Systemy sterowania oświetleniem firmy OSRAM – Wizje stają się rzeczywistością

Sterowanie oświetleniem to coś więcej niż wykorzystywanie czujników ruchu. To optymalne połączenie interfejsów użytkownika, jednostek sterujących, czujników światła dziennego i ruchu oraz elektronicznych układów zasilających i nie tylko.

Rosnące wydatki na energię zmuszają do poszukiwania bardzo wydajnego rozwiązania oświetleniowego. Przestrzeganie bardziej rygorystycznych wymogów takich jak te zawarte w dyrektywie w sprawie charakterystyki energetycznej budynków (ang. EPBD - Energy Performance of Buildings Directive) może być łatwiejsze dzięki systemom sterowania dostosowanym do konkretnych zastosowań. Wszystko to umożliwia sterowanie oświetleniem firmy OSRAM realizowane za pomocą inteligentnych czujników. Również profesjonalne sterowanie oświetleniem odróżnia się od tego, co oferują konkurenci – bez względu na to czy jest to stymulujące oświetlenie, które nie tylko oszczędza energię, ale także czyni z zakupów zupełnie nowe doświadczenie, czy też jest to rozwiązanie zapewniające nastrojowe oświetlenie, dzięki którym goście w restauracji czują się jak w domu.

Odkryj nowe oświetlenie i możliwości oszczędzania energii

Przyjrzyj się dokładniej profesjonalnym rozwiązaniom sterowania oświetleniem firmy OSRAM. Odkryj nowy potencjał dla Twojej firmy, klientów i pracowników. Wykorzystaj naszą fundamentalną wiedzę i doświadczenie jako międzynarodowego dostawcy rozwiązań i wykonawcy różnego rodzaju projektów oświetleniowych, zarówno tych niewielkich, jak i wielkoskalowych i skomplikowanych. Wybierz przyszłościowe produkty od jednego z czołowych, światowych graczy oświetleniowych. Sterowanie oświetleniem firmy OSRAM zapewnia szyte na miarę, energooszczędne i innowacyjne koncepcje oświetleniowe – od zwykłych rozwiązań do skomplikowanych instalacji.

Obszary zastosowań

Dla różnorodnych zastosowań doskonale dopasowany system sterowania oświetleniem ze specjalistyczną wiedzą i przykładami projektów.

Portfolio

Portfolio produktów LMS w skrócie. Wszechstronna i rozległa wiedza dla specjalistów z wyjaśnieniami na temat poszczególnych komponentów.

Standardy komunikacji

Wszystkie bieżące informacje o różnych możliwościach i opcjach standardów sterowania oświetleniem, takich jak DALI.

Aktualności

Najnowsze rozwiązania w dziedzinie sterowania oświetleniem. Nowe trendy, produkty i komponenty, technologie oraz osiągnięcia naukowe. Bądź na bieżąco dzięki aktualnościom od OSRAM.

Katalog produktów LMS

Innowacyjne rozwiązania z systemami sterowania oświetleniem
© 2017, OSRAM GmbH. Wszystkie prawa zastrzeżone.
LED Floater Headline