Nowe moduły OSRAM LINEARlight Flex Diffuse

Nowe moduły OSRAM LINEARlight Flex Diffuse
Nowe moduły OSRAM LINEARlight Flex Diffuse
Źródło: Osram
28.02.2017 | Oświetlenie ogólne

Firma OSRAM wprowadziła do sprzedaży nowe, elastyczne moduły LED LINEARlight Flex Diffuse, pozwalające na tworzenie profesjonalnego oświetlenia akcentującego. W ofercie dostępnych jest kilka wersji produktów, o różnych właściwościach.

Cechą wyróżniającą nowe paski jest gwarancja jednorodnej linii świetlnej na całej długości, bez widocznych punktów świetlnych. To sprawia, że światło jest równomierne i idealnie rozproszone. Ważną zaletą jest również możliwość zaginania modułów zgodnie z kierunkiem świecenia (odmiana Top bending) oraz prostopadle do kierunku świecenia (wersja Side bending).

Produkty serii LINEARlight Flex Diffuse są dostępne w różnych długościach, a każdy z pasków można dzielić na krótsze odcinki, nawet co 4 cm. Pełne portfolio akcesoriów montażowych zapewnia łatwą, szybką i niezawodną aplikację. W ofercie jest kilka odmian modułów, o różnej temperaturze barwowej. Do wyboru są wersje: 2700 K, 3000 K, 4000 K i 5400 K, a także modele ze światłem monochromatycznym barwy niebieskiej, zielonej, czerwonej, żółtej i pomarańczowej.

LINEARlight Flex Diffuse idealnie nadają się do tworzenia oświetlenia nastrojowego i akcentującego. Ponadto stopień ochrony IP67 pozwala na ich zastosowanie również w oświetleniu zewnętrznym. Producent zadbał także o odpowiednie zabezpieczenie przed szkodliwymi czynnikami (UV, IR) oraz korozją.

Zdjęcia

LINEARlight Flex Diffuse
Źródło: Osram
LINEARlight Flex Diffuse
Źródło: Osram

O firmie OSRAM

OSRAM (Monachium, Niemcy) jest jednym z dwóch czołowych producentów oświetlenia na świecie. Oferuje pełną gamę produktów – od komponentów (włączając w to także źródła światła i diody elektroluminescencyjne LED), poprzez elektroniczne urządzenia zapłonowe, kompletne oprawy i systemy sterowania, aż po gotowe rozwiązania i usługi oświetleniowe. Zatrudnia ponad 35 tysięcy pracowników na całym świecie. W roku obrotowym 2013 (zakończonym 30 września 2013) przychód firmy wyniósł 5,3 mld euro. 8 lipca 2013 roku firma zadebiutowała na giełdach we Frankfurcie i w Monachium (ISIN: DE000LED4000; WKN: LED 400; Symbol: OSR). Dodatkowe informacje na www.osram.pl

Kontakt dla prasy

Małgorzata Śmielak
KOMUNIKADO PR

malgorzata.smielak@komunikado.plT: +48 512 125 116
T: +48 22 649 19 53

RSS OSRAM
Aktualności dla prasy

© 2017, OSRAM GmbH. Wszystkie prawa zastrzeżone.
LED Floater Headline