Wyszukiwarka lamp motoryzacyjnych

Chcesz wymienić lampy w swoim pojeździe na odpowiedni model? Może w tym pomóc wyszukiwarka lamp motoryzacyjnych. Niezależnie od tego, czy prowadzisz samochód osobowy, ciężarówkę lub motocykl, opisywane narzędzie wyszuka odpowiednie reflektory przednie, światła drogowe, lampy przeciwmgielne, kierunkowskazy itd.

NOWOŚĆ: zaktualizowana oferta oświetlenia wnętrza i szeroki wybór akcesoriów motoryzacyjnych! Kliknij na powyższy rysunek i przetestuj popularne narzędzie firmy OSRAM w nowym designie.

Lampy odpowiednie do Twojego pojazdu – nic prostszego

Wprowadź markę, model i typ pojazdu, a wyświetli się lista odpowiednich lamp firmy OSRAM. Największą zaletą wyszukiwarki lamp motoryzacyjnych jest możliwość wyboru między standardowymi lampami LINII ORIGINAL a innowacyjnymi produktami, jak COOL BLUE INTENSE lub NIGHT BREAKER UNLIMITED. W ten sposób możesz wyposażyć swój pojazd w lampy pochodzące z jednej rodziny produktów, doskonale do siebie dopasowane. Więcej informacji na temat poszczególnych lamp można znaleźć w naszym katalogu produktów.

Galeria obrazów: wyszukiwarka lamp motoryzacyjnych

Wyszukaj odpowiednie lampy do swojej ciężarówki.
Wyszukaj odpowiednie lampy do swojego motocykla.
Wyszukaj odpowiednie lampy do oświetlenia wnętrza i świateł zewnętrznych.

Ważne informacje
Należy pamiętać, że w wyjątkowych przypadkach, dla niektórych modeli nie ma żarówek specjalnych. Wynika to z obecności na rynku wielu różnych modeli i wersji. Producent nie ponosi odpowiedzialności za błędy. W przypadku wątpliwości, wiążący character ma specyfikacja producenta. W przypadku wystąpienia problemów, większość autoryzowanych serwisów samochodowych pomoże znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojego pojazdu.

Specjalne rozwiązania dla motoryzacji

Aplikacja dobierania oświetlenia pojazdu

Prawidłowe oświetlenie dla twojego pojazdu

Asortyment oświetlenia pojazdów – Katalog 2017

© 2017, OSRAM GmbH. Wszystkie prawa zastrzeżone.
LED Floater Headline