Pokonaj noc

Pokonaj noc

NIGHT BREAKER – od 10 lat poprawia bezpieczeństwo na drodze

10 lat NIGHT BREAKER

Bezkompromisowa historia sukcesu

Prowadząc samochód kierowca jest stale bombardowany tysiącem wizualnych i dźwiękowych bodźców, z których znaczna część jest podświadomie przekładana na konkretne zachowania na drodze. Sytuacja zmienia się wraz z zapadnięciem zmroku: znacznie trudniej cokolwiek dojrzeć i podświadome reakcje zdecydowanie słabną. Jednocześnie kierowca ma mniej czasu na świadome reakcje, a jazda staje się bardziej męcząca. Ile razy będąc w takiej sytuacji marzyliście o większej ilości światła?

Rosnące oczekiwania klientów doprowadziły dziesięć lat temu do opracowania pierwszej generacji żarówek NIGHT BREAKER. A dzięki swoim bezkompromisowym, najlepszym osiągom żarówki NIGHT BREAKER LASER nadal wyznaczają najwyższe standardy na drodze. Wytwarzając do 130% więcej światła w porównaniu ze standardową żarówką NIGHT BREAKER LASER zapewnia lepszą widoczność i większe bezpieczeństwo na drodze.

Pobierz: NIGHT BREAKER - od 10 lat poprawia bezpieczeństwo na drodze (PDF)

Więcej światła, lepsza widoczność, większe bezpieczeństwo

Pokonaj noc i zobacz więcej dzięki żarówkom NIGHT BREAKER.

OSRAM Vehicle Lamp Finder 
Chcesz się dowiedzieć jakiego typu żarówki potrzebujesz do swojego pojazdu?

*w porównaniu do standardowej żarówki

NIGHT BREAKER

Wideo

Zmień oświetlenie na OSRAM NIGHT BREAKER

Jeśli poszukujesz rozwiązań, które pozwolą Ci zapewnić sobie najlepszą widoczność i poprawić bezpieczeństwo na drodze. To takie proste: