Kliknij, znajdź i bądź zachwycony

Interaktywne narzędzia motoryzacyjne

Gdzie bylibyśmy bez fascynujących narzędzi online? Zarówno na komputerze stacjonarnym jak i urządzeniu mobilnym, interaktywne narzędzia firmy OSRAM pozwalają zawsze znaleźć rozwiązanie. Znajdź właściwą lampę dla Ciebie korzystając z naszej wyszukiwarki lamp pojazdów.

Zapoznaj się ze wszystkim, co chcesz wiedzieć na temat oświetlenia motoryzacyjnego na blogu carlightblog. Spersonalizuj światła za pomocą naszej nowej aplikacji LEDambient. Specjalnie dla użytkowników samochodów ciężarowych – dowiedz się jak zaoszczędzić pieniądze za pomocą kalkulatora TRUCKSTAR PRO.

Zanurz się w naszym świecie interaktywnych narzędzi motoryzacyjnych

Wyszukiwarka żarówek pojazdów – szybka pomoc w znalezieniu tego czego szukasz

Chcesz wymienić żarówki w swoim pojeździe, ale nie wiesz, który model jest właściwy? W tym właśnie pomóc może Wyszukiwarka żarówek pojazdów. Zarówno kierowcy samochodów osobowych, ciężarowych jak i motocykliści mogą skorzystać z tego narzędzia do wyszukania właściwych źródeł reflektorowych, świateł drogowych, świateł przeciwmgielnych, kierunkowskazów i innych.

Narzędzie: Wyszukiwarka żarówek pojazdów

Trust OSRAM: Sprawdź swoje lampy ksenonowe już dziś

OSRAM możliwie jak najdokładniej monitoruje wszystkie aspekty dotyczące jakości i parametrów swoich produktów, ponieważ wyłącznie oryginalny produkt zapewnia jakość firmy OSRAM. Nie szukaj kompromisów, sprawdź swoje lampy ksenonowe zaledwie w dwóch szybkich krokach. Nie ufaj oczom. Zaufaj firmie OSRAM.

Narzędzie do sprawdzania: Czy Twoja lampa ksenonowa jest oryginalnym produktem firmy OSRAM?

Blog Carlight – znajdź odpowiedź na wszystkie pytania

Czym różnią się światła halogenowe, ksenonowe i LED? W jaki sposób można doposażyć samochód w światła do jazdy dziennej (DRL)? Jak ustawić reflektory? Odpowiedzi na te i wiele więcej pytań można znaleźć na blogu Carlightblog.

Media społecznościowe: Blog Carlight OSRAM

Kalkulator TRUCKSTAR PRO – oszczędź pieniądze

Oszczędzanie – to coś, co interesuje nas wszystkich Kalkulator TRUCKSTAR PRO podaje jasne instrukcje dla każdego operatora floty dotyczące sposobu zredukowania kosztów przez zastosowanie określonych źródeł światła. Wyniki mówią same za siebie. Przekonaj się sam.

Narzędzie: Kalkulator TRUCKSTAR PRO

Aplikacja mobilna: LEDambient CONNECT

Aplikacja LEDambient CONNECT firmy OSRAM pozwala na sterowanie produktami oświetleniowymi OSRAM LEDambient CONNECT do samochodów. Komunikacja odbywa się w prosty sposób przez sterownik Bluetooth urządzenia LED.

Tutaj pobierz LEDambient CONNECT