Oświetlenie motoryzacyjne
 
Więcej światła

Grupę Performance charakteryzuje jakość, wysoka światłość i wydajność oraz zdyscyplinowanie, pasja i sukces. Źródła światła Performance dla motoryzacji od OSRAM wyznaczają silne nowe standardy oświetlenia motoryzacyjnego. Różne technologie lamp i linie produktów oznaczają, że mamy możliwość wyboru odpowiedniego źródła światła dopasowanego do osobistych wymagań. Bez względu na rodzaj wybranego źródła światła OSRAM, możemy oczekiwać najwyższej jakości i niezawodności.

Odkryj portfolio produktów Performance firmy OSRAM: żarówki dla motoryzacji o podwyższonych parametrach w technologii halogenowej i ksenonowej zapewniające lepszą widoczność i więcej światła na drodze.

Do pobrania: Gama świateł samochodowych – Katalog 2016/17 (PDF)

Silne halogenowe źródła światła do reflektorów samochodowych

Jaśniejsze, bielsze i o wyższych parametrach

Samochód z żarówkami Night Breaker Laser

Do 130% więcej światła

NIGHT BREAKER LASER

Wypróbuj najjaśniejsze żarówki halogenowe firmy OSRAM, emitujące do 130% więcej światła, które dodatkowo jest aż o 20% bielsze, a jego zasięg może być dłuższy nawet do 40 metrów w porównaniu do standardowych żarówek halogenowych. Dzięki innowacyjnej technologii ablacji laserowej, usprawnionym żarnikom i wypełnieniu czystym ksenonem, żarówki NIGHT BREAKER LASER emitują więcej światła na drodze. Lepsza widoczność pomaga kierowcom szybciej zauważyć i zareagować na niebezpieczeństwo w ruchu.

Katalog produktów: NIGHT BREAKER LASER
Samochód z żarówkami NIGHT BREAKER UNLIMITED

Do 110% więcej światła

NIGHT BREAKER UNLIMITED

Żarówki do reflektorów NIGHT BREAKER UNLIMTED zapewniają lepszą widoczność i do 110% więcej światła na drodze w porównaniu do standardowych żarówek halogenowych, co znacząco wydłuża czas na reakcję kierowcy.

Dostępne dla większości rodzajów reflektorów, stanowią idealny wybór dla wszystkich tych kierowców, którzy „nie chcą się poddać ciemności”.

Katalog produktów: NIGHT BREAKER UNLIMITED
Samochód z żarówkami SILVERSTAR 2.0

Do 60% więcej światła

SILVERSTAR 2.0

Wykrywaj szybciej znaki drogowe, przeszkody i niebezpieczeństwa dzięki do 60% większej ilości światła w porównaniu do standardowych żarówek halogenowych. Dodatkowo, żarówki SILVERSTAR 2.0 dla motoryzacji mają przekonujący, doskonały stosunek ceny do parametrów oraz nowoczesny design z atrakcyjnym srebrnym kapturkiem.

Idealny wybór dla kierowców, dla których duże znaczenie mają parametry, wydajność i design.

Katalog produktów: SILVERSTAR 2.0

Jasne ksenonowe źródła światła do reflektorów samochodowych

Wysokie parametry w czystej postaci dzięki technologii ksenonowej

Samochód z żarówkami XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED

Do 70% więcej światła

XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED

OSRAM XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED to wysokie parametry w czystej postaci. Większa ilość światła w porównaniu do standardowych źródeł ksenonowych zapewnia widocznie lepsze oświetlenie powierzchni drogi.

Oznacza to lepszą widoczność i więcej czasu dostępnego na reakcję. Dodatkowo produkt oferuje o 20 metrów dłuższy zasięg świecenia i do 5% bielsze światło w porównaniu do standardowych źródeł ksenonowych. Idealne rozwiązanie podwyższające komfort jazdy.

Katalog produktów: XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED
Rodzina oślepiona żarówkami XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED

Jasno jak w dzień

Wideo: XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED

Dodatkowe oświetlenie LED dla Twojego samochodu

Jeszcze więcej światła na drodze dzięki światłom przeciwmgielnym lub światłom do jazdy dziennej LED

Samochód na długich, jasnych światłach drogowych

Trzy wymiary wysokich parametrów produktów dla motoryzacji

Odkryj moc źródeł światła dla motoryzacji w ich trzech wymiarach. Zarówno pod względem światłości, wiązki świetlnej lub barwy światła, nowe reflektorowe źródła światła dla motoryzacji OSRAM NIGHT BREAKER LASER ustanawiają nowe standardy.

OSRAM – ekspert w kwestii oświetlenia
Różne samochody o różnych reflektorach

Jaki jest Twój wybór?

Jeszcze więcej światła na drodze, stylowy wygląd czy dłuższa trwałość?

Żarówki samochodowe OSRAM spełniają wiele wymagań Czego oczekujesz od żarówek pojazdu? Znajdź odpowiednią dla Ciebie i Twojego samochodu.

Dowiedz się

Serwis

Infolinia Automotive LED (PL)
pon.–pt. od 9:00 do 17:00 (czas CET)