OSRAM – numer 1 na świecie

Precyzja, jakość i innowacja na wszystkich polach oświetlenia dla motoryzacji

Streetlighting

W ciągu ponad 110 lat, OSRAM stał się liderem światowego rynku oświetlenia dla motoryzacji. Jesteśmy cenionym i zaufanym partnerem dla klientów, w tym dla największych światowych producentów samochodów. Co roku, połowa wszystkich pojazdów osobowych produkowanych

Ciągle usprawniamy nasze produkty. Jako producent oryginalnego wyposażenia (OEM), utrzymujemy rygorystyczny program testowy aby właściwy produkt był zawsze dostępny dla naszych klientów, rok po roku. Firma OSRAM z siedzibą w Monachium, w Niemczech, jest globalnym graczem obecnym w wielu krajach – wszędzie tam, gdzie są klienci tam my zaspokajamy ich potrzeby.

Kierujące nami zasady

Oświetlenie o wysokich parametrach

Producent OEM z pełnym zarządzaniem jakością

„Wyprodukowano w Niemczech”

Obecnie, OSRAM dysponuje najlepszymi inżynierami i technikami prowadzącymi prace badawczo-rozwojowe nad technologiami oświetleniowymi w kilku miejscach w Niemczech. Nasz certyfikowany system zarządzania jakością umożliwia tworzenie rozwiązań oświetleniowych i osiąganie niezrównanej jakości produktów. Dlatego OSRAM jest partnerem w zakresie prac rozwojowych dla wszystkich wiodących producentów reflektorów.

Jakość OEM dla rynku wtórnego

Produkty firmy OSRAM na rynek wtórny są objęte tym samym systemem zarządzania jakością i wytwarzane na liniach o tej samej precyzji.

Blisko klienta

Produkty OSRAM przekraczają minimalne wymagania homologacji ECE. Naszym standardem jest ścisłe spełnianie wymagań producentów samochodów. Dążymy do spełnienia potrzeb naszych klientów i zapewnienia im bezpieczeństwa na drodze. Cele takie jak, ciągły rozwój w zakresie lamp do pojazdów w celu poprawy widoczności drogi przez kierowcę i łatwiejszej percepcji przez innych użytkowników dróg jest zawsze priorytetem firmy OSRAM.

Warsztaty i użytkownicy końcowi mogą sami zapoznać się z produktami OSRAM na targach i imprezach dla entuzjastów samochodów. Nasze innowacyjne rozwiązania produktowe można z pierwszej ręki poznać na naszych stanowiskach, wyposażonych w produkty przykładowych samochodach lub motocyklach. Bez względu na to, czy produkt przeznaczony jest do użytku w nowym samochodzie czy na rynku wtórnym, OSRAM utrzymuje najwyższe standardy.

OSRAM Automotive na imprezach

Zaufanie przez monitoring

OSRAM jest dobrze znany jako zaufana marka oferująca portfolio produktów wysokiej jakości. Niestety, ten fakt przyciągnął uwagę producentów, którzy zalewają rynek podróbkami. Imitacje produktów i opakowań OSRAM to nie tylko problem komercyjny, ale również zagrożenie dla bezpieczeństwa naszych klientów.

Najczęściej podrabiane są produkty ksenonowe firmy OSRAM. W celu znacznego zminimalizowania liczby fałszywych produktów, opracowaliśmy program OSRAM Trust. Teraz nasi klienci mogą sami szybko sprawdzić online, czy zakupili oryginalne lampy ksenonowe OSRAM.

OSRAM Trust Program

Zasada zrównoważonego rozwoju

Ochrona środowiska w firmie OSRAM wykracza znacznie poza przestrzeganie prawa: nasza produkcja jest zaprojektowana tak, aby być wydajna pod względem zasobów, zorientowana na oszczędność energii i zmniejszenie ilości materiału opakowań.

Nasz system zarządzania środowiskiem, z certyfikatem ISO 14001, gwarantuje to konsekwentnie i ciągle.


Oświetlenie motocykli

Tam, gdzie zaczyna się innowacyjne oświetlenie samochodów

siedziba firmy OSRAM w Herbrechtingen, Niemcy

Wideo Osram Herbrechtingen

Produkcja innowacyjnych rozwiązań oświetlenia dla samochodów