Katalog specjalny: oświetlenie sklepowe firmy OSRAM

17.10.2012
Zastosowanie:  Sprzedaż detaliczna, Supermarkety
Technologia:  Świetlówki kompaktowe, Statecznik elektroniczny, Świetlówki, HID, LED, Systemy Sterowania Oświetleniem (LMS), Oprawy
Grupa docelowa:  Architekci, Elektrycy, Handel, Właściciele sklepów, Hurtownie

Katalog specjalny: oświetlenie sklepowe firmy OSRAM

Wraz z podmiotami zależnymi Traxon i Siteco firma OSRAM oferuje wysokiej klasy rozwiązania oświetleniowe oraz produkty do oświetlenia sklepu. Właściwe oświetlenie ma znaczący wpływ na sukces finansowy sklepów, niezależnie od tego, czy specjalizują się one w handlu artykułami spożywczymi czy niespożywczymi. Dobrze obrane światło wprawia bowiem klientów w dobry nastrój i zachęca do kupowania.

Nowoczesne oświetlenie sklepowe charakteryzuje się innowacyjnością, zapewnia atrakcyjne, dekoracyjne światło o wszechstronnych zastosowaniu i dużej wydajności oraz gwarantuje redukcję zużycia energii. Oświetlenie sklepowe to także różnorodność rozwiązań i technologii - od precyzyjnego oświetlenia akcentującego i jednorodnego oświetlenia ogólnego, poprzez pionierskie systemy zarządzania światłem, aż po dynamiczne oświetlenie LED.  Oświetlenie zapewnia prawidłową atmosferę, prezentuje produkty w odpowiednim świetle, pomaga klientom w wyborze towarów i podkreśla wizerunek marki. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych źródeł światła, indywidualnie dopasowanych do specyfiki danego sklepu, można pozyskać znaczne oszczędności. 

Dowiedz się więcej o oświetleniu sklepowym firmy OSRAM w naszym katalogu specjalnym. Tutaj znajdziesz rozwiązania oświetleniowe dla handlu artykułami spożywczymi i niespożywczymi, innowacyjne trendy w dziedzinie oświetlenia sklepowego LED i systemów sterowania oświetleniem jak również najlepsze opisy realizacji projektów firm OSRAM, Traxon i Siteco.

Zastosowania: Sklep

Zastosowania: Supermarkety

RSS OSRAM
Kanały wiadomości

© 2017, OSRAM GmbH. Wszystkie prawa zastrzeżone.
LED Floater Headline