Gwarancje dla konsumenta

Firma OSRAM jako światowy producent źródeł światła, opraw, EUZ, diod elektroluminescencyjnych oraz modułów LED, gwarantuje najwyższą jakość i najnowocześniejszą technologię systemów oświetleniowych do zastosowań domowych.

Procedury gwarancyjne oświetlenia motoryzacyjnego

Oświetlenie firmy Osram stosowane w motoryzacji: innowacyjne i odznaczające się wysoką jakością produkty są starannie testowane i poddawane dokładnej kontroli przez system zapewnienia jakości firmy OSRAM. Jeśli wciąż nie jesteś usatysfakcjonowany, w tym miejscu możesz uzyskać informacje odnośnie gwarancji udzielanych przez firmę OSRAM.

Proces rozpatrywania reklamacji lamp rowerowych

Seria lamp LEDsBIKE firmy OSRAM wyróżnia się wysoką wydajnością, sprawnością i długą trwałością. Wysokiej jakości rowerowe lampy LED są uniwersalne i mają certyfikaty StVZO. Niezależnie od tego, czy jeżdżą w mieście, czy po bezdrożach, rowerzyści dokonują właściwego wyboru, wybierając serię lamp LEDsBIKE. Firma OSRAM obejmuje swoje lampy rowerowe dwuletnią gwarancją.

Procedura gwarancyjna produktów oświetlenia specjalnego

Lampy oświetlenia specjalnego firmy OSRAM są wykorzystywane w najróżnorodniejszych zastosowaniach. To innowacyjne produkty wyróżniające się wysoką jakością pod względem technologicznym, dokładnie przetestowane i poddane surowej kontroli w systemie zapewnienia jakości firmy OSRAM. Jeśli wciąż masz powody do niezadowolenia, w tym miejscu można znaleźć informacje dotyczące gwarancji udzielanych przez firmę OSRAM.

Zrównoważony rozwój w firmie OSRAM:

© 2017, OSRAM GmbH. Wszystkie prawa zastrzeżone.
LED Floater Headline