TYREseal KIT OTSK4

OSRAM TYREseal KIT

OSRAM TYREseal KIT zawiera butelkę żelu uszczelniajacego o pojemności 450ml, kompresor i pokrowiec, może być używany jako zamiennik fabrycznego wyposażenia uszczelniającego od producenta. OSRAM TYREseal KIT pozwala uszczelnić opony z przebiciami o średnicy do 6mm* dzięki technologii żelu cząsteczkowego, a potem napompować je przy użyciu kompresora dołączonego do zestawu. Po uszczelnieniu opony żelem OSRAM TYREseal 450 możesz kontynuować podróż na odległość do 200 km. Uszczelniacz do opon można wypłukać i naprawić oponę, co pozwoli na sporą oszczędność kosztów. Uszczelnienie uszkodzonej opony można wykonać szybko i łatwo, bez narzędzi i podnośników, dzięki czemu możesz wznowić podróż w ciągu zaledwie 10 minut.
W porównaniu z uszczelniaczami piankowymi, formuła uszczelniacza firmy OSRAM została zaprojektowana tak, aby była kompatybilna z systemem monitorowania ciśnienia w oponach pojazdu (TMPS). Dzięki wykorzystanej technologii nie ma konieczności wyjmowania rdzenia zaworu podczas stosowania uszczelniacza.
Zestaw do uszczelniania OSRAM TYREseal KIT jest dostarczany z pokrowcem z zapięciem na rzep, dzięki czemu można go przechowywać w bagażniku lub we wnęce przeznaczonej do tego celu w pojeździe.
OSRAM TYREseal 450 może być używany jako zamiennik fabrycznego wyposażenia uszczelniającego od producenta. Ponieważ większość uszczelniaczy opon należy wymieniać co 5 lat, w tym te dostarczane fabrycznie w samochodzie, butelka zamienna OSRAM TYREseal 450 to idealny sposób na wymianę uszczelniacza do opon w samochodzie po upływie terminu ważności.
OSRAM TYREseal 450 i OSRAM TYREseal KIT to uszczelniacze do opon firmy OSRAM, które wykorzystują technologię żelu cząsteczkowego do uszczelniania przebić opon i są produkowane zgodnie ze standardem OE producentów samochodów. Dostępne jako zestaw, to jest OSRAM TYREseal KIT, z żelem uszczelniającym, kompresorem i pokrowcem albo jako OSRAM TYREseal 450, to jest jako butelka żelu uszczelniającego.
* Żelu uszczelniającego do opon nie można używać do naprawy uszkodzeń ściany bocznej opony.

Dane techniczne

Informacje o produkcie

Jednostki pomiaru

PSI, kPa, bar

Długość kabla zasilającego

3.5

Dokładność pomiaru (bar)

+- 1 PSI

Długość węża powietrza

50

Maksymalne ciśnienie

6.5

Ogólne informacje o produkcie

Oznaczenie produktu

OTSK4

Physical Attributes & Dimensions

Wysokość

89.0

Długość

157.0

Szerokość

228.0

Kolory i materiały

Materiał

Foam, Liquid

Environmental & Regulatory Information


Information according Art. 33 of EU Regulation (EC) 1907/2006 (REACh)

Date of Declaration

26-06-2024

Candidate List Substance 1

Lead

CAS No. of substance 1

7439-92-1

Safe Use Instruction

The identification of the Candidate List substance is sufficient to allow safe use of the article.

Declaration No. in SCIP database

653c7667-ef92-4a62-b24a-2f38302a9fca

Informacje na temat opakowania

EAN

Jednostka

Sztuka

Wymiary

Masa

Wielkość sprzedaży

4052899620247 FS

FOLDING BOX

1
4062172167987 VS

SHIPPING BOX

6

Materiały do pobrania