Dłuższa trwałość - ULTRA LIFE & XENARC ULTRA LIFE

Dłuższa trwałość - ULTRA LIFE & XENARC ULTRA LIFE

Dłuższa jazda, mniej problemów.

Komfortowe, samochodowe źródła światła ULTRA LIFE OSRAM są idealne dla kierowców, którzy lubią jeździć z włączonymi światłami w dzień lub dla tych, którzy dużo podróżują w nocy.

Źródła światła z serii ULTRA LIFE oferują to, co sugeruje ich nazwa: to najtrwalsze żarówki halogenowe OSRAM posiadające do trzykrotnie wyższą trwałość niż standardowe żarówki halogenowe lub nawet czterokrotnie wyższą trwałość w przypadku źródeł ksenonowych.

Kierowcy, którzy dużo jeżdżą wiedzą, że szczególnie w przypadku częstego używania, żarówki zużywają się szybciej. A nie wszystkie reflektory oferują łatwy dostęp przy wymianie.

Wybierz trwałe źródła światła ULTRA LIFE i XENARC ULTRA LIFE do pojazdów i zaoszczędź sobie trudów i kosztów związanej z częstszą wymianą żarówek. W ten sposób przy mniejszej ilości odpadów skorzysta również środowisko.

Do pobrania: Broszura produktów ULTRA LIFE & XENARC ULTRA LIFE Do pobrania: Gama świateł samochodowych – Katalog 2016/17 (PDF)

Uwaga: Z upływem czasu źródła światła emitują mniej światła i obniżają widoczność kierowcy w nocy. Aby w pełni wykorzystać swoje reflektory, wymieniaj żarówki parami zanim się wypalą. Unikaj niestabilnych źródeł światła o niewyrównym rozsyle światła.

Samochód z żarówkami ULTRA LIFE

ULTRA LIFE

Trwałe żarówki halogenowe

Żarówki halogenowe OSRAM ULTRA LIFE imponują swoją trwałością. W porównaniu do standardowych żarówek halogenowych, ich trwałość jest do czterech razy dłuższa niż żarówek standardowych. Są idealne dla kierowców dużo podróżujących w dzień lub po dobrze oświetlonych drogach. Dodatkowo, żarówki ULTRA LIFE do reflektorów głównych mają nowoczesne wzornictwo ze srebrnym kapturkiem dzięki czemu są niewidoczne w reflektorach z przezroczystymi kloszami.

Katalog produktów: ULTRA LIFE
Samochód z żarówkami XENARC ULTRA LIFE

XENARC ULTRA LIFE

Ksenonowe źródła światła o bardzo długiej trwałości

Lampy ksenonowe XENARC ULTRA LIFE są idealne, jeśli chodzi o trwałość, która jest do czterech razy dłuższa w porównaniu do standardowych źródeł HID. Są objete aż 10-letnią gwarancję OSRAM przy rejestracji online. Oznacza to dłuższe okresy od wymiany do wymiany zapewniające wyższy komfort eksploatacji!

Katalog produktów: XENARC ULTRA LIFE

Dłuższa trwałość do różnorodnych zastosowań

Żarówki sygnalizacyjne ULTRA LIFE

Żarówki sygnalizacyjne ULTRA LIFE nadają się do wielu zastosowań – światła boczne, światła pozycyjne, światła hamowania i inne. Zaletą tych żarówek sygnalizacyjnych jest wysoka trwałość, dzięki której oferują one zoptymalizowaną niezawodność podczas jazdy w dzień i w nocy. Oznacza to rzadsze wymiany żarówek, oszczędność czasu i środków – to właściwy wybór, szczególnie dla często podróżujących kierowców.

Katalog produktów: Żarówki sygnalizacyjne ULTRA LIFE
Różne samochody o różnych reflektorach

Jaki jest Twój wybór?

Jeszcze więcej światła na drodze, stylowy wygląd czy rzadsza wymiana żarówek

Żarówki samochodowe OSRAM spełniają wiele wymagań Czego oczekujesz od żarówek pojazdu? Znajdź odpowiednią dla Ciebie i Twojego samochodu.

Dowiedz się

Serwis e-mail klienta

W przypadku roszczeń gwarancyjnych lub pytań dotyczących naszych produktów, prosimy o kontakt!
(PL)