Stateczniki elektroniczne firmy OSRAM – dla trwałego i energooszczędnego oświetlenia

Już 800 milionów zainstalowanych stateczników elektronicznych firmy OSRAM na świecie

Stateczniki elektroniczne OSRAM to rozwiązanie ukierunkowane na przyszłość, które sprawi, że długo jeszcze nie wyjdą one z użycia. Przykład: Możliwość zastosowania zmiennych wartości strumienia świetlnego w tej samej oprawie. Zmniejszy to o połowę liczbę typów opraw oraz uprości obsługę urządzeń z punktu wiedzenia producentów oryginalnego wyposażenia (OEM), sprzedawców i użytkowników.

Doskonałe połączenie

To znacznie więcej niż tylko statecznik. To doskonałe połączenie i harmonia. Jako jeden z dwóch wiodących na rynku światowym dostawców lamp i stateczników elektronicznych, firma OSRAM zapewnia doskonałą kompatybilność tych dwóch grup produktów. Razem tworzą bezkonkurencyjne połączenie. Bez względu na swoje wymagania możesz być pewien, że w OSRAM znajdziesz doskonałe rozwiązanie.

Twoje korzyści

  • Wyjątkowa wydajność energetyczna w instalacjach oświetleniowych
  • Maksymalna niezawodność w działaniu instalacji
  • Najnowocześniejszy sprzęt
  • Łatwy montaż
  • Stateczniki elektroniczne, lampy i serwis z jednego źródła
  • Zgodność z najnowszymi przepisami i uwzględnienie przyszłych regulacji

Niezawodność

Jeśli używasz stateczników elektronicznych firmy OSRAM, możesz spodziewać się wysokiej wydajność energetycznej i zredukowanych kosztów. Wyjątkowa niezawodność produktów została dowiedziona w ciągu ostatnich lat już wielokrotnie. Precyzyjne informacje o temperaturze i trwałości lamp dają projektantom poczucie bezpieczeństwa. Nawet w obszarach zastosowań, gdzie panują skrajne temperatury, awarie stateczników elektronicznych zdarzają się bardzo rzadko.

Wydajność stateczników elektronicznych firmy OSRAM jest znacznie lepsza niż stateczników standardowych o maksymalnej trwałości 50000 godzin i wskaźniku awaryjności 10%. Dzięki swojej niezawodności stateczniki elektroniczne od OSRAM są najczęściej wybieranym produktem nie tylko wśród wiodących producentów opraw ale także wśród głównych użytkowników na całym świecie.

 

Potencjalna oszczędność energii

Przewiduje się, że będące w użyciu stateczniki elektroniczne firmy OSRAM obniżają emocję CO2 średnio o 10 mln ton każdego roku. Przez zamontowanie statecznika elektronicznego z funkcją ściemniania oraz systemem sterowania oświetleniem zaledwie w jednej oprawie możesz zredukować emisję CO2 aż o 90 kg rocznie.

W skali globalnej potencjalna roczna redukcja emisji CO2 dzięki instalacji najnowocześniejszych stateczników elektronicznych i systemów sterowania oświetleniem jest szacowana na 160 milionów ton.

Gwarancja nawet do ośmiu lat

Nasi klienci nam ufają. W zamian my dajemy im długoterminową gwarancję na wiele produktów. Wszystkie stateczniki elektroniczne OSRAM są objęte trzyletnią gwarancją. Jeśli są one używane w połączeniu z lampami firmy OSRAM, taka gwarancja wydłuża się nawet do ośmiu lat.

Aktualności

Najnowsze aktualności na temat stateczników elektronicznych, norm technicznych, nowych produktów, technologii i osiągnięć badawczych. Bądź zawsze na bieżąco dzięki aktualnościom dotyczącym stateczników elektronicznych firmy OSRAM.

Wiedza specjalistyczna

Firma OSRAM oferuje elektroniczne układy zasilające dla świetlówek, świetlówek kompaktowych, modułów LED, niskoprężnych lamp halogenowych oraz lamp wyładowczych dużej intensywności. Dowiedz się wszystkiego o działaniu, zastosowaniach oraz zaletach stateczników elektronicznych.

Sterowanie oświetleniem zewnętrznym firmy OSRAM

Zrównoważony rozwój w firmie OSRAM:

© 2017, OSRAM GmbH. Wszystkie prawa zastrzeżone.
LED Floater Headline