

Dzięki kompaktowej konstrukcji, łatwej instalacji i obsłudze przez wtyczkę USB (w zestawie) AirZing Mini można zainstalować w różnych miejscach w samochodzie. Gdy tylko zaświeci się niebieska dioda u góry urządzenia, zaczyna ono oczyszczać powietrze. W przeciwieństwie do oczyszczaczy powietrza z filtrami HEPA lub węglowymi, filtra tlenku tytanu w AirZing Mini nie trzeba wymieniać. Wystarczy go regularnie wyjmować, płukać pod bieżącą wodą i suszyć. Oszczędza to pieniądze i niedogodności związane z koniecznością posiadania zapasu nowych filtrów. Pomaga również uniknąć generowania dodatkowych odpadów. Po wymyciu filtra z tlenkiem tytanu oczyszczacz powietrza jest ponownie gotowy do użytku.

Co zawiera zestaw AirZing Mini

Nie ma szans na ciężkie powietrze

OSRAM AirZing Mini to poręczne urządzenie do oczyszczania powietrza. W przeciwieństwie do pachnących drzewek lub podobnych odświeżaczy powietrza, zapach nie jest maskowany innym, ale powietrze jest skutecznie oczyszczane. Niewidoczne bakterie i wirusy są zredukowane i nie rozprzestrzeniają się już w pojeździe przez system wentylacji. Praktyczny AirZing Mini zapewnia w ten sposób oczyszczone powietrze w samochodzie - bez stałej wentylacji i niezależnie od pory roku.

AirZing Mini jest objęty 2-letnią gwarancją firmy OSRAM**.

Funkcjonalność OSRAM AirZing Mini

Jak działa AirZing Mini

Dziecko w foteliku samochodowym

Świeża, czysta atmosfera w Twoim samochodzie

Instalacja OSRAM AirZing Mini

Łatwa obsługa

Co zawiera zestaw AirZing Mini

Nie ma szans na ciężkie powietrze

OSRAM AirZing Mini w akcji:

* Zweryfikowane przez niezależne testy laboratoryjne zgodnie z GB / T 18801-2015
** Szczegółowe warunki można znaleźć na naszych stronach dotyczących gwarancji

Odkryj inne akcesoria samochodowe OSRAM: