German Innovation Award 2019 - Nagroda za reflektory LEDriving dla VW Golf VII

28.05.2019 | Awards

OSRAM zdobywa uznanie i nagrodę German Innovation Awards 2019 w Berlinie, gdzie jury ekspertów z niemieckiej Rady ds. Wzornictwa wyróżniło reflektory OSRAM LEDriving dla VW Golf VII w kategorii „Doskonałość w biznesie dla konsumentów - transport”.

OSRAM otrzymuje nagrodę podczas German Innovation Award 2019

Niemiecka rada ds. Wzornictwa co roku honoruje innowacyjne produkty, rozwiązania i usługi, które tworzą prawdziwą wartość dodaną dla użytkowników,przyznając nagrody German Innovation Awards. Firma OSRAM zdobyła to wyróznienie za swoje pierwsze w pełni LEDowe reflektory do modernizacji standardowych reflektorów do VW Golf VII.

„Niemiecka nagroda za innowację jest doskonałym potwierdzeniem naszej pracy. Zespół OSRAM opracował reflektor w pełni LEDowy, który nie tylko zachwyca wyjątkowymi osiągami, ale także wspaniałym designem, który zdecydowanie podkreśla charakter pojazdu” , mówi projektant produktu OSRAM, Marc Schwenkbeck.

Lepsze światło w ruchu drogowym

Legalma modernizacja "full LED" reflektorów jest dostępna dla wszystkich modeli Golfa VII wcześniej wyposażonych w reflektory halogenowe lub ksenonowe. Pasują do modeli samochodów VW Golf VII przed liftingiem (08/2012 -2017) z halogenowymi reflektorami OEM lub reflektorami ksenonowymi OEM z halogenowymi światłami do jazdy dziennej.

Reflektor zapewnia do 200 procent wyższą skuteczność świetlną i do 100 procent bielsze światło w porównaniu do minimalnych wymagań homologacyjnych dla refelektorów halogenowych (ECE R112). Przeszkody w ruchu drogowym są oświetlone znacznie jaśniej, a widoczność i komfort jazdy są zwiększone. Reflektor LED wyróżnia się nowoczesny designem, niskim zużyciem energii, długą trwałością, a co najważniejsze jego instalacja odbywa się na zasadach plug&play bez konieczności dokonywania przeróbek w pojeździe. Produkt jest dostępny w wersjach Black, Chrome i GTI.