Nagroda Innowacji Automechanika dla reflektorów OSRAM LEDriving dla VW Golf VII

11.09.2018 | Awards

Reflektory LEDriving® dla VW Golf VII zostały docenione na Nagrodach Innowacji Automechanika. Reflektory, które zostały zaprojektowane z myślą o samochodowym rynku wtórnym, wprowadzają najnowocześniejszą technologię LED do kultowego modelu VW.

Światła mijania, drogowe, dzienne, pozycyjne i kierunkowskazy zostały wyposażone w najnowszą technologię LED, tworząc niepowtarzalny wygląd. Aż do 200% więcej światła*, widoczność aż do 200m przed pojazdem i aż do 100% bielsze światło**, które pozwoli na modyfikację samochodu, dostarczając najwyższej jakości oświetlenie pozwalające na podwyższenie bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Są dostępne dla modeli VW Golf VII wyposażonych pierwotnie w reflektory halogenowe lub ksenonowe z halogenowymi światłami do jazdy dziennej przed faceliftem (08/2012 – 2017).

Firma OSRAM zaprezentowała na targach Automechanika 2016 inną modyfikację reflektorów – LEDriving® Xenarc® dla VW Golf VI. Te reflektory wyposażone są w lampę ksenonową Xenarc® Original D8S do świateł mijania i drogowych oraz oświetlenie LED jako światła do jazdy dziennej, światła pozycyjne i kierunkowskazy – wszystkie funkcje światła posiadają jakość OEM.

Z najnowszymi reflektorami LEDriving® dla VW Golf VII, firma OSRAM zaprezentowała się na targach Automechanika 2018, które miały miejsce we Frankfurcie w dniach 11-15 września.

Masz jakieś pytania lub komentarze o targach Automechanika?

Skontaktuj się z nami: automechanika@osram.com

*W porównaniu z minimum homologacyjnym ECE R112

**W porównaniu ze standardowym reflektorem halogenowym