Zastosowania w samochodach osobowych

Widzisz dalej, jedziesz bezpieczniej

Spraw by Twój samochód był bardziej nowoczesny, dzięki białemu światłu LED, które jest bardzo łatwe w montażu. Rozszerz widoczny obszar drogi przed sobą dzięki równomiernemu rozsyłowi światła, od krawędzi do krawędzi.

Portfolio produktów

Kiedy zapadnie zmrok to już nie noc rozdaje karty. Światła drogowe OSRAM LEDriving pozwolą ci pojechać tam, gdzie inne światła nie docierają.

Skontaktuj się z OSRAM po więcej informacji:

Instrukcja montażu

Przepisy dotyczące montażu świateł mijania i drogowych (ECE 112)

Doświadcz mocy OSRAM na drodze i poza nią.

Zgodnie z regulacją ECE R112 (dotyczącą świateł mijania i drogowych) oświetlenie drogowe musi być instalowane parami* z maksymalnie 4 oprawami dla samochodów** oraz 6 oprawami dla ciężarówek, które będą bezpośrednio połączone. Każde homologowane światło drogowe ma na obudowie lub kloszu soczewki numer referencyjny, który odpowiada liczbie kandeli danej oprawy. Znajdziesz ten numer po lewej lub prawej stronie znaku E. Zgodnie z ECE 112 sumaryczna liczba podłączonych świateł drogowych nie może przekraczać 100 kandeli.

Nie ma szczególnych przepisów dotyczących wymiarów montowanych lamp.

Przepisy dotyczące montażu - światła pozycyjne (ECE R7)

Zgodnie z regulacją ECE R7 produkty te muszą być montowane parami*.

Samochód osobowy lub ciężarówka może posiadać jedynie 4 lampy pozycyjne**, które są bezpośrednio podłączone. Zarówno wysokość i szerokość ich montażu jest określona przez przepisy. Sprawdź szczegóły na opakowaniu produktów OSRAM lub w technicznej instrukcji.

* zastosowanie mogą mieć przepisy krajowe
** włącznie z istniejącymi reflektorami