Światło generuje wartość dodaną, większe wyniki, większe obroty, większą wydajność

Oświetlenie firmy OSRAM dla sklepów spożywczych i przemysłowych: wydajne, elastyczne i inspirujące.

Handel detaliczny jest uzależniony od wielkości obrotów. I w ostatecznym rozrachunku oczywiście od zysku. Bez względu na to, czy dotyczy chodzi i branżę spożywczą czy przemysłową, sukces finansowy w dużym stopniu zależy od rodzaju oświetlenia. Oraz w zupełnie odmienny sposób.

Światło inspiruje, stymuluje i przyciąga

Prawidłowe oświetlenie nastraja klientów do kupowania. Wszystko zaczyna się od witryny sklepowej: zafascynowani efektownym oświetleniem przechodnie z pewnością zatrzymają się, by obejrzeć wystawione tam towary. Na hali sprzedaży światło pełni kilka funkcji: po pierwsze, ułatwia orientację w przestrzeni; po drugie, podkreśla walory produktów. Prawidłowe oświetlenie w bezpośredni sposób przekłada się na wzrost sprzedaży zarówno w sklepach detalicznych, centrach handlowych, jak i hurtowniach. Oświetlenie tworzy nastrój, uwypukla zalety towarów produktów, pomaga klientom poruszać się po sklepie oraz wzmacnia obraz marki.

Wydajne światło to czysta oszczędność

W handlu artykułami spożywczymi oświetlenie odpowiada za powstanie ok. 25% wszystkich kosztów związanych z energią. Natomiast w sektorze handlu artykułami niespożywczymi oświetlenie generuje nawet do 60% kosztów. Często ma to związek z wysokimi nakładami na utrzymanie i konserwację instalacji. Przy pomocy nowoczesnego oświetlenia oraz przemyślanych rozwiązań, indywidualnie dostosowanych do warunków w każdym sklepie, możliwa jest znaczna redukcja tych kosztów. 

Nowoczesne i trwałe rozwiązania oświetleniowe firmy OSRAM

Trzy marki – jeden cel: perfekcyjne oświetlenie. Dopasowane do każdej sytuacji. Razem ze swoimi spółkami zależnymi Siteco i Traxon OSRAM oferuje wysokiej jakości, elastyczne i innowacyjne produkty oświetleniowe. Oferty wszystkich trzech firm doskonale uzupełniają się w zakresie oświetlenia sklepowego. Rezultat: nowatorskie, dekoracyjne i atrakcyjne światło o dużej wydajności, pozwalające na znaczne oszczędności. W portfolio grupy OSRAM znajduje się wszystko począwszy od punktowego oświetlenia akcentującego i jednorodnego oświetlenia ogólnego, poprzez pionierskie systemy sterowania oświetleniem, po dynamiczne oświetlenie LED.  

Obniżenie kosztów dzięki wydajności

Trendy: LED i systemy sterowania oświetleniem w sklepach

Większe dochody dzięki odpowiedniej atmosferze oświetleniowej

Pod lupą: Oświetlenie sklepów spożywczych

Najważniejsze realizacje

Temat: Oświetlenie sklepów niespożywczych

LED: Trendy i wiedza

Innowacyjne, wydajne i elastyczne rozwiązania oświetleniowe

LMS od OSRAM

Inteligentne i innowacyjne systemy sterowania oświetleniem

Fascynacja OLED

Wydajna, estetyczna i elastyczna technologia oświetleniowa
© 2017, OSRAM GmbH. Wszystkie prawa zastrzeżone.
LED Floater Headline