Oświetlenie motocykli

Oświetlenie motocykli

Do poprawy widoczności na drodze

Motocyklowe źródła światła OSRAM oferują wysoką wydajność, wysokie parametry i wzornictwo. Właściwe oświetlenie pełni ważną rolę dla bezpieczeństwa, szczególnie w przypadku motocykli i skuterów. W ciemności, motocykle są trudniejsze do zauważenia niż samochody, a motocykliści potrzebują w 100% niezawodnego oświetlenia.

OSRAM otwiera nowe możliwości dopasowania oświetlenia motocyklowego do indywidualnych wymagań z innowacyjnymi źródłami światła, które są pionierskimi rozwiązaniami pod względem technologii, optyki i bezpieczeństwa.

Źródła światła do motocykli OSRAM zapewniają optymalne oświetlenie drogi i wydłużają czas dostępny na reakcję. Nasze halogenowe żarówki do motocykli są testowane pod względem odporności na wibracje w rzeczywistych warunkach działania. Dodatkowo, źródła ksenonowe wysokich parametrów są również stosowane do oświetlenia motocykli, zapewniając optymalne przygotowanie do warunków na drodze.

Do pobrania: Motocyklowe źródła światła OSRAM (PDF)

Odkryj zróżnicowanie motocyklowych źródeł światła firmy OSRAM z linii design, performance i original.

Motocykl ze stylowymi reflektorami przednimi

Źródła motocyklowe serii Design

Światła zapewniające szczególny wygląd

Stylowe motocyklowe źródła światła marki OSRAM nadadzą motocyklowi atrakcyjny i niezapomniany wygląd. Ich niebieskawo-białe halogenowe światło o temperaturze barwowej 4200 K, zbliżone jest do wartości spotykanych w lampach ksenonowych.

Stylowe oświetlenie motocykli
Para na motocyklu z jasnymi światłami

Motocyklowe źródła światła PERFORMANCE

Więcej światła na drodze

Motocyklowe źródła światła o wysokich parametrach emitują znacznie więcej światła na drodze w porównaniu do standardowych źródeł motocyklowych. Zobacz więcej i bądź widoczny wcześniej.

Jaśniejsze żarówki motocyklowe
Motocykl z żarówkami zapasowymi Original

Oryginalne części zamienne

Motocyklowe źródła światła ORIGINAL

Zarówno jako wyposażenie oryginalne do motocykli lub jako elementy zamienne, źródła te charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością. Idealne zapasowe źródła światła do Twojego motocykla lub motoroweru

Źródła zamienne ORIGINAL
Światła do skuterów

Światła do skuterów

Oświetlenie do skuterów OSRAM to idealne rozwiązanie dla każdego, kto oczekuje wysokich światłości, wysokich parametrów i zapewnionej wyjątkowości.

Żarówki do skuterów

Serwis e-mail klienta

W przypadku roszczeń gwarancyjnych lub pytań dotyczących naszych produktów, prosimy o kontakt!
(PL)