Sterowane aplikacją produkty LED

Tchnij nowe życie w reflektory

LEDambient PULSE CONNECT

LEDambient HYBRID CONNECT

Spersonalizuj wygląd swojego pojazdu, stosując produkty LEDambient CONNECT. Te wysokiej jakości produkty LED zaprojektowano, aby dodać koloru pojazdom. Są łatwe w montażu i użytkowaniu dzięki możliwości wykorzystania technologii Bluetooth. Po sparowaniu z bezpłatną aplikacją LEDambient CONNECT można zsynchronizować muzykę z maksymalnie 10 systemami LEDambient CONNECT, aby pulsowały w tym samym rytmie, ustawić niestandardowe ustawienia kolorów, wybierając z bogatej oferty kolorystycznej i sterować nimi jednym urządzeniem. Wszystkie te produkty łączą się bezpośrednio z akumulatorem lub źródłem zasilania 12 V bez konieczności stosowania włącznika.

LEDambient CONNECT HYBRID

LEDambient HYBRID CONNECT

LEDambient HYBRID CONNECT doda koloru reflektorom przednim. Łatwy w instalacji i użytkowaniu HYBRID CONNECT jest dyskretnym systemem, który zastępuje istniejące żarówki reflektorów bielszymi żarówkami* halogenowymi o wysokich parametrach, z funkcją zmiany koloru światła LED. Korzystając z technologii Bluetooth, po sparowaniu, bezpłatna aplikacja OSRAM LEDambient CONNECT umożliwia sterowanie kolorem, trybem pracy i wieloma kompatybilnymi produktami za pomocą jednego urządzenia.

 • Dyskretny system, który dodaje koloru reflektorom od wewnątrz
 • Żarówki halogenowe o wysokich parametrach uzupełnione o funkcję diod o zmiennym kolorze
 • Łatwy montaż: Montaż polega na zastąpieniu istniejących żarówek halogenowych
 • Wypełniają reflektor kolorem przez szklaną bańkę źródła światła
 • Dostępne jako HB3, HB4 i H10

Produkty i dodatkowe informacje będą dostępne wkrótce.

LEDambient PULSE CONNECT

LEDambient PULSE CONNECT

Żarówki LEDambient PULSE CONNECT to uniwersalny produkt LED, zaprojektowany, aby dodać koloru reflektorom lub wnętrzu samochodu. Łatwa instalacja i użycie: PULSE CONNECT to mały dysk z chromowanym wykończeniem, który zasila się bezpośrednio ze źródła 12 V, a jego wygląd zlewa się z konstrukcją reflektora, sprawiając że jest praktycznie niewidoczny. Korzystając z technologii Bluetooth, po sparowaniu, bezpłatna aplikacja OSRAM LEDambient CONNECT umożliwia sterowanie kolorem, trybem pracy i wieloma kompatybilnymi produktami za pomocą jednego urządzenia.

 • Uniwersalny produkt LED, który dodaje koloru do reflektorów
 • Mała tarcza z chromowanym wykończeniem, która zlewa się z konstrukcją reflektora sprawiając, że jest praktycznie niewidoczna.
 • Łatwy montaż: Mocowanie do zewnętrznej powierzchni klosza reflektora
 • Można instalować również wewnątrz samochodu
 • Nakłada kolor na reflektor

Produkt i dodatkowe informacje będą dostępne wkrótce.

Aplikacja LEDambient CONNECT

Bądź w kontakcie

Połącz światła z bezpłatną aplikacją LEDambient CONNECT. Po sparowaniu, możesz szybko i łatwo skonfigurować wygląd oświetlenia swojego samochodu przez Bluetooth. Aplikacja pozwala na szybki dostęp do regulacji koloru następujących urządzeń:

 • LEDambient PULSE CONNECT
 • LEDambient HYBRID CONNECT
 • LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT
Pobierz aplikację LEDambient CONNECT tutaj
Światła do tuningu LEDambient CONNECT TUNING

Oświetlenie wnętrza

LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT

Czy chcesz spersonalizować również oświetlenie wnętrza samochodu? Nasze światła LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT można sterować razem innymi produktami LEDambient CONNECT. Różne produkty, jedna aplikacja – Twój styl!

Oświetlenie LED wnętrza

* wyłącznie POZA DROGAMI PUBLICZNYMI, gdy są stosowane do zastosowań zewnętrznych. Produkty te nie mają homologacji dopuszczającej ECE. Oznacza to, że nie można ich montować jako oświetlenia zewnętrzne, jeśli pojazd ma być eksploatowany na drogach publicznych. Nie korzystać z aplikacji podczas jazdy.

Serwis

Infolinia Automotive LED (PL)
pon.–pt.od 9:00 do 17:00
(czas CET)