ONYX COPILOT

Elastyczna lampka do czytania LED do samochodów osobowych

Lampka do czytania ONYX COPILOT

Precyzyjne oświetlenie wnętrza pojazdu

ONYX COPILOT jest elastyczną lampką LED do czytania z przyjemnym, ciepłym, niepowodującym olśnienia, światłem. Dzięki wysokiej elastyczności głowicy, lampka ONYX COPILOT zapewnia duże możliwości oświetlania określonych obszarów wnętrza pojazdu.

Charakteryzuje się giętką, łatwo zginaną i bardzo solidną szyjką, wykonaną z czarnej gumy silikonowej, którą można indywidualnie regulować. Lampę ONYX COPILOT może być zamontowana na stałe,a przycisk do włączania jest usytuowany na głowicy lampki. Produkt nadaje się do samochodów osobowych (12 V) i samochodów ciężarowych (24 V).

ONYX COPILOT

Dzięki eleganckiemu i dynamicznemu designowi, lampa do czytania ONYX Copilot LED bezproblemowo wpasowuje się we wnętrza samochodów. Jej miękka, ale precyzyjnie zdefiniowana forma nadaje oświetleniu nowoczesny wygląd bez rzucania się w oczy, a matowa, silikonowa powierzchnia jest przyjemnie ciepła w dotyku. Giętką, łatwo zginaną, ale jednocześnie stabilną szyjkę można regulować dopasowując do potrzeb. Zapewnia to maksimum elastyczności. Optymalna atmosfera do czytania z ciepłym, białym światłem LED bez możliwości olśnienia.

Katalog produktów: ONYX COPILOT
ONYX COPILOT
ONYX COPILOT
Wnętrze pojazdu ze światłem LED

Więcej oświetlenia LED wnętrza

Zamienniki LED i światła stylizujące

Oświetlenie wewnętrzne LED dla pojazdów