Oświetlenie motoryzacyjne
 

Źródła LED Retrofit

Zamienniki LEDriving PREMIUM zapewniają moc i wygląd

Na rynku pojawia się coraz więcej źródeł zamiennych LED. Podstawowa cecha, która odróżnia źródła zamienne OSRAM LEDriving od innych produktów jest ich szczególna konstrukcja z nowoczesnym radiatorem, który zwiększa trwałość produktu. W produktach Retrofit LED, wygląd i estetyka produktów mają również znaczenie. Radiatory produktów OSRAM LEDriving zaprojektowano tak, aby wspierały atrakcyjny i nowoczesny wygląd i odczucia zapewniane przez produkt. Ze względu na nowoczesny wygląd produkty OSRAM LEDriving poprawiają styl każdego samochodu nawet gdy są wyłączone.

Jedną z podstawowych zalet świateł LED w porównaniu do halogenowych jest możliwość emisji różnych barw światła bez konieczności stosowania kolorowych filtrów. Aby zapewnić futurystyczny i indywidualny wygląd gama produktów OSRAM gwarantuje najbardziej popularne kolory od zimnej i ciepłej bieli po niebieski i czerwony. Wykorzystaj atrakcyjną siłę światła samochodu do spersonalizowania wyglądu samochodu w optymalny sposób.

Dzięki zamiennikom od firmy OSRAM, jesteś wyposażony na każde warunki: oprócz różnych żarówek sygnalizacyjnych LED, nasza oferta poszerzyła się również o światła przeciwmgielne LED.

Sygnalizacyjne źródła światła LED

Źródła zamienne LEDriving PREMIUM i STANDARD

WIDEO DLA ZAMIENNIKÓW

Światła przeciwmgielne LED

Lampy zamienne LEDriving PREMIUM

Zamienniki lamp przeciwmgielnych LED

Światła przeciwmgielne LEDriving

Zapewniają maksymalną widoczność

Światła przeciwmgielne OSRAM mają unikatowy kształt wiązki Dzięki szerokiej i płaskiej wiązce LED, poprawią parametry oświetlenia Twojego samochodu. Żarówka przeciwmgielna LEDriving stanowi modyfikację technologii SSL z temperaturą barwową 6000 K i doskonale dopasowanymi światłami do jazdy dziennej (DRL) i systemami ksenonowych świateł mijania i długich. Żarówki przeciwmgielne LED można łatwo zamontować i wpasować w większość reflektorów przeciwmgielnych z wykorzystaniem wersji H8/H11/H16 lub H10. Zaopatrz się w lampy przeciwmgielne LED Retrofit, aby być przygotowanym na każde warunki pogodowe.

Światła przeciwmgielne LED

Światła przeciwmgielne LEDriving: Instrukcja instalacji

Aplikacja LEDambient CONNECT

Połącz się

Połącz światła z bezpłatną aplikacją LEDambient CONNECT. Po sparowaniu, możesz szybko i łatwo skonfigurować swój akcent oświetlenia dla swojego samochodu przez Bluetooth. Aplikacja pozwala na szybki dostęp do regulacji koloru następujących urządzeń:

  • LEDambient PULSE CONNECT
  • LEDambient HYBRID CONNECT
  • LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT
Pobierz aplikację LEDambient CONNECT tutaj
Światła do tuningu LEDambient CONNECT TUNING

Oświetlenie wnętrza

LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT

Czy chcesz spersonalizować również oświetlenie wnętrza samochodu? Nasze światła LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT można sterować razem innymi produktami LEDambient CONNECT. Różne produkty, jedna aplikacja – Twój styl!

Oświetlenie LED wnętrza

* wyłącznie POZA DROGAMI PUBLICZNYMI, gdy są stosowane do zastosowań zewnętrznych. Produkty te nie mają homologacji dopuszczającej ECE. Oznacza to, że nie można ich montować jako oświetlenia zewnętrzne, jeśli pojazd ma być eksploatowany na drogach publicznych. Nie korzystać z aplikacji podczas jazdy.

Serwis

Infolinia Automotive LED (PL)
pon.–pt.od 9:00 do 17:00
(czas CET)