Lampy ksenonowe

Lampy ksenonowe OSRAM generują do 200% jaśniejsze światło w porównaniu do minimalnych wymogów homologacyjnych - przy imponujących temperaturach barwowych, a także znacznie niższym zużyciu energii i dłuższej trwałości niż żarówki halogenowe.

Najnowocześniejsze ksenonowe rozwiązania oświetleniowe OSRAM poprawiają nie tylko komfort jazdy, ale pozwalają też podkreślić osobisty styl i indywidualną świadomość ekologiczną.

Pobierz: Katalog produktów 2018/19 (PDF, ang.)

Uwaga: Z biegiem czasu lampy emitują mniej światła, co zmniejsza widoczność kierowcy w nocy. Aby w pełni wykorzystać zalety reflektorów, wymieniaj lampy parami, zanim się przepalą. Unikaj produktów niskiej jakości o nieprzewidywalnych parametrach!

Zobacz nasze lampy z perspektywy 360°

Najjaśniesza lampa ksenonowa OSRAM

Najlepsze osiągi dzięki technologii ksenonowej

Car with XENARC NIGHT BREAKER LASER lamps

Do 200% jaśniejsze światło

XENARC NIGHT BREAKER LASER

Odkryj najjaśniejsze lampy ksenonowe OSRAM, które zapewniają lepszą widoczność na drodze dzięki do 200% jaśniejszemu światłu2 i do 20% bielszej barwie, w porównaniu do minimalnych wymagań normy ECE. Zasięg tych wyjatkowych lamp sięga do 250 metrów przed pojazdem. Większa jasność pozwala widzieć dalej, a zatem reagować szybciej.

2 W porównaniu do minimalnego ECE R98


Produkt w katalogu: XENARC NIGHT BREAKER LASER

Ksenony o niebieskawej barwie światła

Legalna modyfikacja wyglądu pojazdu

Car with XENARC COOL BLUE INTENSE lamps

Wysoki kontrast dzięki niebieskawej barwie światła

XENARC COOL BLUE INTENSE

XENARC COOL BLUE INTENSE – mocne i kontrastujące światło! Dzięki wyjątkowo niebieskiej barwie światła, ta ksenonowa lampa zadowoli szczególnie tych klientów, którzy lubią perfekcyjne połączenie stylowego i indywidualnego wyglądu z wyjątkowym oświetleniem dróg. Nowoczesne lampy ksenonowe o temperaturze barwowej do 6000 K oferują wysoko wydajną technologię, doskonały efekt i bezkompromisową konstrukcję. Dzięki specjalnemu systemowi wypełnienia, który jest używany zamiast tradycyjnego filtra, lampa ta wytwarza wyjątkowe niebieskie światło, które sprawia, że pojazd jest lepiej widoczny dla innych kierowców. Odkryj wyjątkowo jasne, niebieskie światło o wysokim kontraście, o temperaturze do 6 000 K i większą do 20% ilość światła na drodze!

Produkt w katalogu: XENARC Cool Blue Intense

Najtrwalsza lampa ksenonowa OSRAM

10 lat gwarancji!

Car with XENARC ULTRA LIFE lamps

Lampy ksenonowe o wyjatkowo długiej trwałości

XENARC ULTRA LIFE

Lampy ksenonowe XENARC ULTRA LIFE charakteryzują się wyjatkowo długą trwałością, która jest do czterech razy dłuższa w porównaniu do standardowych ksenonów. Są objete aż 10-letnią gwarancją OSRAM przy rejestracji online. Oznacza to dłuższe okresy od wymiany do wymiany zapewniające wyższy komfort eksploatacji!

Produkt w katalogu: XENARC ULTRA LIFE

Oryginalna jakość OSRAM

Standardowe lampy montowane na pierwszym montażu w milionach pojazdów

Car with XENARC ULTRA LIFE lamps

Oryginalne części zamienne OSRAM

XENARC ORIGINAL

Produkty XENARC ORIGINAL wyznaczają standardy dla ksenonowego oświetlenia samochodowego. Są oryginalnymi częsciami zamiennymi co oznacza, że zaufali ich jakości najwięksi producenci samochodów na świecie. Bardzo szeroki asortyment został sprawdzony milion razy w nowych samochodach znanych producentów. Co wiecej nawet te standardowe lampy oferują innowacje: OSRAM jest jedynym producentem na świecie, który produkuje w 100% wolne od rtęci D8S zużywajace zaledwie 25 W energii elektrycznej.

Produkt w katalogu: XENARC ORIGINAL
Different cars with different headlight lamps

Jaki jest Twój wybór?

Jeszcze więcej światła, stylowy wygląd czy dłuższa trwałość?

Samochodowe źródła światła OSRAM spełniają wiele wymagań. Czego oczekujesz od oświetlenia w pojeździe? Znajdź odpowiednie źródło światła dla Ciebie i Twojego samochodu.

Dowiedz się więcej

Serwis

Wsparcie techniczne (PL)
pon.–pt.od 9:00 do 17:00
(czas CET)