Lampy ksenonowe

Fascynująco jasne

Lampy ksenonowe OSRAM generują do 200% jaśniejsze światło w porównaniu do minimalnych wymogów homologacyjnych - przy imponujących temperaturach barwowych, a także znacznie niższym zużyciu energii i dłuższej trwałości niż żarówki halogenowe.

Najnowocześniejsze ksenonowe rozwiązania oświetleniowe OSRAM poprawiają nie tylko komfort jazdy, ale pozwalają też podkreślić osobisty styl i indywidualną świadomość ekologiczną.

Pobierz: Katalog (PDF, ang.)

Uwaga: Z biegiem czasu lampy emitują mniej światła, co zmniejsza widoczność kierowcy w nocy. Aby w pełni wykorzystać zalety reflektorów, wymieniaj lampy parami, zanim się przepalą. Unikaj produktów niskiej jakości o nieprzewidywalnych parametrach!

Zobacz nasze lampy z perspektywy 360°

Najjaśniesza lampa ksenonowa OSRAM

Najlepsze osiągi dzięki technologii ksenonowej

Do 220% jaśniejsze światło1

XENARC NIGHT BREAKER 220

Odkryj najjaśniejsze lampy ksenonowe OSRAM, które zapewniają lepszą widoczność na drodze dzięki do 220% jaśniejszemu światłu i do 20% bielszej barwie, w porównaniu do minimalnych wymagań normy ECE. Zasięg tych wyjatkowych lamp sięga do 250 metrów przed pojazdem. Większa jasność pozwala widzieć dalej, a zatem reagować szybciej.

Produkt w katalogu: XENARC NIGHT BREAKER LASER

Wyjątkowo białe światło przypominające LED

Najwyższe parametry świetlne dzięki technologii ksenonowej

Temperatura barwowa aż do 6200K2,3

XENARC COOL BLUE INTENSE

XENARC COOL BLUE INTENSE – odkryj lampy o mocnym i nowoczesnym wyglądzie! Jeśli szukasz perfekcyjnego połączenia stylowego i unikalnego designu oraz wyjątkowego oświetlenia drogi światłem do 150% jaśniejszym1, te lampy ksenonowe o wysokim kontraście są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Najwyższa jakość i najnowsza technologia ksenonowa w połączeniu z temperaturą barwową do 6200K2,3, imponują niezwykłą trwałością i bezkompromisowym wyglądem. Do produkcji użyty został specjalny system wypełnienia bańki, który zastąpił tradycyjny filtr, co umożliwia emisję wyjątkowo białego światła.

Watch the XENARC COOL BLUE INTENSE installation video (Ford Focus)

Watch the XENARC COOL BLUE INTENSE installation video (Opel Zafira)

Produkt w katalogu: XENARC COOL BLUE INTENSE

Najtrwalsza lampa ksenonowa OSRAM

10 lat gwarancji!

Lampy ksenonowe o wyjatkowo długiej trwałości

XENARC ULTRA LIFE

Lampy ksenonowe XENARC ULTRA LIFE charakteryzują się wyjatkowo długą trwałością, która jest do czterech razy dłuższa w porównaniu do standardowych ksenonów. Są objete aż 10-letnią gwarancją OSRAM przy rejestracji online. Oznacza to dłuższe okresy od wymiany do wymiany zapewniające wyższy komfort eksploatacji!

Produkt w katalogu: XENARC ULTRA LIFE

Oryginalna jakość OSRAM

Standardowe lampy montowane na pierwszym montażu w milionach pojazdów

Oryginalne części zamienne OSRAM

XENARC ORIGINAL

Produkty XENARC ORIGINAL wyznaczają standardy dla ksenonowego oświetlenia samochodowego. Są oryginalnymi częsciami zamiennymi co oznacza, że zaufali ich jakości najwięksi producenci samochodów na świecie. Bardzo szeroki asortyment został sprawdzony milion razy w nowych samochodach znanych producentów. Co wiecej nawet te standardowe lampy oferują innowacje: OSRAM jest jedynym producentem na świecie, który produkuje w 100% wolne od rtęci D8S zużywajace zaledwie 25 W energii elektrycznej.

Produkt w katalogu: XENARC ORIGINAL

Jaki jest Twój wybór?

Jeszcze więcej światła, stylowy wygląd czy dłuższa trwałość?

Samochodowe źródła światła OSRAM spełniają wiele wymagań. Czego oczekujesz od oświetlenia w pojeździe? Znajdź odpowiednie źródło światła dla Ciebie i Twojego samochodu.

Dowiedz się więcej

Serwis

Wsparcie techniczne (PL)
pon.–pt.od 9:00 do 17:00
(czas CET)

1 W porównaniu do minimalnego ECE R98
3 D1S, D2S, D3S, D4S, D8S
4 Mierzone w reflektorach

5 Refer to www.osram.com/am-guarantee for precise conditions