Oryginalne części zamienne

Oryginalne części zamienne

Postaw na niezawodność i jakość

LINIA PRODUKTOWA OSRAM ORIGINAL – niezawodne ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE do samochodów osobowych

PRODUKTY LINII OSRAM ORIGINAL sprawdziły się w standardowych zastosowaniach już ponad milion razy. Postaw na produkty jakości OEM o doskonałym stosunku ceny do parametrów.

Stały rozwój naszych produktów, ich niezawodności i certyfikowanej jakości sprawiają, że OSRAM jest jednym z czołowych dostawców dla przemysłu samochodowego. Korzystaj z naszego doświadczenia jako producenta oryginalnego wyposażenia i stosowania żarówek o tej samej jakości na wymianę z katalogu źródeł światła OSRAM ORIGINAL.

Do pobrania: Gama świateł samochodowych – Katalog 2019/20 (PDF)

Uwaga: Z upływem czasu źródła światła emitują mniej światła i obniżają widoczność kierowcy w nocy. Aby w pełni wykorzystać swoje reflektory, wymieniaj żarówki parami zanim się wypalą. Unikaj niestabilnych źródeł światła o niewyrównym rozsyle światła.

Odkryj gamę oryginalnych produktów OSRAM: niezawodne źródła światła motoryzacyjne w technologii halogenowej lub ksenonowej, żarówki sygnalizacyjne do wszechstronnych zastosowań oraz praktyczne zestawy żarówek zapasowych.

XENARC ORIGINAL

Produkty XENARC ORIGINAL ustanawiają standard dla nowoczesnego ksenonowego oświetlenia pojazdów. Dzięki temperaturze barwowej do 4500 K, ich światło jest bliższe naturalnemu światłu dziennemu niż w światło emitowane przez zwykłe żarniki halogenowe (których temperatura barwowa wynosi zwykle 3200 K), a dzięki temu są one przyjemniejsze dla oczu. Dodatkowo, oryginalne części zamienne OSRAM są dostępne w szerokiej gamie, wszystkie w jakości OEM (produktów na pierwszy montaż), o sprawdzonej niezawodności, potwierdzonej w milionach nowych samochodów produkowanych przez znane marki. A jednak i te standardowe źródła światła oferują innowacje: OSRAM jest jedynym producentem na świecie, który produkuje źródło D8S całkowicie w 100% bez rtęci i mocy 25 W!

Zalety w pigułce:

 • Czteroletnia gwarancja OSRAM
 • Idealne jako źródła zapasowe
 • Jakość OEM
 • Wysoka trwałość
 • Jasne ksenonowe światło

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Zalecamy wymianę ksenonowych źródeł XENARC przez wykwalifikowanego mechanika.

Katalog produktów: XENARC ORIGINAL

LINIA OSRAM ORIGINAL

Klasyka dla samochodów osobowych: halogenowe żarówki linii ORIGINAL sprawdziły się już ponad milion razy. Oryginalne części zamienne OSRAM oferują niezawodność, wysokie parametry dla standardowego oświetlenia w nowych samochodach znanych marek. Portfolio charakteryzuje się optymalnym stosunkiem ceny do parametrów i potwierdzoną certyfikatem niezawodnością. Wymień swoje standardowe oryginalne produkty na wysokiej jakości żarówki OSRAM ORIGINAL.

Zalety w pigułce:

 • Oryginalne części zamienne o niezawodnej jakości OEM
 • Optymalny stosunek cena-parametry
 • Bogata gama produktów
Katalog produktów: ORIGINAL LINE

Zestawy żarówek zapasowych OSRAM

W niektórych krajach Europy, wożenie w samochodzie zestawu zapasowych żarówek jest wymagane prawem; jednak zawsze dobrze jest mieć ze sobą oryginalne żarówki zapasowe, szczególnie podczas długich podróży. Zestaw żarówek zapasowych OSRAM spełnia te potrzeby. Dostępny jest w różnych wersjach, każdy zestaw oferuje komplet zapasowych żarówek o sprawdzonej jakości OEM. Kompaktowe zestawy żarówek zapasowych OSRAM łatwo przechować i oferują one szybką pomoc w przypadku awarii.

Zalety:

 • Produkty o jakości OEM
 • Łatwa identyfikacja dzięki wyraźnej etykiecie i ilustrowanej instrukcji użycia.
 • Odpowiednie żarówki zapasowe są zawsze pod ręką zapewniając bezpieczeństwo w podróży
 • Ten produkt spełnia wymagania zestawu żarówek, które według przepisów należy wozić ze sobą w niektórych krajach Europy.
Katalog produktów: Zestawy żarówek zapasowych ORIGINAL

Żarówki sygnalizacyjne Original

Sprawdzona jakość dla wielu zastosowań

ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE OSRAM

pionierskie rozwiązania oświetleniowe do samochodów osobowych

Wysoka jakość i parametry mają decydujące znaczenie dla niezawodnego oświetlenia samochodów osobowych. OSRAM spełnia te wymagania dla swoich wszystkich linii produktowych. OSRAM od wielu lat dostarcza znanym producentom samochodów innowacyjne rozwiązania oświetleniowe – zarówno bezpośrednio na linię produkcyjną jak i dla połowy wszystkich samochodów osobowych produkowanych co roku na świecie.

Dowiedz się więcej o WYSOKIEJ JAKOŚCI ŻARÓWEK ZAPASOWYCH OSRAM
Różne samochody o różnych reflektorach

Jaki jest Twój wybór?

Jeszcze więcej światła na drodze, stylowy wygląd czy rzadsza wymiana żarówek

Żarówki samochodowe OSRAM spełniają wiele wymagań Czego oczekujesz od żarówek pojazdu? Znajdź odpowiednią dla Ciebie i Twojego samochodu.

Dowiedz się

Serwis e-mail klienta

W przypadku roszczeń gwarancyjnych lub pytań dotyczących naszych produktów, prosimy o kontakt!
(PL)