OSRAM w mediach społecznościowych

OSRAM Automotive w portalach społecznościowych

Nowości, trendy, innowacje

01.09.2016

OSRAM Automotive w portalach społecznościowych: Nowości, trendy, innowacje

Śledź OSRAM Automotive na Facebooku lub odkryj więcej na temat świateł samochodowych na naszym blogu Carlightblog. Nasi eksperci z zakresu oświetlenia samochodowego dostarczą Ci najnowszych informacji. Blog ma fascynujący i nowy innowacyjny design, pozwalający na odczytanie go także na smartfonie – pozwól się zaskoczyć!

Blog Carlight OSRAM: Eksperci z zakresu oświetlenia samochodowego

Wiadomości, trendy, innowacje, wskazówki techniczne, i kampanie – prawie wszystkie informacje dotyczące oświetlenia samochodowego można znaleźć na naszym blogu motoryzacyjnym, a aby ułatwić znalezienie właściwych informacji, całkowicie go przeprojektowaliśmy. Odkryj nowy bardziej responsywny układ blogu, który umożliwia wygodny odczyt na dowolnym urządzeniu, zarówno na komputerze PC, tablecie i smartfonie. Wysoce atrakcyjny: przypisaliśmy różne sekcje blogu do właściwych podkategorii tak, aby można było łatwo znaleźć ulubiony temat, taki jak „innowacje”, „inżynieria:, „tuning” i wiele więcej. Nasze automatyczne linki umożliwiają również korzystanie z informacji z naszego konta na Facebooku i kanałach YouTube.

Odkryj więcej na blogu OSRAM Carlightblog

OSRAM Automotive na Facebooku: bądź zawsze dobrze poinformowany

Nasz kanał na Facebooku dostarcza najnowszych informacji „z prasy” dotyzącej OSRAM Automotive. Znajdź interesujące zdjęcia i filmy wideo z imprez oraz nowych produktów. Weź udział w konkursach i wygrywaj fantastyczne nagrody! Nasz zespół mediów społecznościowych z przyjemnością odpowie na każde pytanie dotyczące produktów dla motoryzacji.

Odkryj więcej na naszym kanale Facebook Channel