Oświetlenie motoryzacyjne
 

LEDriving XENARC: Edycja Golf VI

Trzy style rozświetlające styl życia

LEDriving XENARC

GTi Edition

LEDriving XENARC

Black Edition

LEDriving XENARC

Chrome Edition

Reflektory LEDriving XENARC zapewniają wyróżniający wygląd samochodom VW Golf VI, umożliwiając przejście z reflektorów halogenowych na ksenonowe ze światłami do jazdy dziennej LED i kierunkowskazami LED. Połączenie tych dwóch technologii oświetleniowych daje innowacyjne produkty o wyróżniającym się wzornictwie, dostępne w trzech wariantach.

Black Edition, Chrome Editon lub GTi Edition: Reflektory LEDriving XENARC dostarczają znacznie więcej światła, zapewniają większy zasięg i bielsze światło w porównaniu do standardowych reflektorów halogenowych.

Dzięki tym mocnym reflektorom ksenonowym, kierowcy mogą rozpoznawać znaki drogowe i dostrzegać wszelkie potencjalne niebezpieczeństwa na drodze wcześniej niż przedtem. OSRAM jest jednym z pierwszych producentów, który oferuje opcję legalnej modyfikacji reflektorów halogenowych na ksenonowe z diodowymi światłami pozycyjnymi i kierunkowskazami. Użytkownik może zdecydować czy kierunkowskazy LED mają świecić statyczne czy dynamiczne. Jako jeden z pierwszych producentów, OSRAM oferuje również możliwość legalnej modyfikacji – bez kosztownych przeróbek obejmujących sterowanie oświetlenia i systemy myjące reflektory z przodu pojazdu.

Jest jeszcze jedna decydująca zaleta: Brak konieczności posiadania specjalnego doświadczenia do montowania reflektorów LEDriving XENARC.

Reflektory LEDriving

Jaśniej, dalej, bardziej biało

Legalna modyfikacja z reflektorów halogenowych na ksenonowe ze światłami do jazdy dziennej (DRL) LED

Bezpikselowa optyka dzięki nowoczesnej technologii światłowodów o prostej instalacji „plug and play”.

Ta zaawansowana technologia oświetleniowa dostarcza znacznie więcej światła, zapewniając większy zasięg i bielsze światło w porównaniu do standardowych reflektorów halogenowych. Dodatkowa rejestracja nie jest potrzebna (certyfikat ECE).

Katalog produktów: Światła do jazdy dziennej LED

Serwis

Infolinia Automotive LED (PL)
pon.–pt.od 9:00 do 17:00
(czas CET)