Przełącz się na efekt WOW

Przenieś styl i funkcjonalność oświetlenia na kolejny poziom z gamą rozwiązań oświetleniowych od OSRAM. Wyróżnij się z tłumu dzięki światłu.

Wyraź siebie dzięki dedykowanym projektom dla Twojego samochodu

Masz wiele możliwości ulepszenia oryginalnych reflektorów OEM, w zależności od modelu, którym jeździsz. Na przykład właściciele modeli VW Golf VII mogą zwiększyć jasność nawet o 200%*, instalując reflektory full LED we wszystkich funkcjach oświetlenia (w tym światła mijania, światła drogowe, do jazdy dziennej, kierunkowskazy i światła pozycyjne). Kierowcy modeli VW Golf VI i Ford Focus 3 mogą zdecydować się na mocne lampy ksenonowe połączone ze światłami do jazdy dziennej LED, które zapewniają do 70% więcej światła.*

*W porównaniu z minimum homologacyjnym normy ECE R112

Nowoczesna technologia LED

Zakres dostępnych produktów obejmuje reflektory full LED, a także światła XENON/LED - w zależności od modelu samochodu, którym jeździsz. Każdy produkt zapewnia dostęp do najnowszych technologii i zwiększa parametry świetlne pojazdu, zapewniając jednorodny rozsył światła dzięki LED o wysokim kontraście i doskonałym chłodno-białym świetle.

Łatwe w montażu. Trudne do zignorowania.

Wszystkie nasze reflektory można instalować bez żadnych dalszych modyfikacji, dzięki czemu są one rozwiązaniem plug & play. Co więcej, nie ma potrzeby dodatkowej inwestycji w system poziomowania lub czyszczenia reflektorów. Z dumą stworzyliśmy coś wyjątkowego, co zostanie zauważone zarówno w dzień jak i w nocy.

Odkryj portfolio produktów OSRAM

Mamy to, czego potrzebujesz: Nasza szeroka gama innowacyjnych i nagradzanych produktów jest przeznaczona do wszystkich zastosowań motoryzacyjnych. Cechą charakterystyczną całego naszego portfolio jest unikalne połączenie designu i najnowocześniejszej technologii.

Nasze zasoby