Nr 1 w oświetleniu motoryzacyjnym

Wybierz OSRAM - nr 1 w branży oświetlenia motoryzacyjnego

Już od ponad 110 lat firma OSRAM zmienia noc w dzień. Jesteśmy światowym liderem w branży oświetlenia motoryzacyjnego z historią pełną pionierskich wynalazków i planami na kolejne innowacje, zmieniające świat. Możesz polegać na sprawdzonej jakości i wydajności produktów OSRAM.

Sprawdzona jakość i niezawodność

Produkty firmy OSRAM nie tylko spełniają normy ECE, ale też znacząco je przekraczają. Wprowadzając na rynek różne innowacje ko0ncentrujemy się na najwyższej jakości rozwiązań oświetlenia motoryzacyjnego, która poprawia bezpieczeństwo oraz widoczność kierowcy i innych uczestników drogi.

Zaprojektowane i wyprodukowane w Niemczech

Technicy i inżynierowie OSRAM są zaangażowani w badania i rozwój nowych technologii oświetleniowych. Nasz certyfikowany system zarządzania jakością zapewnia inteligentne rozwiązania oświetleniowe i bezkompromisową jakość produktu. Właśnie dlatego OSRAM jest partnerem rozwojowym wszystkich wiodących producentów reflektorów.

Innowacje zdobywające nagrody

OSRAM zajmuje się opracowywaniem produktów definiujących branżę. Zaprojektowane tak, aby przekraczać najwyższe standardy, nasze uznane na całym świecie produkty zapewnią Ci najlepsze rozwiązania oświetleniowe, które pozwolą Ci pokonać noc.

Szeroka gama rozwiązań oświetleniowych

Nasze stale rozwijające się portfolio oświetlenia samochodowego zawiera produkty LED oraz ksenonowe i halogenowe źródła światła. OSRAM dostarcza najszerszą gamę wypróbowanych rozwiązań oświetlenia motoryzacyjnego, która pozwoli Ci podążać wybraną przez siebie drogą.

Odkryj portfolio produktów OSRAM