Rozwiązania oświetleniowe dla środowisk biurowych

Rozwiązania oświetleniowe dla środowisk biurowych

OSRAM Lighting Solutions to ekspert w zakresie zaawansowanego, energooszczędnego oświetlenia i systemów zarządzania oświetleniem, spersonalizowanych tak, by zapewniały właściwe warunki pracy Twoim pracownikom.

Rozwiązania oświetleniowe dla środowisk biurowych

Lampy specjalne

Spersonalizowane rozwiązana oświetleniowe dla przestrzeni biurowych, tworzone w myśl koncepcji oświetlenia skoncentrowanego na człowieku (Human Centric Lighting - HCL).

Koncepcja Human Centric Lighting łączy efekty oświetleniowe, nastrojowe i przestrzenne w taki sposób, by współgrały z indywidualnymi potrzebami ludzi w danym otoczeniu.

Dowiedz się więcej
Audyt energetyczny

Audyt energetyczny

Analiza istniejących instalacji oświetleniowych i opracowanie nowych, ekologicznych koncepcji.

więcej
Finansowanie

Finansowanie i umowy

Usługi OSRAM Financing Services pozwalają klientom na ulepszenie systemów oświetleniowych od razu i opłacenie modernizacji w dogodnych ratach. Pakiet OSRAM Contracting Services łączy elastyczne opcje finansowania z dodatkowymi usługami, na przykład czynnościami konserwacyjnymi.

więcej
Zawieranie umów

Usługi eksploatacyjne

Nasza praca nie kończy się po włączeniu światła. Usługi eksploatacyjne, takie jak monitoring, konserwacja czy zarządzanie zawartością, to tylko część naszego pakietu serwisowego.

Wsparcie planowania oświetlenia

Wsparcie planowania oświetlenia

Zapewnimy Ci wsparcie w zakresie projektu oświetleniowego wszędzie tam, gdzie będzie potrzebne: pomożemy z systemami opraw oświetleniowych, koncepcjami zastosowań, poprawkami i pomiarami, a także przygotujemy wizualizację projektu rozwiązań oświetleniowych.

Personalizacja

Personalizacja

Opracowanie indywidualnych opraw oświetleniowych i/lub pełnych rozwiązań na życzenie klienta.

Uruchomienie

Uruchomienie

OSRAM Lighting Solutions włącza światło: gdziekolwiek, kiedykolwiek i jakkolwiek to potrzebne.

Personalizacja

Planowanie oświetlenia dziennego

Włączanie naturalnego światła dziennego do koncepcji oświetleniowych ma uzasadnienie gospodarcze i biologiczne. OSRAM LS oferuje kompleksowe wsparcie planowania.

więcej
Uruchomienie

Human Centric Lighting - oświetlenie skoncentrowane na człowieku

Światło wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale również na naszą motywację oraz zdolność myślenia i kojarzenia. Pozwól, by firma OSRAM Lighting Solutions zaprojektowała oświetlenie z uwzględnieniem potrzeb Twoich pracowników i klientów.

więcej

SITECO says goodbye to the OSRAM website. You are also welcome to visit us today on our own SITECO website.