Przełącz się na doskonałe oświetlenie i popraw swoje bezpieczeństwo

Zmodernizuj swój pojazd dzięki nowoczesnej technologii LED

Modernizacja świateł oznacza również poprawę bezpieczeństwa na drodze. Nie tylko będziesz mógł widzieć lepiej, ale także będziesz bardziej widoczny. W przypadku opraw OSRAM LEDriving nie ma miejsca na kompromisy w kwestii jakości i wydajności.

Pełna gama produktów

Portfolio opraw LEDriving firmy OSRAM pozwala widzieć dalej i szybciej reagować dzięki optyce bez widocznych punktów świetlnych i nowoczesnej technologii lightguide. Niezależnie od tego, który projekt wybierzesz, modernizacja oryginalnych reflektorów OEM może poprawić widoczność nawet o 200%*, znacznie zmniejszając ryzyko jazdy nocą.

*Do 200% jaśniejsze światło w porównaniu z minimum homologacyjnym normy ECE R112.

Postęp technologiczny, który przebija się przez ciemność

Produkty OSRAM są projektowane i produkowane w Niemczech oraz testowane w laboratorium symulacji środowiskowej, co zapewnia doskonałe oświetlenie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Jesteśmy dumni, że zostaliśmy wyróżnieni w konkursach German Automechanika Awards 2018 i German Innovation Awards 2019 za nasze reflektory Golf VII.

Homologowane reflektory

Wszystkie produkty firmy OSRAM zostały zaprojektowane z myślą o prostym montażu typu plug & play. Co więcej, są homologowane i nie wymagają rejestracji (homologacja ECE zgodnie z normą R6/R10).

Odkryj portfolio produktów OSRAM

Mamy to, czego potrzebujesz: Nasza szeroka gama innowacyjnych i nagradzanych produktów jest przeznaczona do wszystkich zastosowań motoryzacyjnych. Cechą charakterystyczną całego naszego portfolio jest unikalne połączenie designu i najnowocześniejszej technologii.

Nasze zasoby