Oświetlenie motocyklowe

Oświetlenie motocyklowe

Do poprawy widoczności na drodze

Odpowiednie oświetlenie odgrywa ważną rolę i ma wpływ na bezpieczeństwo, zwłaszcza dla motocyklistów i skuterów. W ciemności motocykle są trudniejsze do zauważenia niż samochody. Sami motocykliści także potrzebują niezawodnego oświetlenia drogi.

OSRAM otwiera nowe możliwości dostosowania oświetlenia motocykla do indywidualnych wymagań dzięki innowacyjnym źródłom światła, które przekonują pod względem technologii, optyki, trwałości i bezpieczeństwa.

Konserwacja, wyposażenie i akcesoria do motocykla

Bądź gotowy do drogi dzięki naszym poręcznym kompresorom, rejestratorom jazdy i lampce ostrzegawczej

TYREinflate 4000

Twój kompaktowy towarzysz każdej podróży

Rozpocznij kolejną przygodę z poręcznym towarzyszem u boku: TYREinflate 4000 to bezprzewodowy kompresor do opon z akumulatorem litowo-jonowym, który może służyć również jako power bank. Napompuj pustą oponę w zaledwie 3,5 minuty1. Funkcja automatycznego zatrzymania i zawór upustowy pomagają utrzymać optymalne ciśnienie w oponach. Ekran LED jest podświetlany, co ułatwia odczyt. Jeśli chcesz mieć oko na ciśnienie w oponach więcej niż jednego motocykla, urządzenie zapisuje do czterech różnych ustawień ciśnienia. Dzięki wbudowanej funkcji latarki użytkowanie w nocy nie stanowi już problemu. Jesteśmy przekonani o jakości naszych produktów, dlatego udzielamy 2-letniej gwarancji2 na ten kompresor do opon.

Kup teraz

TYREinflate 2000

Twój niezawodny, akumulatorowy kompresor do opon

Poręczny i lekki kompresor do opon TYREinflate 2000 jest idealnym towarzyszem motocyklowych przygód. Dzięki cyfrowemu podświetlanemu ekranowi możesz natychmiast uchwycić pomiary ciśnienia. Jeśli korzystasz z więcej niż jednego pojazdu, TYREinflate 2000 może zapisać do czterech różnych wartości. Nie musisz stać obok motocykla, gdy kompresor wykonuje swoją pracę. Dzięki wbudowanej funkcji auto-stop urządzenie zatrzymuje się automatycznie po osiągnięciu prawidłowego i ustawionego ciśnienia. Po prostu naładuj kompresor za pomocą dołączonego kabla USB i używaj go jako powerbanku w odległych lokalizacjach. Tam także przyda się zintegrowana funkcja latarki. Na ten produkt udzielamy 2-letniej gwarancji2.

Kup teraz

TYREseal 450

Uszczelnij swoje opony w mgnieniu oka

Przebita opona nie musi już być przeszkodą! Dzięki OSRAM TYREseal 450 możesz z łatwością uszczelnić przebicia do 6 mm3 dzięki najnowszej technologii żelu cząsteczkowego, a następnie ponownie napompować oponę za pomocą kompresora do opon, takiego jak TYREinflate 2000 lub 4000. Po samodzielnej naprawie możesz kontynuować jazdę do 200 km. Mimo to prosimy o jak najszybszą wizytę w warsztacie! Aby zaoszczędzić trochę pieniędzy, możesz nawet całkowicie naprawić oponę, ponieważ uszczelniacz można ponownie wypłukać. Żadne narzędzia ani podnośniki nie są potrzebne, a pojazd można uruchomić w ciągu około 10 minut.

Kup teraz

Rejestrator ROADsight

Nie pozwól, aby coś umknęło z Twojej pamięci

Czasami na drodze zdarzają się sytuacje, w których wszystko dzieje się tak szybko, że wypadek jest nieunikniony. Po tym możesz nie być w stanie w pełni zapamiętać, co się stało. Abyś mógł skupić się na drodze, szerokokątne kamery samochodowe o wysokiej rozdzielczości rejestrują to, co może się dziać poza Twoim polem widzenia. Potencjalnie ważny materiał zdjęciowy jest zabezpieczony i dostępny do późniejszej analizy.4 Czarno-białe obrazy nocne o wysokim kontraście z kamery samochodowej ROADsight 50 mogą sprawić, że prawie żaden szczegół nie zostanie przeoczony, nawet w przypadku kolizji w ciemności. Na ten produkt udzielamy 2-letniej gwarancji2.

Kup teraz

LEDguardian TA20

Widzieć i być widzianym dzięki mocnemu światłu ostrzegawczemu

Lepiej być bezpiecznym niż żałować: spakuj nasz LEDguardian TA20 i bądź przygotowany, aby być widocznym z daleka w przypadku awarii na drodze w nocy. Dzięki swoim dość niewielkim rozmiarom bez problemu mieści się w plecaku. Możesz przeżyć przygodę swojego życia, TA20 może wytrzymać szalone warunki pogodowe, ponieważ jest odporny na wnikanie wody, kurz i wstrząsy oraz charakteryzuje się wyjątkowo wysoką odpornością na wiatr. Jesteśmy pewni jakości TA20, dlatego oferujemy 2-letnią gwarancję2 na ten produkt.

