Światła stylizujące LED

Światła LEDambient do indywidualnego oświetlenia wnętrza samochodu

Oświetlenie wnętrza samochodów za pomocą żarówek LED Retrofit

Więcej stylu dzięki LED

Oświetlenie LED w samochodach jest odświeżające, atrakcyjne i przyjemne oraz ma wyraźny, współczesny styl. Światło indywidualnie dopasowane do Ciebie jako kierowcy samochodu. Zarówno młodzi, starzy, kobiety i mężczyźni – dzięki światłom LED, każdy może zaprojektować spersonalizowaną atmosferę oświetleniową w swoim samochodzie. 

Czy jest to inspirujące również dla Ciebie? Podkreśl szczegóły wnętrza. Ciemne skórzane fotele jawią się w nowym świetle.

Tablica rozdzielcza staje się elementem high-tech. Za pomocą diod LED możesz oświetlić nawet przestrzeń na nogi tak jasno i kolorowo jak pragniesz.

Do pobrania: Gama świateł samochodowych – Katalog 2016/17 (PDF)

Sterowane aplikacją światła stylizujące LED

Stylowe oświetlenie wnętrza samochodu. Innowacyjny sposób poprawy wyglądu samochodów. Czy szukasz całkiem nowych produktów? Tu je znajdziesz! Światła stylizujące OSRAM LED oferują niezliczone możliwości wyrażenia osobistego stylu za pomocą świateł. W połączeniu z wysoką jakością i trwałością.

Światła do tuningu LEDambient CONNECT TUNING

LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT

Spersonalizuj wygląd samochodu za pomocą świateł LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT, produktu LED zaprojektowanego specjalnie w celu dodania barw do wnętrza samochodu. Proste w montażu i w eksploatacji, TUNING LIGHTS CONNECT są elastycznymi samoprzylepnymi listwami LED zapewniającymi stylizowane oświetlenie RGB, które można łatwo montować. Korzystając z technologii Bluetooth, po sparowaniu, bezpłatna aplikacja OSRAM LEDambient CONNECT umożliwia sterowanie kolorem, trybem pracy i wieloma kompatybilnymi produktami za pomocą jednego urządzenia.

Produkt i dodatkowe informacje będą dostępne wkrótce.

Aplikacja LEDambient CONNECT

Połącz się

Połącz światła z bezpłatną aplikacją LEDambient CONNECT. Po sparowaniu, możesz szybko i łatwo skonfigurować swój akcent oświetlenia dla swojego samochodu przez Bluetooth. Aplikacja pozwala na szybki dostęp do regulacji koloru następujących urządzeń:

  • LEDambient PULSE CONNECT
  • LEDambient HYBRID CONNECT
  • LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT
Pobierz aplikację LEDambient CONNECT tutaj
Oświetlenie zewnętrzne LEDambient CONNECT

Oparte na aplikacji oświetlenie zewnętrzne

LEDambient PULSE & HYBRID CONNECT

Czy chcesz spersonalizować również oświetlenie zewnętrzne samochodu? Naszymi światłami LEDambient PULSE CONNECT and HYBRID CONNECT można sterować razem z innymi produktami TUNING LIGHTS CONNECT. Różne produkty, jedna aplikacja – Twój styl!

Sterowane aplikacją, zewnętrzne oświetlenie LED

Światła stylizujące LED ze zdalnym sterowaniem

LEDambient TUNING LIGHTS

Zamontuj oświetlenie LEDambient w panelu drzwi, na konsoli środkowej, pod nogami lub na suficie. Kreatywność nie zna granic! Światła LED zapewniają jednorodne i indywidualne opcje oświetleniowe samochodu, zarządzane za pomocą zdalnego sterowania. Niesamowity efekt: prezentuj wnętrze samochodu w sposób jaki lubisz i wyraź swój własny styl!

Katalog produktów: LEDambient TUNING LIGHTS

Serwis

Infolinia Automotive LED (PL)
pon.–pt.od 9:00 do 17:00
(czas CET)