Jaśniejsze światło

Grupę Performance charakteryzuje jakość, wysoka światłość i wydajność oraz zdyscyplinowanie, pasja i sukces. Źródła światła Performance dla motoryzacji od OSRAM wyznaczają silne nowe standardy oświetlenia motoryzacyjnego. Różne technologie lamp i linie produktów oznaczają, że mamy możliwość wyboru odpowiedniego źródła światła dopasowanego do osobistych wymagań. Bez względu na rodzaj wybranego źródła światła OSRAM, możemy oczekiwać najwyższej jakości i niezawodności.

Odkryj portfolio produktów Performance firmy OSRAM: żarówki dla motoryzacji o podwyższonych parametrach w technologii halogenowej i ksenonowej zapewniające lepszą widoczność i więcej światła na drodze.

Do pobrania: Gama świateł samochodowych – Katalog 2019/20 (PDF)

Uwaga: Z upływem czasu źródła światła emitują mniej światła i obniżają widoczność kierowcy w nocy. Aby w pełni wykorzystać swoje reflektory, wymieniaj żarówki parami zanim się wypalą. Unikaj niestabilnych źródeł światła o niewyrównym rozsyle światła.

Silne halogenowe źródła światła do reflektorów samochodowych

Jaśniejsze, bielsze i o wyższych parametrach

Samochód z żarówkami Night Breaker Laser

Do 150% jaśniejsze światło

NIGHT BREAKER LASER

Wypróbuj najjaśniejsze żarówki halogenowe firmy OSRAM, emitujące do 150% więcej światła, które dodatkowo zapewniają do 150 m oświetlonej drogi oraz o 20% bielsze światło1. Dzięki innowacyjnej technologii ablacji laserowej, usprawnionym żarnikom i wypełnieniu czystym ksenonem, żarówki NIGHT BREAKER LASER zapewniają kierowcom lepszą widoczność, dzięki czemu mogą szybciej zauważyć i zareagować na niebezpieczeństwo na drodze.

1 W porównaniu do minimum normy ECE R112

Katalog: NIGHT BREAKER LASER
NIGHT BREAKER SILVER

Aż do 100% więcej światła

NIGHT BREAKER SILVER

NIGHT BREAKER SILVER to rozwiązanie od firmy OSRAM, które łączy wydajne żarówki halogenowe ze zoptymalizowaną trwałością. OSRAM NIGHTBREAKER SILVER generuje aż do 100% jaśniejsze światło1 w porównaniu z wymogami ECE oraz zapewnia do 130m oświetlonej drogi. To pozwoli ci szybciej rozpoznawać znaki, przeszkody i niebezpieczeństwa na drodze, dzięki czemu zyskujesz więcej czasu na reakcję.

1 W porównaniu do minimum normy ECE R112

Katalog: NIGHT BREAKER SILVER

Jasne ksenonowe źródła światła do reflektorów samochodowych

Wysokie parametry w czystej postaci dzięki technologii ksenonowej

Samochód z żarówkami XENARC NIGHT BREAKER LASER

Do 200% więcej światła

XENARC NIGHT BREAKER LASER

Odkryj niezwykłą wydajność najjaśniejszej lampy ksenonowej od OSRAM. To potężne źródło światła zapewnia lepszą widoczność na drodze dzięki aż do 200% większej ilości aż do 20% bielszego światła1, które oświetli do 250m drogi. Więcej światła pozwala widzieć dalej i reagować szybciej.

1 W porównaniu do minimum normy ECE R98

Katalog: XENARC NIGHT BREAKER LASER
Samochód na długich, jasnych światłach drogowych

Trzy istotne cechy produktów o podwyższonych parametrach

Odkryj trzy najważniejsze obszary, w których poprawiliśmy parametry żarówek halogenowych. Zarówno pod względem światłości, zasięgu czy barwy światła, żarówki OSRAM NIGHT BREAKER LASER ustanawiają najwyższe standardy.

OSRAM – ekspert w kwestii oświetlenia
Rodzina oślepiona żarówkami XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED

Jasno jak w dzień

Wideo: XENARC NIGHT BREAKER LASER

Dodatkowe oświetlenie LED dla Twojego samochodu

Jeszcze więcej światła na drodze dzięki światłom przeciwmgielnym lub światłom do jazdy dziennej LED

Różne samochody o różnych reflektorach

Jaki jest Twój wybór?

Jeszcze więcej światła na drodze, stylowy wygląd czy dłuższa trwałość?

Żarówki samochodowe OSRAM spełniają wiele wymagań Czego oczekujesz od żarówek pojazdu? Znajdź odpowiednią dla Ciebie i Twojego samochodu.

Dowiedz się

Serwis

Infolinia Automotive LED (PL)
pon.–pt. od 9:00 do 17:00 (czas CET)