Gwarancje dla konsumenta

Firma OSRAM jako światowy producent źródeł światła, opraw, EUZ, diod elektroluminescencyjnych oraz modułów LED, gwarantuje najwyższą jakość i najnowocześniejszą technologię systemów oświetleniowych do zastosowań domowych.

Procedura gwarancyjna dla świetlówek energooszczędnych

Firma OSRAM zobowiązuje się do zapewnienia wysokiej jakości i obietnicy długiej trwałości swoich produktów oraz gwarantuje wymianę świetlówek energooszczędnych, które uległy awarii w okresie gwarancji.

Procedura gwarancyjna lamp LED STAR

Firma OSRAM oferuje 3-letnie gwarancje na lampy LED STAR. Zapoznaj się z informacjami na temat naszych warunków gwarancji.

Procedura gwarancyjna na lamp LED SUPERSTAR

Firma OSRAM oferuje 4-letnie gwarancje na lampy LED SUPERSTAR. Zapoznaj się z informacjami na temat naszych warunków gwarancji.

Procedury gwarancyjne oświetlenia motoryzacyjnego

Oświetlenie firmy Osram stosowane w motoryzacji: innowacyjne i odznaczające się wysoką jakością produkty są starannie testowane i poddawane dokładnej kontroli przez system zapewnienia jakości firmy OSRAM. Jeśli wciąż nie jesteś usatysfakcjonowany, w tym miejscu możesz uzyskać informacje odnośnie gwarancji udzielanych przez firmę OSRAM.

Procedura gwarancyjna produktów oświetlenia specjalnego

Lampy oświetlenia specjalnego firmy OSRAM są wykorzystywane w najróżnorodniejszych zastosowaniach. To innowacyjne produkty wyróżniające się wysoką jakością pod względem technologicznym, dokładnie przetestowane i poddane surowej kontroli w systemie zapewnienia jakości firmy OSRAM. Jeśli wciąż masz powody do niezadowolenia, w tym miejscu można znaleźć informacje dotyczące gwarancji udzielanych przez firmę OSRAM.

Proces rozpatrywania reklamacji lamp rowerowych

Seria lamp LEDsBIKE firmy OSRAM wyróżnia się wysoką wydajnością, sprawnością i długą trwałością. Wysokiej jakości rowerowe lampy LED są uniwersalne i mają certyfikaty StVZO. Niezależnie od tego, czy jeżdżą w mieście, czy po bezdrożach, rowerzyści dokonują właściwego wyboru, wybierając serię lamp LEDsBIKE. Firma OSRAM obejmuje swoje lampy rowerowe dwuletnią gwarancją.

Zrównoważony rozwój w firmie OSRAM:

© 2016, OSRAM GmbH. Wszystkie prawa zastrzeżone.
LED Floater Headline