Kup teraz

TYREinflate 4000

TYREinflate 2000

TYREseal 450

Rejestrator ROADsight

LEDguardian TA20

Większa wydajność, stylowe światło lub dłuższa trwałość

Odkryj różnorodność źródeł światła do motocykli i skuterów firmy OSRAM

Jakich źródeł światła mogę używać do mojego motocykla?

Szukaj naszych symboli zastosowań

Firma OSRAM oferuje specjalne motocyklowe źródła światła, które można rozpoznać po symbolu motocykla na opakowaniu. Jednocześnie wiele spośród samochodowych źródeł światła OSRAM nadają się również do użytku w motocyklach. Po prostu szukaj symbolu połączonego samochodu i motocykla na produktach.

Nadaje się do motocykli

Nadaje się do motocykli i samochodów

Motocyklowe źródła światła PERFORMANCE

Więcej światła na drodze przed Tobą

Motocyklowe źródła światła PERFORMANCE firmy OSRAM zapewniają znacznie więcej światła na drodze w porównaniu ze standardowymi żarówkami motocyklowymi. Zobacz więcej i daj się zobaczyć wcześniej.

Ksenon

XENARC NIGHT BREAKER LASER (NEXT GEN)

Do 220% jaśniejsze światło7

XENARC NIGHT BREAKER LASER to najjaśniejsze lampy ksenonowe OSRAM, które zapewniają lepszą widoczność na drodze. Więcej światła oznacza, że widzisz dalej i szybciej reagujesz.

Kup teraz

Motocyklowe źródła światła zapewniające wyjątkowy design

Źródła światła zapewniające wyjątkowy design

Źródła światła firmy OSRAM z grupy DESIGN nadają motocyklowi fajny i niepowtarzalny wygląd. Ich modne niebieskawobiałe światło o temperaturze barwowej do 6200K8 jest zbliżone do światła lamp LED.

Motocyklowe źródła światła o wydłużonej trwałości

Dłuższa trwałość, rzadsze wymiany

Nie tylko oszczędzaj pieniądze na kosztownych wymianach, ale także oszczędzaj sobie stresu i przestojów w przyszłości. Trwałe motocyklowe źródła światła są idealne dla osób, które często jeżdżą lub używają świateł do jazdy dziennej. Nasze obszerne gwarancje dla konsumenta2 mówią same za siebie.

Oryginalne części zamienne

Wysoka jakość i niezawodność

Niezależnie od tego, czy jako oryginalne wyposażenie seryjne motocykli, czy też jako części zamienne, te źródła światła charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością. Idealne zamienniki żarówek do Twojego motocykla lub skutera.

Uwaga: Z biegiem czasu lampy emitują mniej światła, co zmniejsza widoczność kierowcy w nocy. Aby w pełni wykorzystać możliwości reflektorów, wymieniaj lampy parami, zanim się przepalą. Unikaj mieszania źródeł światła w dwóch reflektorach!

Wskazując drogę naprzód

Sygnalizacyjne źródła światła do motocykli i skuterów

1 Na podstawie pompowania 13-calowej opony od zera do 2,4 BAR
2 Dokładne warunki znajdują się w sekcji dotyczącej gwarancji
3 Uszczelniacz do opon nie może być używany do naprawy uszkodzeń ściany bocznej opony
4 Uwaga: Należy przestrzegać indywidualnych specjalnych wymagań i przepisów prawnych krajów, w szczególności dotyczących czasu trwania zapisów/użytkowania i przesyłania danych. Zapoznaj się z przepisami dotyczącymi ochrony danych obowiązującymi w Twoim kraju i upewnij się, że ich przestrzegasz. Prosimy również o zapoznanie się i stosowanie się do odpowiednich przepisów ustawowych i wykonawczych dotyczących użytkowania i posiadania kamer samochodowych w Twoim kraju.
5 Produkty te nie posiadają homologacji ECE i nie mogą być używane na drogach publicznych w żadnym zastosowaniu zewnętrznym. Korzystanie z nich na drogach publicznych może prowadzić do zatrzymania dowodu rejestracyjnego lub utraty ochrony ubezpieczeniowej. Kilka krajów zabrania sprzedaży i używania tych produktów. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z lokalnym dystrybutorem.
6 W porównaniu z minimum homologacyjnym
7 W porównaniu z minimum homologacyjnym ECE R98/R99 dla lamp D3S, D4S.
8 Lampy XENARC COOL BLUE INTENSE
9 H1, H4, H7, H11, HB3, HB4, HIR2
10 Mierzone w reflektorach
11 D1S, D2S, D3S, D4S, D8S
12 W porównaniu ze standardowymi żarówkami halogenowymi